2

Ndombele z bramką.
Totki 1:0

1

@kenneth99 Miło ze strony Bayernu że dali czas Niko.Mieli go wyrzucic po ostatnim sezonie.

0

@Kamilos84 Pewnie się dogadają na 70-90

0

@socha Ale też gra na swojej ulubionej pozycji.W Barcelonie tego mu nie dadzą.

1

@Socjopata 1,5/1 raczej bez problemu

1

Coutinho na 10 *.*

2

@KamQiX Ja tam zawsze pisałem że zaraz oddam i logałem

3

@gorgota ty a we kogos zrób na kopiowanie itemkuf

2

Wiadomo kto...
@Encore

4

Ale pięknie gra Serbia.Jeszcze ta wisienka na torcie Ngapeth vs Kovacevic

8

@Lares Jak umre to ci powiem

0

Ogladacie Francje z Serbią?To bylo w sumie ciekawe jakbysmy zagrali z Francuzami o 3 miejsce :v

0

@Janiama Wiadomo że Ronaldo.

0

@Worny Ma pecha bo w klubie jest Aguero który wciąż gra swoje i jest top napastnikiem.

2

@Hushovt W poprzednim sezonie był w 11 sezonu w Holandi.

0

Ma ktoś skrót Sociedad po Polsku?

0

@student97r Oczywiście ale czasem jest mocno nieobiektywny względem Leona.

0

Nowakowski-0 ataków Bieniek-40% w ataku
ŚRODEK....

1

@Kapitan hawk Do Barcelony go :v

16

Drzyzga to jest mistrz.Jedzie po Leonie który mimo wszystko trzymał nas na powierzchni a o Fabianie nic.

3

@Kapitan hawk Odegaard jest najpiękniejszy

0

@Danny Gaucho W United najlepiej siadały.

0

@Odesseiron Ja jednak lubie placki

1

@Janiama Napewno nie będzie 3:0 ale takie 3:1 albo 3:2 :D

0

Jakoś jestem spokojny o ten meczyk.Rosja to jednak Rosja a Słowenia mimo że gra u siebie aż takiej jakości nie ma.

0

Wenger: Manchester United to wymarzona praca.
W sumie to by było ciekawe jakby Olka wyrzucili i kto wie może Wenger?

1

@Kapitan hawk Chyba że jakoś nasi szybko skończą to może się załapie na druga połowe

3

@takisobiektos Tottenham tak co rok mówi i bez pucharu żadnego co rok

1

@Kapitan hawk Kurła obejrzałby ale chłopy grają w siate :C

7

Potężny Manchester United wygrał w karnych z Rochdale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?