3

Czy to moment by przerzucić się z Carlitosa na Jaime'a?Ale to by bylo gdyby Jaime też był utalentowany i toczył bitwy tenisowe ze swoim bratem. @mekston @barcelonaLM @agaFCB


2

@Sysia11 No gra ale jest to w MLS a nie w poważnej lidze.Nie można oceniać tak samo piłkarzy w MLS czy z Premier League.A reprezentacja to tylko kilka lub kilkanaście meczy w roku.To za mały wyznacznik.Dla mnie obecnie Haaland,Yamal i Lewy zaczęli top te sezony.

1

@yepok Dla ciebie Draco Lucjusz Malfoy

5

@Sysia11 Za samą piłke reprezentacyjną nie mozesz byc najlepszy.To musi być połączone klub+repka chociaz Vinicius dostanie ZP za klub a nie za repke.Repka ma wartośc ale jak wygrasz MŚ bo nawet Euro nie da ci ZP.

0

@Szmulek Z tego co widziałem to Rafa spudłowal jednego karne i 8 strzelił także potrafi

3

Brazylia raczej na spokojnie awansuje.Nawet grając srednio nie ma kto ich przeskoczyć a zawsze część meczy wygrają.Zobaczymy czy Neymar wróci na MŚ 26.

1

@Szmulek Viniego nie ma to i penalti dostanie

20

@Sysia11 No gra ale głównie w MLS a tam poziom jest dużo niższy niż w Europie.Na Copa America Messi też jakoś nie za bardzo błyszczał.James Rodriguez zaliczył dużo lepszy turniej niż on.Messi zawsze będzie miał skilla ale nie jest już to samo co kiedyś.

31

@Sysia11 Nie jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie.Nie może byc piłkarz który nie gra w top5 ligach w Europie być najlepszy.

15

Wciąż wyjątkowy.Szkoda ze opuścił Europe.Powinien do dziś grać na europejskich boiskach.


0

@AFA Wywiad z Suarez tzn?O co tam chodziło

0

@AFA Nigdy nie byłem jego fanem jak i jego Urugwaju,Niby jakiś postęp ale wciąż mam wrażenie że Urugwaj może być lepszy.

0

@visca_josef Raczej nie bo Ferran to poziom Valenci a nie pierwszego składu Barcelony

0

@szymonekk Kontuzja kolana w takim wieku mogłaby oznaczać koniec kariery dla Roberta a dla Barcelony pewnie koniec sezonu.

28

Zalewski to chyba nasz najlepszy piłkarz w tym ostatnim roku.Oby znalazł klub w którym bedzie regularnie grał.

0

@mekston Czemu?

0

@mekston Przy wygranej kto wie

0

Szkoda bo przy takim wyniku prawdopodobnie tracimy szanse na awans i przy okazji pierwszy koszyk w el do MŚ.Raczej bez szans na chociaż punkt z Portugalią na wyjezdzie.

1

@macio_944 Ale ma zdrowie chłop.Kondycja top

4

On pewnie pokazuje że wybił piłke ale równiez skasował Robercika.Dziwne pretensje.

0

Ten Dawidowicz to chyba gorszy niz Bednarek


7

Lewy już nie daje rady


0

To 9 mecz z rzędu w którym tracimy przynajmniej jedną bramke.Ciężko tak grać w piłke kiedy praktycznie zawsze coś wpada.Zawsze ktoś tu coś spieprzy.Babol goni babola.

1

I dobrze.Niech inni sie wykażą.Robercik najwyżej na ostatnie 15-20 minut.


1

@MesQueUnClub96 Czemu Hurkacza nie wzięli na event w Arabii

1

@Pnog37 No i klasa Lewy odpoczynek

1

@mekston Fajnie bo mecze o normalnej godzinie a nie 6 rano czy 9.Z tego co widzialem wieczorkiem o 18 i 20.

0

@mekston Ja się nie zdziwie jak będzie mega focus na tym turnieju ze strony graczy

0

Klay forma z GSW


3

@Barcanajlepszyteam Ja bym chyba wziął Zvereva bo był blisko dosyć szlema i jest top5 przez te ostatnie lata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?