Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzisiaj Sinner vs Carlitos wiec warto przypomniec akcje ostatniego ich meczu
1
Ale asysta.
0
@okiemtypera_lucaxx95 @Szmulek Mysle ze Flick do tego tak podchodzi.Jesli nie zawinił brzy bramce to póki co nie bedzie go zmieniał.
0
@Szmulek Raczej logiczna decyzja.Nie spieprzyl nic to gra
2
Do dziś ciary.Można pozazdrościć ludziom którzy byli na żywo na tym meczu.
0
@arasz1819 Nie no czemu ma nie strzelić u Arabów?Repka tez mocna
0
@mekston To nie bedzie czasem rekord występów na Mundialach?
1
@SeWo77 W moim nic.Moze miec nawet 2000 bramek.Taka ciekawostka.
9
Zrobi to raczej.Pewnie pogra jeszcze z 2-3 lata i uzbiera u Arabów bramki + repka.
https://x.com/CFC_Janty/status/1847368638510354936
0
@mekston Nie wiem czy ja bym zezwalał na takie wykonywanie karnego,tak samo Lewy
0
@ranger3120 Plotki byly ale po co Sporting ma go brac jak mają na szpicy koksa
2
@mekston Moze gdyby nie turniej w Arabii to by zagral a tak to lepiej odpuscic.Trzeba liczyc ze w nastepnym sezonie bedzie wiecej gral bo troche opuscil tych imprez i to takich gdzie moglby spokojnie siegac po 1 miejsce.
2
@mekston Nie ma sensu tam jechac.Swoja droga ten turniej w Arabii jest nieoficjalny i nie zalicza sie do h2h
4
Last na pucharze Davisa @mekston @barcelonaLM
2
@FcPortoFan1999 Z tego co widzialem to ta
2
@mekston Szykuje się fajna sobota bo chyba wtedy grają
0
@mekston Fajnie Rafa ale Carlitos to po prostu za wysoko.Na starszego Rafe taki zwierzak jak Carlos który dobiegnie do kazdej pilki to nie do ugrania.
5
Mam wrażenie ze on juz nie jest w stanie grac w koszykówke na maksymalnej wydajności.Chwile pogra i zawsze coś.Kolana już wyglądaja jakby miały 140 lat.
0
@Wasacz_ Iga nie miała rywalizacji na IO a Carlos mimo wszystko miał
3
Cały Carlitos. @mekston
1
@fart Z tych co mogłem oglądać i cenie ich skilla najbardziej to Curry,Jrue Holiday,KD,LeBron i Joker
0
@mekston Zawiódł Serba serwis
2
Ten mecz Novaka z Sinnerem iście szlemowy.Świetny poziom.
1
@mekston A mógł go Serb łamac.Mecz straconych szans.
1
@mekston Niech to konczą bo czas na księcia z majorki i księcia juniora
1
@mekston Serb szybka reakcja
1
@mekston 7:0 na Sinnera niezle
1
Ale tiebreak Novaka holy shit.
0
@mekston Będzie 1:1
1
@mekston Taki troche gem z dvpy do 0