Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kulek22 właśnie wstałem na naszych:v
1
@student97r Równiez się skusiłem na dwa razy Houston vs Toronto i kawałek wojowników z Lakers.Ale to takie mecze na rozruszanie kości :v
3
@DonMatteo901 Trzeba wiedziec kiedy zejść ze sceny albo chociaż delikatnie się odsunąć.
0
@student97r Niech się zaczyna już ten sezon :D
0
@SkN czyli takie 500+ ci wpadnie
0
@nammah mat chaos
0
Na 8 meczy straciliśmy tylko 2 bramki.
0
@Piotr,1985 Brakuje normalnego zespołu w tej grupie który sprowadził by nas na ziemie a tak to cóz.
Wuja jedzie dalej.
0
@Hubert98 ty nie lepszy xD
2
@FC1899Barca Czuje potencjał w tej dyskusji
0
@BOSSS85 hmm sugerujesz że osoby które glosowały na PIS maja niskie IQ?
1
@Vxb93 ale jak napiszesz to na rambli to masz +5 do pewności siebie
1
@gumaz Czy ja wiem czy to można nazwać grą
1
@Kapitan hawk Wiadomo że tak.Niezle ktos poświrował z tym Cristiano.
22
Ja tam jestem dumny z mojego głosu. @Kapitan hawk
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/72086579_2617302428329840_3929490206452875264_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQmldyDcxz9NdZiMDs29SYkSKnXTpIS3NSGIOuuRXPBKUeIXbiokLDi5cGJjICWvybc&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=fe04400e26e9913752c4fc1c2ce23b7e&oe=5E2D5371
4
@kkbarca no ale jak kurła,nie bedzie pisu i bedzie złote życie no kurła mać
1
@kerouac Dlatego trzeba wziać sprawy w swoje ręce i nie liczyć na nasz piękny kraj :v
0
@Janiama miałem też coś dać ale jednak odpuscilem :D
1
@Kubox juz to robie misiu
2
@kkbarca Ale też niektórzy nie rozumią że są akurat rodziny w tym kraju co te 500+ naprawde pomaga.
2
"Kobiety powinny zarabiać mniej, bo są słabsze, mniejsze i mniej inteligentne"
@sidzej i reszta kobiet czy się zgadzacie z tym?
To słowa króla konfederacji
0
@Barcelismo tak myślalem.
pion3k
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Trochę beka.Od początku bylo wiadomo że tak będzie a teraz połowa hur dur fu pisss
xD
3
@Kapitan hawk NO Cringe totalny kapitanie
0
@Barcelismo ?????????????????? odpiszesz mi?
0
I tak PIS sam będzie rządzic :v
1
@Janiama Miałem nie iść ale jednak skusiłem się :v
0
Nie wiem czemu Fabian tak rzadko grał dziś z Leonem.Na 5 setów dostał chyba tylko 20 piłek gdzie w niektórych meczach to po 3 setach miał więcej.To jest lider tej reprezentacji i wypadałoby więcej mu dawać piłek.
2
@gumaz to sa magiczne kursy i tylko Kapitan może je obstawiac