Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pele kiedys tak tanczyl czy nie @Comentateiro
0
@mekston Ale taki łamaczek by siadł teraz
0
@mekston Wiara jest ale rozum mówi Włoch
4
@mekston Casillas,momenty Diego Lopeza,Keylor goat i Kurtuła.Mają czutke do bramkarzy.
6
Ale też transfer Kurtuła jest zbyt mało chwalony względem innych ich transferów.Ile on meczy wyciągnał i waznych piłek.
25
Real 3 celne strzały,xgoals na poziomie ogórka z dolnej części tabeli ale mecz wygrany.Niesamowity klub na swój sposob.
0
@zygzakmaklini W sumie chyba każdy zespół by grał który prowadzi
0
@mekston Dopóki go nie przełamie to jest szansa ale no kazdy podanie Carlosa to problem
0
Ale Tomeczek się zmienił.
1
@mekston No tez tak bym dał bo Carlos juz niestety jest dosyc podatny na łamaka
1
@mekston Jak go szybko złamie to może być po zawodach bo jakość serwisu Sinnera jest bardzo regularna.On tak naprawde mial jeden slabszy gem w tym drugim secie ale reszta bardzo dobra
2
@macio_944 Nie wiem ale mam nadzieje ze Barcelona po raz 21432 nie nabierze się na kontry Realu i lagi na Viniego i Mbappe
1
@mekston Ciężki ten set i mało argumentów w nim
1
@mekston No szkoda tego bo można było ewentualnnie dopchać sie jakoś do tiebreaka a tam 50/50
0
@mekston Szkoda bo mozna bylu wrócic do tego meczu a tak raczej ciezko liczyc na kolejnego łamaka
0
@mekston Jeszcze Nadal czy Djokovic to wiadomo bo oni siana mają w opór za cale kariery,kontrakty itd ale takie młodziaki mają napewno chrapke
1
@FcPortoFan1999 Przeciez to jest mecz o 5 mln dolarów xD
0
@MesQueUnClub96 Dla Włocha dobrze bo mógłby miec 4:0 w tym roku a tak jest tylko 3:0
2
@mekston U Carlitosa niesamowite jest to że niby jest zle,rywal sie oddala a on zaraz odpala rakiety
0
@MesQueUnClub96 Nie ale skoro mozna wygrac to czemu nie
1
@mekston Najgorsze uczucie gdy zaczynasz swojego gema od 0;40
1
@macio_944 Ty lepiej macio trzymaj kciuki za Penie
2
@macio_944 Zaraz zolw strzeli cos pewnie
1
@mekston Pachniało tym niestety.Pytanie czy Carlitos będzie potrafił odłamać
1
@mekston Cięzko jest coś więcej zrobić.Tak naprawde mozesz świetnie returnowac ale no jeszcze na hardzie to czasami nie ma wyjscia.Na mączce pewnie Carlos by więcej próbował ukąsić.
1
@mekston No serwuje nieprawdopodobnie ale juz to wiemy.Włoch niesamowity progres na podaniu zrobił.Regularnosc i moc godna podziwu.
1
Soczyście Carlitos z fh i Włoch bez reakcji.
https://x.com/TennisXtra/status/1847724873961075131
4
@mekston
1
@mekston Carlitos dzisiaj do bólu skuteczny od 4:1 dla Sinnera ale no nie popisał sie teraz
0
@Faro Za krótko jest by oceniac Olmo