2

Granie bez skrzydłowych w 2k19

0

Barca grająca na wrzutki

0

Semedo co teraz wyjął.

0

Jeszcze Inter gra bez czołga z Belgi.

0

@SinMistico Mówie ogólnie w tym sezonie a oglądam prawie wszyskite ich mecze ^^

0

Podoba mi się ten nowy Inter Conte.Trochę nudno ale skutecznie.

0

Neymar to już ze 3 bramki strzelił.

0

Oddajcie nam prawdziwego Griezmanna

5

Uwielbiam to klepanie po obwodzie.

0

I to nie jest wina Valverde moi drodzy.

1

@PatrychoO save Bernardo

0

@wierbafcb na easy

0

@EmilZatopek zachowanie tzn?

0

@Suzu handi Dortmund,handi Chelsea i handi Napoli

1

@Kapitan hawk A tak serio to odpuścilem ten mecz. :v Inne wyglądają lepiej :d

1

@Kapitan hawk postawiłem piniondz na inter...jestem kibicem?

3

@Socjopata AUDI CUP jak tryplet.Unikalne trofeum

1

@Kapitan hawk Poche powinien do United pójść i tam coś ułożyc.

4

@Criss18Barca Niby tak ale mało kto może podskoczyć City czy Live

43

Niech się Lewy tak nie cieszy bo zaraz u wuja będzie trzeba grac.

15

O taki Bayern nic nie robiłem.Piękne dwie godziny futbolu.

4

@fajny_football na wyjazdach strzelam tak jak Suarez

1

@fajny_football Slabszy okres i Suarez xd

4

@maciekofcb Ja akurat wole Aguero ale to co robi Lewy to szaleństwo.

6

Lewy-13 bramek we wszystkich rozgrywkach a dopiero mamy wrzesień.To może być najlepszy jego sezon.

0

@DonMatteo901 a kto jest obecnie?

0

@FC1899Barca Ale to jest pomocnik a nie obrońca

0

Dobrze że Kimiś już gra w środku bo marnował się na tej obronie.

3

Gdzie wy widzice ten spalony ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?