Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A przede wszystkim - czy widzieliśmy Messiego który w jakikolwiek sposób "lideruje grę" ? Nawet w najlepszych naszych meczach widać było to że bez geniuszu Leo byłoby dużo gorzej,a tutaj? Owszem to tylko mecz presezonu, poczekajmy-zobaczymy, ale... nie da się powiedzieć że Messi (który zagrał genialnie jak wszyscy inni) był najważniejszy na boisku-dużo akcji go też omijało. I to jest plus. Obyśmy się od niego uniezależnili-mimo ze jest genialnym piłkarzem (a to za mało żeby go określic :D)
0
Nie po jednym- to już jego kolejny świetny mecz :) Brylant :) Deulofeu, Dongou, Tello, Neymar... Mamy atak na lata :D
0
Kurde przegapiłem jedną zmianę. Kto gra z 28?
0
Co zrobił Dongou! No to jest zawodnik !
0
I z Atletico... on takie gole strzela regularnie :D
0
Kurde wiedziałem że bd strzelać jak już się zatrzymał, wiedziałem że będzie pięknie skierwoana jeszcze przed strzałem, ale cały czas się zastanawiałem czy bramkarz sięgnie-w momencie strzału już wiedziałem że nie :D
0
OMG nie czepiajcie się Neymara. To jego drugi (a tak w zasadzie pierwszy) mecz w Barcelonie, nie oczekujcie że będzie teraz wymiatał. Przypomnę że taki CR, który w sezonie ładuje 50-60 bramek, w pierwszym sezonie strzelił...33 gole. A o ile bardziej doświadczony (i mimo wszystko lepszy) był CR gdy przechodził do Realu, od Neymara
0
Podobnie strzelił gola z Athleticiem Bilbao (chyba 5-0 na CN) tylko wtedy strzelił nieco mocniej i wyżej
0
No magia... A to jak gra Alexis - no zobaczcie jak mu ciężko zabrać piłkę, jak się odnajduje w gąszczu :D
0
W 10 minut to sobie mógł pograć... W dodatku na boisku praktycznie sama Barca B. Teraz ma 45 min z dosyć mocnym składem
0
No to teraz prawdziwy debiut Neymara :D
0
Jak był Neymar (2011 rok) to też nie był w stanie tego pociągnąć i Santos dostał 4-0
0
Ale z czego wielbłądy wynikały? Z pressingu i z ataku na bramkę 6 zawodnikami w jednej akcji. Takie wielbłądy popełniali by wszyscy(prawie) obrońcy świata gdyby mieli na przeciwko taką drużynę :D
0
Ale widać różnicę gdy środek pola wygląda : Busquets, Xavi, Iniesta, niż Song (nic mu nie ujmując), Dos Santos, Roberto(też nic mu nie ujmując, bo kiedyś będzie wielki)
0
Aj... niepotrzebnie to zdjął Messi - Pedro miał idealnie :D
0
Podoba mi się nasze ustawienie w obronie - chodzi o 2. linię. Jest ona doskonale ustawiona-bardzo efektywnie, w zeszłym sezonie 2. linia w przypadku defensywy była strasznie chaotyczna - o to chodzi: w obronie grać 4 - 1 - 4- 1, a w zeszłym sezonie to było ewidentne 4-3-3 w obronie i to w dodatku z wyrwami, bo w pressingu Messiego wyręczał Iniesta i Xavi
0
Kurde-chciałem skomentowac poprzednie zagranie Iniesty, a tu słysze komentator się drze, a Iniesta... zagrywa jeszcze piękniej :D
0
Ale czy zauważyliście gdzie biegają nasi skrzydłowi? W zeszłym sezonie oni cały czas stali przy liniii i "rozszerzali". Teraz latają po całym boisku aż miło! I mają dużą swobodę, a umiejętności... przecież zawsze mieli! :D
0
Hmmm rzuca się w oczy, że przy akcjach ofensywnych gdy Alves idzie do przodu, Leo jest nieco cofnięty, a na pozycję '9' wskakuje Alexis. Bardzo ciekawa sprawa -bo przez to unikamy dublowania przez Alvesa pozycji prawego skrzydłowego- bo PS jest w środku :D
0
Za wcześnie by cokolwiek powiedzieć ale... wczuwam puchary w tym sezonie... duuużo pucharów :D
0
W swoim stylu Messi :D
0
No no no... :D Tak zaangażowanego w pressing Messiego to nie widziałem od meczu z Milanem na Camp Nou :D
0
Tak, tylko o czymś takim warto było pomyśleć jakiś czas temu a nie teraz - na jego pozycji mamy Neymara(który MUSI grać-niestety-jeżeli wydaje sie taką kwotę za zawodnika, to on musi grać i tyle) no i Tello. Rooni miałby na siłę przychodzić i grzać ławę i grać w co 5 meczu? Szczerze, to sam bym nie chciał takiego pożegnania.... Gdyby to było w zeszłym roku- kiedy na prawym skrzydle był Villa w zasadzie bez formy i Tello (przez trochę Iniesta) to jak najbardziej- R10 by trochę pograł, a teraz... niestety-sport is brutal (and full of zasadzkas :D)
0
Wiesz jakby nawet był nie wiem jak sumiennym zawodnikiem, to w wieku 33 lat wątpię by grał na dobrym poziomie. On był skrzydłowym, a wiadomo co się dzieje z dynamiką, szybkością i przyspieszeniem po 30-stce... Nawet Xavi obniżył loty, mimo że jest rozgrywającym i nie jest uzależniony tak od tych czeynników jak napastnik...
0
Messi wygląda jak ten z FIFY 13 :)
0
Mają obaj niezły talent- o Dongu już co nieco wiem, bo i w zeszłym sezonie widziałem kilka jego meczów i w tym prezsezonie, a Bagnack pokazał się z dobrej strony w meczu z Lechią-ale to na razie za mało-jeżeli zagra kilka meczy z takim spokojem to myślę że ma szanse dołączyć do pierwszej drużyny już w sezonie 14/15 i powoli powoli przebijać się do pierwszej '11' :)
0
Facepalm... nie wiem czy trollujesz czy jesteś taki głupi.... Niespecjalnie? " Podobno jak ręka jest nie specjalnie to się nie gwiżdże" Facepalm, facepalm, facepalm... Polecam poczytać trochę przepisów- google nie parzy...
0
Dla nas to dobrze.... :) Niech tam po cichu sabotuje Bayern :D
0
Heheh- duet środkowych pomocników: Lahm i Shaqiri :P
0
No mówiłem- Martinez to w końcu demon szybkości... :P
Eric_Abidal_22, 19 minut temu:
" jak Pep się przekona że Martinez jest słaby jako ŚO i go przesunie jako DM"