1

@mekston Nieprzypadkowo mimo wybitnej formy Robercika to wciaz zolw jest faworytem do krola strzelcow

3

@mekston Za dobry piłkarz zeby tylko z penalti strzelac

1

@esem91 Indywidualnosci takie jak Mbappe robią roznice

3

Ładna nawet.Fajna pamiatka na koniec kariery.


0

@mekston To oczywiste ale ja nie widzialem w tym meczu by Novak odpuszczał.Grał to co na obecny moment moze/potrafi.To samo z Sinnerem było.

1

@Marian_Pazdzioch Sinner powinien byc zawieszony i od tego zacznijmy

0

@mekston Ale nie porównuje Rafy do Novaka a samego Djoko z 2023 i 2024

0

@mekston W 2023 Novak grał naprawde świetny tenis i wygrywał wielkie turnieje.W tym roku nic nie wygrał poza IO.Tenisowo jednak zjechał z 2023

0

@Marian_Pazdzioch Raczej nie bo Novak zaliczył mocny zjazd w tym roku.Tak naprawde wygrał tylko igrzyska a reszta to jednak przegrane turnieje.

1

@agaFCB On nawet w wieku 40 lat by zdobywał swoje punkty ale jego jeden z największych atutów czyli fizycznosc i atletyzm zanika.Rafa ze swoją kordynacją ruchową+lewa rączka to połaczenie masakryczne.

1

@agaFCB Jednak nie taki zabójczy jak kiedys.Ten fh Rafy kiedyś był nieosiagalny dla większosci przy 1 uderzeniu.

5

@AFA Taka odległość a on oddaje takie soczyste uderzenia.Mało który pilkarz ma takie uderzenie jak Fede.

0

@BartqRKO Bronny wczoraj rzucil 17 pkt,już jest starterem

0

Niesamowite.Jego brat jest jedną z największych gwiazd koszykówki i musisz trzymać gościa który nie ma pojęcia o koszykówce w druzynie.Wszystko zostaje w rodzinie.


3

@Arden Gorsze wybryki już miał a ten to taki tam gest.Nic nadzwyczajnego.

1

Ależ Bruno to zagrał inteligentnie.Świetna asysta.
https://x.com/DanishScout_/status/1847660885357031580

1

@zodiak_10 Nie wiem czy można gorzej strzelic w bramke

0

@Rust_Cohle Tym razem Cristiano Ronaldo

1

Dzisiaj Sinner vs Carlitos wiec warto przypomniec akcje ostatniego ich meczu


1

Ale asysta.


0

@okiemtypera_lucaxx95 @Szmulek Mysle ze Flick do tego tak podchodzi.Jesli nie zawinił brzy bramce to póki co nie bedzie go zmieniał.

0

@Szmulek Raczej logiczna decyzja.Nie spieprzyl nic to gra

2

Do dziś ciary.Można pozazdrościć ludziom którzy byli na żywo na tym meczu.


0

@arasz1819 Nie no czemu ma nie strzelić u Arabów?Repka tez mocna

0

@mekston To nie bedzie czasem rekord występów na Mundialach?

1

@SeWo77 W moim nic.Moze miec nawet 2000 bramek.Taka ciekawostka.

9

Zrobi to raczej.Pewnie pogra jeszcze z 2-3 lata i uzbiera u Arabów bramki + repka.
https://x.com/CFC_Janty/status/1847368638510354936

0

@mekston Nie wiem czy ja bym zezwalał na takie wykonywanie karnego,tak samo Lewy

0

@ranger3120 Plotki byly ale po co Sporting ma go brac jak mają na szpicy koksa

2

@mekston Moze gdyby nie turniej w Arabii to by zagral a tak to lepiej odpuscic.Trzeba liczyc ze w nastepnym sezonie bedzie wiecej gral bo troche opuscil tych imprez i to takich gdzie moglby spokojnie siegac po 1 miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?