Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czy to moment by przerzucić się z Carlitosa na Jaime'a?Ale to by bylo gdyby Jaime też był utalentowany i toczył bitwy tenisowe ze swoim bratem. @mekston @barcelonaLM @agaFCB
2
@Sysia11 No gra ale jest to w MLS a nie w poważnej lidze.Nie można oceniać tak samo piłkarzy w MLS czy z Premier League.A reprezentacja to tylko kilka lub kilkanaście meczy w roku.To za mały wyznacznik.Dla mnie obecnie Haaland,Yamal i Lewy zaczęli top te sezony.
1
@yepok Dla ciebie Draco Lucjusz Malfoy
5
@Sysia11 Za samą piłke reprezentacyjną nie mozesz byc najlepszy.To musi być połączone klub+repka chociaz Vinicius dostanie ZP za klub a nie za repke.Repka ma wartośc ale jak wygrasz MŚ bo nawet Euro nie da ci ZP.
0
@Szmulek Z tego co widziałem to Rafa spudłowal jednego karne i 8 strzelił także potrafi
3
Brazylia raczej na spokojnie awansuje.Nawet grając srednio nie ma kto ich przeskoczyć a zawsze część meczy wygrają.Zobaczymy czy Neymar wróci na MŚ 26.
1
@Szmulek Viniego nie ma to i penalti dostanie
20
@Sysia11 No gra ale głównie w MLS a tam poziom jest dużo niższy niż w Europie.Na Copa America Messi też jakoś nie za bardzo błyszczał.James Rodriguez zaliczył dużo lepszy turniej niż on.Messi zawsze będzie miał skilla ale nie jest już to samo co kiedyś.
31
@Sysia11 Nie jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie.Nie może byc piłkarz który nie gra w top5 ligach w Europie być najlepszy.
15
Wciąż wyjątkowy.Szkoda ze opuścił Europe.Powinien do dziś grać na europejskich boiskach.
0
@AFA Wywiad z Suarez tzn?O co tam chodziło
0
@AFA Nigdy nie byłem jego fanem jak i jego Urugwaju,Niby jakiś postęp ale wciąż mam wrażenie że Urugwaj może być lepszy.
0
@visca_josef Raczej nie bo Ferran to poziom Valenci a nie pierwszego składu Barcelony
0
@szymonekk Kontuzja kolana w takim wieku mogłaby oznaczać koniec kariery dla Roberta a dla Barcelony pewnie koniec sezonu.
28
Zalewski to chyba nasz najlepszy piłkarz w tym ostatnim roku.Oby znalazł klub w którym bedzie regularnie grał.
0
@mekston Czemu?
0
@mekston Przy wygranej kto wie
0
Szkoda bo przy takim wyniku prawdopodobnie tracimy szanse na awans i przy okazji pierwszy koszyk w el do MŚ.Raczej bez szans na chociaż punkt z Portugalią na wyjezdzie.
1
@macio_944 Ale ma zdrowie chłop.Kondycja top
4
On pewnie pokazuje że wybił piłke ale równiez skasował Robercika.Dziwne pretensje.
0
Ten Dawidowicz to chyba gorszy niz Bednarek
7
Lewy już nie daje rady
0
To 9 mecz z rzędu w którym tracimy przynajmniej jedną bramke.Ciężko tak grać w piłke kiedy praktycznie zawsze coś wpada.Zawsze ktoś tu coś spieprzy.Babol goni babola.
1
I dobrze.Niech inni sie wykażą.Robercik najwyżej na ostatnie 15-20 minut.
1
@MesQueUnClub96 Czemu Hurkacza nie wzięli na event w Arabii
1
@Pnog37 No i klasa Lewy odpoczynek
1
@mekston Fajnie bo mecze o normalnej godzinie a nie 6 rano czy 9.Z tego co widzialem wieczorkiem o 18 i 20.
0
@mekston Ja się nie zdziwie jak będzie mega focus na tym turnieju ze strony graczy
0
Klay forma z GSW
3
@Barcanajlepszyteam Ja bym chyba wziął Zvereva bo był blisko dosyć szlema i jest top5 przez te ostatnie lata