7

@Kapitan hawk Fati>Vini>Messi

5

@Barca17griezz10 Ja tam mimo wszystko wole płeć przeciwną

1

@Janiama A ja akurat postawie na Słowenie drobne.Tak o żeby się lepiej oglądało :D

9

CEV wyróżniło czterech najlepszych zawodników po ćwierćfinałach :
-Stephen Boyer
-Wilfredo Leon
-Dejan Vincić
-Uros Kovacević

0

@student97r Kontuzje wygrały Toronto mistrza.

2

@Kamilos84 trole są wszędzie

1

@Mario96w kiedyś to było

14

@michal26 Miał jedną cieżką bo zerwal więzadła krzyżowe w United.

17

Ibra :
-przed 30 rokiem życia-232 bramki
-po 30 roku życia-300 bramek
Ciekawe ile jeszcze pogra.

2

@Kapitan hawk My mamy premium także lajcik

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@student97r Też niewiadomo czy Nets dojdą do tych PO :]

2

@Wittgenstein 1 sezon to mistrzostwo ale reszta też jest dobra.Milego ogladania :V

1

@student97r Chociaż wątpie.Może lepiej niech odpuści cały sezon i wjedzie dopiero w następny bo jednak zerwany achilles to nie jest byle co.

1

@student97r Ale to by było coś gdyby wrócił i wygrał z Nets mistrza.

0

@student97r Też mi się jakoś wydaje że KD wyleczy się na PO.Jeszcze ma 6-7 miechów na spokojne leczenie.

0

@JohnA Odegard chyba najlepszy ich zawodnik.Zawsze gra po 90min i jest kluczowy.

1

@Rewolucja123 Moze coś z tego nowego składu będzie chociaż takich sukcesów co mieli w 2k14 czy 2k15 juz raczej nie będzie

0

@adi7adi8 Pardoks Wilfredo.Gra na przyjęciu a jego najsłabszym elementem jest przyjęcie xD

0

@Kamiloza91 No ta.Niby obrońca a ta prawa noga doskonale ułożona.To co strzelił z Chelsea w ten week...

6

Leon dziś miał ciężki początek a skończył na 75% w ataku.Wielu siatkarzy by chciało grać na takim %.
waw

2

@MESSIah16 Gdyby Barca wygrala tą LM to pól jedynastki by tu bylo.Ta nagroda ma zbyt duze znaczenie jak dla mnie.

4

Smutek że nie docenili Arnolda.Gość miesiąć w miesiąć pokazuje że jest najlepszy a dają ludzi za nazwiska.
Alisson,Arnold,Robertson,VVD,De Ligt
Bernardo,De Jong i Lio
Hazard,Sterling,Mbappe
Dla mnie tak to powinno wyglądać.

6

No i dobrze.Lepiej grać z Słowenia niż z Rosją.

0

Nie wyciągnie tego Rosja :D

0

Słowenia 12;8.Co raz bliżej

0

Rosja wyciągnie na 3;2?

1

@Esteban_ Transu jest po prostu w transie

3

@sebasek99 Falcon najbogatszy

4

@Criss18Barca Czy ja wiem.Maja niezłych zawodników.Grozer niby emeryt ale potrafi grać wielkie mecze.Fromm i Kampa grają w naszej lidze.Kaliberda jest solidny a środek też mocny mają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?