EnriqueDelBoski
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Wrocław
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I dobrze, my musimy powalczyć o Ancelottiego, albo Pellegriniego, bo tylko oni mogą tutaj zrobić porządek. Mourinho pomijam, bo to zdrajca
0
poza tym alaba to gra w bayerze gimbusie
DO KSIĄŻEK BO JUTRO KARTKÓWKA Z RZYRY
0
trzeba wykorzystać to, że atletico słabo się broni przy dośrodkowaniach z rożnego (patrz ramos w finale LM)
0
to byłby zwykłym łobuzem który bije innych ludzi
0
jesteście żałośni wszyscy, że nie wierzycie w nasz zespół
1
3:0 (Messi, 2xPedro) tak czuję, że ich zmieciemy dzisiaj, bo nasi muszą wygrać żeby dogonić prześcieradła!!
VAMOS BARCA
0
Pedro, Alba, Messi, Pique, Montoya, Busquets, Iniesta, Xavi, Munir, Sandro, Sergi Roberto, Adama
jaki mit????
0
czemu uważasz go za gorszego trenera? spójrz na ich kadrę. u nas nie ma takich zawodników, a i tak jesteśmy wyżej od nich w tabeli. nie sztuka za pieniądze budować zespół, tylko sztuką jest grać wychowankami jak Barca
0
Simeone jaki pokurcz XDDD i taki ktoś ma nas powstrzymać? niedoczekanie
0
alves jest cieniem samego siebie
moja jedenastka
ter stegen
alaba piqe mashcerano montoya
rakitić buskets iniesta
pedro messi najman
0
jnihnon to ten co robi niby delikatne szampony dla dzieci, ale tylko niby. i faktycznie jest jak ronaldo, bo od niego też szczypią oczy
0
Dzisiaj wygramy 3:0 (Messi, 2xPedro) i gonimy prześcieradła w tabeli, oni pokazali, że stracili już formę, a my idziemy spokojnie po swoje jak Manhester City
0
Mourinio to zdrajca i nie jest godny bycia katalońcyzkiem! pamiętam jak wsadził rękę do nosa Tito [*] i ty chcesz kogoś takiego na trenera? puknij się g łowę
a lat mam więcej od ciebie gimbusie
0
jedyny johnson jakiego znam, to ten co oliwkę produkuje i fakt, jest dobry
0
Uważam, że Luis jest bardzo dobrym kandydatem na szkoleniowca na długie lata. Są wyniki (elche, cordoba, psg, apoel), jesteśmy na drugim miejscu w tabeli (przypominam, że rok temu też skończyliśmy drudzy, więc może na więcej nas już nie stać :( ), zawodnicy ciężko trenują, widać, że Messi nawet biega na boisku, czyli są zmotywowani. Daje grać zawodnikom z młodzieżówki i robi rotacje, dzięki czemu największe gwiazdy jak Leo i Ney nie odczuwają zmęczenia sezonem i będą dłużej w formie. Jeszcze tylko trzeba, żeby Ivan się obudził i grał jak na początku w Barcelonie i zdobywał bramki, to zobaczycie, że powalczymy nawet o finał LM i w LL będzie zaciekły bój.(nie sugerować się moim nickiem, jest dla beki)Pozdrawiam wszystkich cules
0
przegrali, bo Wiślacy jak potem mówili mieli nieświerze jedzenie w hotelu i się źle czuli i nie mogli spać
poza tym nawet nie muszę mówić, że Wisła to klasa sama w sobie, pomocą to miażdży Barcelonę
ile goli ma cała pomoc Barcy w tym sezonie LL? 4? 5? sam Semir Stilić ma 7 bramek już, więc bez porównania
0
tak? a nie pamiętasz już jak przegrali 1:0 z Wisełką? i jak się potem tłumaczyli, że to niby rezerwowy skład? hahahha jasne
0
Można by powalczyć o Smudę, on by usadził gwiazdeczki jak Boruca i Żewłakowa kiedyś, ale chyba ciężko będzie go ruszyć i przekonać, żeby zszedł te kilka poziomów niżej do obecnej Barcy.
1
tak
jeśli nie skumałeś to idź spać
9
Uwaga, uwaga!
Chcę Was poinformować, że nie ma z czego się cieszyć, ponieważ na rm.pl uchwalono prawie jednogłośnie, że CDR w tym sezonie to puchar ogórków i nie ma po co w nim wygrywać, bo to bez sensu, więc Barcelona jest żenująca, bo chce grać dalej i tracić siły, zamiast walczyć o ważniejsze puchary.
Pozdrawiam