1

@damianex10 Jak na niego to slabiutki.

0

@matirix20 Raczej cieszą się że Zielu i Aro wygrali

2

@Kurkmen Zostaw Lewego mordo

0

@Chwytliwy a taki hejt był po Milanie

1

Czekam na Guardiole w Juve. On mógłby im trochę ognia dodać.

3

Slabiutki mecz Juve.

4

Ronaldo niby taki pewniak a nie idzie. Słabo trochę z jego strony.

0

@CatalanVeBFCB Arsenal to regularnie dostaje baty od City.

0

@Danny Gaucho Ogólnie czy ci się podobała

0

@Danny Gaucho Dany jak się podobała debata?

7

Fajna końcówka od Bosaka.

1

@ksobi wzywam cię @Danny Gaucho

2

Tanajno xDddx haha

1

@ksobi jak on już pijany

0

Mogli by puścić muzykę z Titanica

3

@EsTut ty swierzak cisza

6

@Wittgenstein zgłaszam za prowokowanie

17

Ten prowadzący taki wkur ajacy że szok

1

Dajcie Już Mu to 0,7

2

Uchodźcy, Religia, Lgbt i euro w Polsce. Klasyka.

6

Ojro a nie euro parufki

1

@kerouac Zgadzam się.

2

Brawo Krzysiu. +1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wladzio co się wkurzył.

4

Rzygać się już chce tym lgbt.

0

Whhahahahahahhaha xd

7

I następne pytania o lgbt i elo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Idź tam zatankuj betoniarki a nie jakieś ochrony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?