0

Komentarz usunięty

0

a co? może twój bóg suarez jest skuteczniejszy? marnuje sytuację za sytuacjom i jeszcze macha ciągle łapami niezadowolony a pedro jak mu coś nie wyjdzie to się uśmiecha bo wie, że zaraz wyjdzie

0

Komentarz usunięty

0

a co może szybcy są? messi ma krótkie nogi, a nejmar jeszcze jest dzieckiem więc ciężko żeby był rozwinięty w stu procentach

0

kiedy razem zamieszkacie??

0

mam nadzieję, że nie odejdzie bo jak tak bendzie to kto bendzie naszym biegaczem? suarez messi neymar są wolni a potrzebny nam sprinter czasami w kontratakach. na rezerwę jest graczem idealnym potrafi po wejsciu dać jakość i odświerzyć zespół mimo, że w niego nie wierzycie ja wierzę i mam nadzieję, że zostanie

0

Autyzm prawie zawsze oznacza jakiś szczególny talent. Teraz rozkmiń drugą opcję, gdzie chodziło mu, że mają talent do neisamowitej gry.
Możesz, ale my tego nie wiemy, więc spokojnie, tak szybko mnie nie zgasisz.
Jak ktoś mi tak powie, a ja mu odpowiem jak Ty, to nie wiem kto wyjdzie na większego idiotę. On, czy ja.
Nie twierdzę, że on jest mądry, bo jak na gościa z rocznika '55 to straszna bieda umysłowa, ale u Ciebie jest jeszcze większa. Idiota to Twoja tautologia. Pozdrawiam.

0

czasami, bo mama mi nie pozwala po 22 oglądać tv, ale zawsze czytam relacje

0

0

0

meczów*

Oglądałem i każde akcje przechodzą przez Mikela i Hazarda

0

Ale jakby teraz nagle zniknął, to chyba rozumiesz, że nie byłby najlepszym w historii. Jeśli dalej będzie grać chociaż na 70% jak do tej pory, to wiadomo, że nim zostanie

0

Na pewno Zidane i prawdziwy Ronaldo. Na TĘ chwilę, bo podejrzewam, że za parę lat Messi jednak będzie ponad nimi, ale nie oszukujmy się, jeśli chodzi o całokształt, to Messi ma jeszcze wiele lat, żeby udowodnić, że to właśnie on jest najlepszym w historii.

2

w reprze grał z Krystianem

1

A co, przyszedł na trening Barcy do lat 10 i grał z Pedro?

2

Jak chcesz już być fajny i podawać takie irrelewantne argumenty na jego brak subtelności, to musisz wiedzieć, że to, co napisał, nie jest obrazą. Autyzm, czy problemy neurologiczne nie są wyrażeniami obraźliwymi, a wracając do wynajmowanego mieszkania, to możesz wynajmować za pieniądze mamy. Pozdrawiam Was serdecznie, wy przyrządy biurowe, czyt.: spinacze.

0

jedni też tak myśleli, a teraz krwawiący odbyt podcierają kasą :/

0

ja myślę, że nie, bo europejczycy się boją arabów. oby krzyż w herbie zostawili

0

zawsze na boisku gra 11 zawodników, w przypadku realu 12, bo sędzia jest

0

co Ty gadasz? przecież fabregas oprócz paru fartownych asyst z rorznych nic nie pokazuje

0

przekrętem był transfer Naymara jak się potem okazało, on za tanio przyszedł, myślę, że chcieli odkryć talent i ja ybm dał mu szansę. Naymar też grał słabo w pierwszym sezonie, a potem wystrzelił, a obaj z tego samego klubu przyszli, więc można to powiązać.

1

jakby teraz do Ciebie przyjechał Zubizareta i zaproponował np 10 tysięcy euro tygodniowo za to, że będziesz grać z Messim w dziada na treningu, to byś powiedział, że nie?
ja bym nawet do Realu poszedł na jego miejscu

0

Nie przypominam sobie Neymara w Realu i Atletico

0

Tak go hejtujecie, ale nie zapominajcie, że w pierwszym sezonie Naymar, który też przybył z Brazylii, nic nie pokazał, więc podejrzewam, że w następnym sezonie Douglas coś pokaże. Montoya odejdzie, Alves też, więc on będzie grać i się ogra, myślę, że za 2-3 lata będzie lepszy niż Alves kiedyś. Pozdrawiam

0

Tak, tak. Przestań hejtować.

0

dla Ciebie może i głupoty, ale to moje zdanie
Pedro przynajmniej walczy i biega cały mecz i jest wszędzie, a nie stoi w miejscu i marnuje podania. Poza tym jest wychowankiem, a to oni powinni stanowić o sile naszej drużyny
i nie wiem o jakie sieci walczy Suarez (specjalnie dla Ciebie), ale na pewno nie o te w bramce

0

Czemu ta cała nienawiść i takie agresywne podejście? Z czym się nei zgadzasz? Może wg Ciebie Suagryz zagrał super mecz, hmm?

0

Suagryz słabo, w następnym meczu chcę widzieć Pedro, albo powrót Munira i Messi na szpicy, a któryś z nich na skrzydle.
Jeśli chodzi o Messiego, to niech się samolub nauczy podawać.
Jeśli chodzi o prawą obronę, to zdecydowanie Montoya, albo Sephora, byleby nie Alves, bo to tragedia jest. Środek obrony jest ok, Alaba też dobry występ.
Rakitić 9,5/10 Buskets 8/10 Iniesta 7/10 więc jest ok.
Naymar bardzo słaby występ, ale niech w następnym się zrehabilituje.
Luis Enrique w końcu pokazuje, że nei bez powodu go wybrali, bo zasługuje na tę pracę. Będzie wg mnie nawet lepszy niż Guardiola

0

jak się pokłócą, bo Messi będzie samolubny
tak tylko rozkminiam co by było

0

kto tu jest trollem bo chyba Ty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?