Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Klasyczne NBA gdzie ostatnia minuta trwa wieczność.
Piękny sport.
0
@student97r włąsnie się dowiedziałem ze córka mu sie urODZILA dlatego go nie ma :D
0
@student97r Ostatnio ma coś z tym problem ale te jego niektóre faule są mocno naciagane.Tak było z Houston
0
@student97r Jimmy grał?
0
@HolyGoalie97 nie no te sterydy
0
@HolyGoalie97 No co ty.Wziałbym swoich swirów z rambli to by padali jak muchy
2
Gdyby był trochę wyższy to by go naj3bał.Szkoda ale z wątraby dał
0
Teraz dobrej liryki nie opłaca się robić dlatego lepiej taki trap.Sprzedaje się...sprzedaje się :v
0
@format1977 No miała coś w sobie
1
@format1977 https://i.ytimg.com/vi/iw4kjRR3Whc/maxresdefault.jpg
3
@El Ronaldinho Nie ma takiej opcji.To w metinie nauczysz się prawdziwego życia.
7
Metin 2 najlepszą grą w historii.
0
ona już nie da więcej
0
@Transu96 kruszwil wygra z mini
0
@cules100pro Z ferrarim
12
Typowo.Zróbić dymy,wziać hajs,dostać wpiernicz i zgoda xD
2
Nie żeby coś ale ten Olejnik wydaję się taką . hmm
8
Moja babcia by naj****** tą Esmeralde
ale cringe
2
taktyka na leżąco nie zadziałała i dupa
1
tak to jest jak sił starcza na pierwsze 15 sekund
0
@kuz mi to obojętnie ale wydaje mi się że Krycha wygra.
1
@jedrek7000 bana dostałes za caps looka a nie za valverde out
0
oo kurła tak to ja w tekenie robiłem
0
@Commando takie niusy to nie musisz nawet podawać
2
@Socjopata mi sie wydaje że go obali i oklepus najman się załaczy
2
@Socjopata wyjasnij go
2
@Transu96 Chcą dodać sił bonusowi
1
@SHIBA No bo ty jestes od tych kosmicznych ciekawostek :D
0
Niby wszyscy się smieja ale i tak oglądaja :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika