EnriqueDelBoski
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Wrocław
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cristiano Ronaldo
0
szkoda, że nic nie pokazał w tym jubileuszu :/ najbardziej szkoda tego karnego i że nie wykorzystał podania od Pedro... ale trudno, to jest Messi, a on w końcu odbuduje formę i znowu będzie wymiatać
1
AtS - 8, dobre zawody
Alves 7,5 szkoda, że ten strzał się na poprzeczce zatrzymał
Pique 9 bezbłędny
Maschcerano 6 dużo fauli niepotrzebnych, po jego błędzie gola straciliśmy
Alaba 4 za dużo aktorstwa, za mało gry
Rakitić 9 w końcu pokazuje na co go stać
Iniesta 9 z rakiticiem tworzyli bardzo dobry środek pola
Busquets 5 gdzie był jak szły kontry City????
Messi 4 niewidoczny, zero kluczowych podań, zmarnowany karny
Suarez 7 dwa gole ale mógł zdobyć więcej
Naymar 4 niewidoczny jak Messi
rezerwowi:
Adriano 6 bezbarwny występ
Rudy 6 to samo
Pedro 7 mógł zaliczyć asystę gdyby Messi się lepiej ustawił
0
City ostatnio graja padake wiec licze na to, ze pokazemy im gdzie raki zimują. Suarez ma dodatkową motywację, bo Liverpool nienawidzi sie z manchesterem, wiec 4:1 moze byc realne. Dla nich aguero, a u nas MSN i Pedro jedną. Liczę, ze pozniej gdzies kolo.70 minuty zejdzie Suarez i Rakitic zagra jako fałszywa dziewiątka jak kiedys Cesc, chcialbym zobaczyc cos takiego
0
Super, to już nawet trener nie chce wygrywać?? powinni powiedzieć, że wygramy i ich zgnieciemy, a nie jakieś takie, że przeciwnik jest faworytem jak my :/ już było widać ostatnio jak MSN nie mają woli zwycięstwa, teraz trener do tego...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
a jakąś konstruktywną argumentację do tego teksu gimnazjalnego masz??
0
co tu jest tępego? bo chyba ty jeśli nie rozumiesz że nasze święte krowy zamiast biegać truchtają i nic im się nie chce
0
MSN na ławę, może wtedy im przyjdzie pokora i chęć wygrywania a nie stanie w miejscu przez cały mecz i liczenie że przeciwnik sam im poda
0
Baynajmniej bym biegał i się starał a nie jak te gwiazdeczki co tylko kasę ciągną. Messi dał nam wiele trofeów więc mu wybaczam ale pozostała dwójka powinna ciągle biegać i się nie zatrzymywać a nie chodzić przy przegranym meczu
0
Mam nadzieję że MSN gwiazdeczki sobie usiądą bo po ostatnim meczu pokazali że nie potrafią się zaangażować jeśli rywal sam się nie chce poddać
0
Ja po prostu biorę i dolewam, a potem wypijam.
Ja Ci polecam natomiast Lovecrafta (chociaż pewnie znasz), Poe'a (albo Poego, nie wiem) i Palahniuka.
1
To może Misery? Też na podstawie książki Kinga, a książka była bardzo dobra.
0
Wlasnie skonczylem czytac Skazanych na Shawshank. Film tez genialny
0
Za każdym razem kontakt byl wiec Ronaldo nie symulowal, prosze tutaj zachowac spokoj, bo dzisiaj sie nie kladzie od byle podmuchu, a od fauli
0
nie rozumiem czemu nie mogę głosować na zawodników tzn mogę ale nie są wliczane moje oceny do średniej?? wytłumaczy mi ktoś?? bo paru gimbusów by robiło sobie jaja albo głupio głoswowało bez patrzenia na mecz? bez sensu to jest bo zawsze jest więcej osób inteligentnych i takich które się znają
0
0
Reus zamiast Iniesty bez formy i można się pokusić o Milika, który by walczył z Suarezem
0
Tak oglądałem mecze dzisiaj i fajnie by było, żeby na każdym meczu było kilka rzeczy stałych: 1. turecki doping, ewentualnie niemiecki 2. ruski komentator (język stworzony do komentowania) 3. Pierluigi Collina (dzisiejsi sędziowie to w większości parodia) 4. Arsenal 5. hiszpańskie boisko
0
Myślę, że taki Reus, to i bez klauzuli nie będzie grać w LM ;p
0
Barca bez problemu pokona Valencię. 3:1 dla nas, 2x Messi i Neymar
0
No to muwie ze patologia ta ich gra.
0
Ale ten real jest slaby przecierz my ich w gran derbi pocisniemy znowu manite dostana i beda plakac na sedziow a ramos znowu nam kogos skopie. Tragedia jak to się stalo ze przegralismy z nimi 3:1 wie ktos??? Dawno takiej padaki z cieniutkim jak barszcz szalke kturemu nawet autobusiarze zapakowali 6 bramek na wyjezdzie
0
A gdzie ja debilu cos o Barcy napisalem i ewentualnym zwycięstwie Chelses nad nimi?
1
Ja czekam, az niektorzy pojmą, ze lepiej madrze sie bronic, niz bezsensownie atakowac i nic nie robic w ten sposob. Pozdrawiam hejterow stylow inne niz te wasze ulubione i chce dodac, ze liczy sie to, co jest w siatce. A ten autobus nieszczesny strzelil najwiecej bramek w tej edycji LM, BPL i zdobywa punkt za punktem
0
Moze, nie wiem, nie ogladam pilki bo nie mam telewizora z cyfrowym polsatem, wiec moglo mi sie pomylic, a z pilki to tylko Barca sie interesuje
0
No że wyciągnęli go z tej brazylii, jakiegos nołnejma i zadowoleni, że kaska wyprana, a gość nie gra
0
Ten Vermalen to jest jakaś przeginka naszego zarządu. Kupili kontuzjowanego gracza z polecenia ojca Naymara po co? on jest naszym skautem? zna się najlepiej na piłce? nie. wszyscy wiedzą, że to tylko jakieś pranie pieniędzy było, a wy tutaj czekacie na jego powrót jakby był jakimś wyśmienitym graczem... nie przeliczcie się, chociaż życzę zawodnikowi naszego klubu, żeby był najlepszy!!!!
1
niewiarygodne, żyję w czasach Zidane'a, grubego Ronaldo, Messiego i Pedro. Czy może być lepiej? Do końca życia już nikt taki się nie trafi