Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@damianex10 Jak na niego to slabiutki.
0
@matirix20 Raczej cieszą się że Zielu i Aro wygrali
2
@Kurkmen Zostaw Lewego mordo
0
@Chwytliwy a taki hejt był po Milanie
1
Czekam na Guardiole w Juve. On mógłby im trochę ognia dodać.
3
Slabiutki mecz Juve.
4
Ronaldo niby taki pewniak a nie idzie. Słabo trochę z jego strony.
0
@CatalanVeBFCB Arsenal to regularnie dostaje baty od City.
0
@Danny Gaucho Ogólnie czy ci się podobała
0
@Danny Gaucho Dany jak się podobała debata?
7
Fajna końcówka od Bosaka.
1
@ksobi wzywam cię @Danny Gaucho
2
Tanajno xDddx haha
1
@ksobi jak on już pijany
0
Mogli by puścić muzykę z Titanica
3
@EsTut ty swierzak cisza
6
@Wittgenstein zgłaszam za prowokowanie
17
Ten prowadzący taki wkur ajacy że szok
1
Dajcie Już Mu to 0,7
2
Uchodźcy, Religia, Lgbt i euro w Polsce. Klasyka.
6
Ojro a nie euro parufki
1
@kerouac Zgadzam się.
2
Brawo Krzysiu. +1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wladzio co się wkurzył.
4
Rzygać się już chce tym lgbt.
0
Whhahahahahahhaha xd
7
I następne pytania o lgbt i elo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Idź tam zatankuj betoniarki a nie jakieś ochrony