Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@student97r ta porażka z United im tylko pomogła.
0
@Chwytliwy i Leicester
0
@Janiama nie będzie remisu xD
1
Potężna liga angielska.
1
@skubi99 Nie pójdzie bo Real będzie czekał całe życie na Pogbe.
1
@damianex10 Alaba na luzie zagra na środku obrony :]
1
@Janiama teoretycznie pewne mecze ale wiadomo jak to jest.Balbym się trochę o tą Valencie ale powodzenia :d
0
@student97r Chyba win Raptors się szykuje czy może nie?
0
@fart Mi to obojętnie.Byle by dobry meczyk był.Godzina masakryczna ale trzeba :v
2
@dawcio142 Tak.
4
@sebasek99 Nie są mili dla nas :C
6
Jeszcze tylko 4h i derby LA.Transmisja w c+ oczywiście.
0
@daniel32778 Chodzi ogólnie a nie tylko w tych klubach.
0
@Danny Gaucho Ciekawe na ilu Ronaldo skończy.
0
@Hushovt Służe pomocą:
Benzema- 294 bramki i 152 asysty
Lusito - 392 bramki i 218 asyst
Z tym że Luis 7000minut więcej.
0
@AdiKingu96 Mbappe dostanie.
0
@Mati90fcb Messi jest to Dybala niepotrzebny
4
@Janiama Gorzej się to prezentuje gdy Lewy gra z tymi najlepszymi zespołami w dalszej fazie.
0
@Criss18Barca Gdyby Mbappe mógł zagrać wczesniejsze mecze :C
2
@jedrek7000 Nie lepiej w meczu Realu czysta 2?
2
@tobiasson92 Dlatego Cristiano jest najlepszy.Zamykam temat.
2
@Socjopata Bestia.Co tu dużo mówić.
0
Mam nadzieje że juz nikt nie napisze że Paulo jest przereklamowany.
vamos Paweł
0
@HansLanda Dopiero teraz możemy zobaczyć kim jest Lewy bez Robbena i Riberego.
0
@daniel32778 Może trochę gorsze liczby ale napastnik kompletny.Benz w formie potrafił zrobić wszystko.
1
@damianex10 i on gra w Barcelonie a nie w Legi Warszawa.
(bez obrazy)
0
Mbappe wchodzi i odrazu strzela bramkę.
0
@HansLanda Co z tego jak Robben wielokrotnie grał pod siebie?Ribery może trochę mniej.
0
@HansLanda duet który grał pod siebie.
0
@4drian0 Suarez jest od machania łapami