Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bixmix A ja się na siatke skusze. :v
0
@Transu96 dawaj fote
1
@IronSanHybrid polecam :
https://cdn.doz.pl/image/product/174654/scale/350x350
0
@amanter Nie wiem ale jak chcesz to możesz sprawdzic.
0
@Messibestplayerintheworld Nie wiadomo czy Messi by trafił :v
0
@Hiacynk Mniej bardziej ciekawi kto Wernera zgarnie.Ten to dopiero jest kocurem.
0
@Cochise A kogo byś widział w pomocy na Real?
3
@kerouac I ten buziak delikatny bo nie ma co przesadzać.
0
@Kamilos84 Czy ja wiem.Będa losowanii z drugiego miejsca także pewnie dostaną kogoś mocnego i tyle będzie gry w LM.
5
Tak napewno by było Ernesto.
7
@SeeleyBooth Milikinho ma więcej atutów.Bo i z wolnego potrafi załadować czy z zza pola karnego.Klepnąć też z nim można a z bani tez niezle strzela.No i ta lewa chodzi dobrze u niego.
3
@ksobi Widziałbym Carletto na jego miejscu.
3
@Kajtek77 Ja od pewnego czasu trzymam się daleko od tego klubu.Już za bardzo mnie pokasowali :p
0
@kerouac Jakby złapał regularność to super zawodnik.Tego mu brakuje.Tej powtarzalności dobrych meczów a nie jeden dobry i nastepny słaby i tak w kółko.
2
Ale przyjemnie się ogląda Lipsk w tym sezonie.
0
@A_Gomesinho_21 No dobra może nie słaby ale też nie jakiś wybitny.Dużo błędów popełnia.
0
Wgl to jest niesamowite bo Ter Stegen gra bardzo dobry sezon mimo to Barcelona straciła już 20 bramek a Kurtuła gra słaby sezon i Real stracił 11 bramek.
1
@Kapitan hawk Dla Cb wynik w sumie fajny :D
0
@Janiama +pakował się w 3 na pewną starte i robił kontry Sociedad.
0
@Chwytliwy Walka o top 4 zapowiada się swietnie.
0
Liverpool mistrzem :v
7
To był w sumie kolejny mecz w którym jak Messi nie ma dnia a to sie zdarza czasem to już cieżko.Nie ma kto pociągnąć tej gry.Pomoc też oporna jak nie wiem co.
Trzeba uszanować punkcik i tyle :v
0
Szczerze to ten wynik jest zasłużony.
0
Oj Chelsea...szkoda.
2
Ale Messi dziś bezradny.Dawno nie widziałem go takiego.
1
@MaTt_BarcaFan Alba pewnie nie jest gotowy na 90min.
1
@Janiama Trudno się nie zgodzić.Messi i Luis zazwyczaj stoją.Grizi pomaga więcej.
2
Grizi na jakim luzie.waw
1
Fati>Griezmann na skrzydle.
3
Szanuje Busiego ale on w ważnych meczach powinien być przyspawany do ławki.