EnriqueDelBoski
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Wrocław
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeśli Xavi nie daje rady z takim rywalem to na kogo słabszego można go dać? ad alcorcon? chłopak niech się ogarnie, bo będzie grywać same końcówki z jakimiś typami z czwartej ligi w pucharze króla
0
zgłaszam cię za obrażanie mnie. to była tylko moja obiektywna opinia, nie musisz się z nią zgadzać, a czemu mnie obrażasz kolego co?
1
w końcu to drewno urugwajskie usiądzie. mam nadzieję, że do końca sezonu, bo pedro bardziej zasłużył na grę niż on i te jego strzały jakby kolan nie miał
0
7>60
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
30
ta po prawej to bliźniaczka Busquetsa?
1
łysy myśli że jak wygląda jak apasz to faktycznie jest francuskim rzezimieszkiem i może kopać ludzi. ale i tak lubię łysego, bo nie nurkuje jak te dwa obok niego pajace
0
no że go Piqe namówi na odejście
0
nie ma formy więc wolałbym żeby wszedł pedro od pierwszej. zasłużył swoimi wejściami a naymar niech usiądzie to mu dobrze zrobi
1
tak samo jak kiedyś że LM10 chce zakończyć karierę w Barcelonie a potem Cesc poszedł do Chelse'a i zaczął go namawiać i pełno wiadomości że chce opuścić Barcę
0
Piqe chce żeby czelsea wygrala ligę mistrzów jeśli nei wygra barceloną. myślicie że cesc go namawia do opuszczenia cules? mam nadzieję że nas nie zostawi bo to dobry zawodnik i chciałbym żeby zakończył karierę u nas
0
hahahhahah od pike leprzy to nawet alaba jest
0
o co ci chodzi koleżko???
0
Komentarz usunięty
0
po co ta nienawiść?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
To niech lepiej szybko się stanie tą przyszłością, bo cienko jest. Czyli nie stanie się, bo dobrze wiemy, że szybkość nie należy do jego zalet.
1
Komentarz usunięty
1
nie, tu nie chodzi o dystans. zacznijmy od tego, że na siłownię nie chodzi się po to, żeby robić takie zdjęcia, tylko żeby ćwiczyć. to jest plaga obecnych siłowni. reszty nie ma co tłumaczyć, bo to straszne jest. panowie bez mięśni (alexis jest po prostu duży) robią sobie zdjęcia, gdzie jeden jest znany z ciągłego poprawiania sobie fryzury (tak, wiem, penaldo też), a drugi z jakiegoś eksponowania wydepilowanego uda. mam nadzieję, że czasy, gdzie grali gladiatorzy na boisku, nie zmienią się w czasy, gdzie będą same metroseksualne wymoczki. fajnie, że piłka idzie z duchem czasu, ale bez przesady. takie zdjęcia robią sobie pedały, a nie piłkarze. jeszcze ten dziubek... panowie chyba za mało testosteronu mają
13
Komentarz usunięty