Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Źle sobie przyjął.. szkoda, bo to powinien być gol.. ;/
0
AJAJAJJA!
Kurde... szkoda...
0
@lac95@wp.pl
No ok. Ale odpowiedz mi na takie pytania:
1. Czy jest na stronie fcbarca.com artykuł pod którym można podyskutować o meczu Realu, który jest dla nas ważny, bo każda strata pkt przez Real przybliża nas do mistrzostwa(tak ośmielę się to napisać :>)
2. Skoro nie ma to piszemy pod głównym newsem.
3. Mecz Barcelony był 2 dni temu. Wszystkie dyskusje na ten temat są już zakończone, nikt już się tym zbytnio nie emocjonuje. Chyba nie liczysz że jeszcze kiedyś będzie okazja do pogadanki na temat tego meczu? Skoro oczywiste jest że nikt nie będzie gadał o poprzednim meczu, to po co wchodzisz na ten artykuł i przeglądasz komentarze? Te komentarze nikomu nie przeszkadzają-jak napisałem: dyskusji na temat meczu Granada-Barca już tu raczej nie będzie. A dużo ludzi chce podzielić się opiniami na temat gry Realu. Dlaczego mają tego nie robić?
0
Nie zapominajmy że jeżeli Real stracił w tym sezonie bramkę to tracił pkt :)
A Rayo jest tej bramki na prawdę blisko :)
0
Ależ oni mają drybling! Kurde pięknie grają!
0
Ale zrobił Pepe jak dziecko :P
Pięknie atakuje Rayo. Jeżeli tak gra w każdym meczu to chyba zacznę ich oglądać, bo chyba o to chodzi w piłce żeby oglądać ładne mecze-a z Rayo chyba nikt się nie muruje więc ich spotkania mogą być na prawdę piękne :)
0
polak123456
Oczywiscie: mówiłem w ofensywie :) W defensywie to grają beznadziejnie. Gdyby grali na poziomie Granady z meczu z Barceloną w defensywie, a w ofensywie to co tu, to jestem pewny że wywalczyliby co najmniej 1 pkt. Ale żadna drużyna z tak dziurawą obroną, jaką by ofensywą nie dysponowała, to nie wygra z Realem(co pokazała FCB w rewanżu SPH...)
0
Szkoda by było Rayo gdyby przegrali ten mecz bo grają na prawdę piękną piłkę :)
0
W sensie w koszykówce przegrywamy...
0
Nie ogarniam tego: od paru lat wszystkie GD koszykarskie stawały się łupem Barcelony. Ostatnio coś pękło i to po całej linii, przegrywamy wszystko...
0
A zapomniałem dodać jeszcze:
"(...) Oczywiscie że to był sabotaż. Pewne zespoły mają 11 punktów przewagi nad Madrytem i jeden dzień takiego prowadzenia im nie wystacza. Zrobią wszystko żeby utrzymać je na dłużej..(...)" :DDD
0
Konferencja prasowa Mourinho: "Światła? Światła? To nie przypadek. Ja jakoś nie widziałem żeby Barcelonie wczoraj odcięło zasilanie:... A nam odcięło, my nie mamy specjalnego traktowania, jakie mają pewne zespoły. . Jesteśmy mistrzami i każdy chce z nami wygrać, Rayo chciało po ciemku, Barcelona zraszaczami... Teraz już nic nie ma znaczenia, liczy się tu i teraz...Pewnym zespołom przyznano by w takiej sytuacji walkower, bo pewne zespoły mają pewne układy w pewnych instytucjach. Real nie ma takich układów, my musimy o wszystko walczyć. Por que? Por que?
0
No nie...
Puyol, Pique, Adriano...
Kto nam został? J.Alba, D.Alves, Montoya, Mascherano...
Masakra..
0
hehehehehe
:P
No Messi zaliczył "asystę"! :D
0
Kurde Messiemu nic nie wychodzi dzisaj :P
Nic kompletnie :P
0
A tak w ogóle to przepiękna bramka
Troche w stylu Iniesty z CL 2009, nieprawdaż? :D
0
XAVIIIIIIIIIIIII!
XAVI!!
KOCHAMY CIE!
KOCHAMY CIE!
0
BRAVO VALDES.
Ratuje nam tyłek nie pierwszy raz!
0
I to jest nasz pech...
Bramkarz Granady broni wszystko jak leci, a z Realem wpuścił 2 babole, dzięki którym Real wygrał...
0
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMGGGGGGGGGGGg...
Kurde FAbs... on na prawdę nie może złapać formy... dlaczego?? :(
0
Wiedziałem że strzelimy ze Spartakiem, wiedziałem że strzelimy z Osasuną, teraz też to wiem :)
0
No!
Bardzo dobre zmiany.
Mam nadzieje że Xavi odmieni naszą grę
0
Ja nie ogarniam jak można krytykować Messiego? W ogóle to jest dla mnie nie pojęte, że komuś to przez myśl przechodzi. Nie wiem czy zauważyliście ale to zawodnik, bez którego z tych 14 pucharów zdobylibyśmy co najwyżej 2... To geniusz, nie raz miał słabsze mecze-w zeszłym sezonie 3 mecze bez gola, też wielu go krytykowało, a potem jak strzelał 4 gole Maladze, Espaniolowi, 5 goli Valenci i Bayernowi to piało nagłośniej jaki to Leo nie jest wspaniały.
0
Ale nie wiem o co wam chodzi!?! WTF?
Villa na siłe podawał do Messiego, w sytuacji w której Leo nie miał szans na jakąkolwiek okazję do strzelenia gola. Messi wkurzył się że mu podaje w takiej sytuacji a nie szuka lepiej ustawionych kolegów. Villa zapewne zaczął bronić swojej decyzji, że to była najlepsza opcja, że byli sami w polu karnym.. Leo się wkurzył i tyle... OMG o co tyle krzyku?
0
I zaraz wszystkie pierwsze strony gazet w Hiszpanii
"Konflikt w szatni", "Barcelona podzielona"
"Jak donoszą nasze nieoficjalne źródła szatnia Barcelony podzieliła się na dwa obozy: Hiszpański: na czele z D. Villą, Xavim i Puyolem, i Argentyński: Messi, Mascherano, a także: Alexis."
:DDD
0
Messi wk**** :D
0
Tak obserwuje te mecze Barcelony i pytam się gdzie są ci wszyscy eksperci, którzy wskazywali jako różnicę pomiedzy Barceloną Tito i Pepa grę presingiem: że niby gramy dużo wyżej.
G**** prawda. Ja w grze Barcelony widzę 2x mniejszy presing niż za Pepa.
Nie krytykuje czy cos, tylko po prostu śmiać mi się chce gdy przypomnę sobie te "10 różnic" czy ile tam było... :D
0
Wreszcie Villa w pierwszym składzie :P
0
Zresztą w ogóle czego ktokolwiek pisze coś na Leo? Czy zapomnieliście co on w tym sezonie niby "bez formy" zrobił?
2gole z Osasuną: 3 pkt dla Barcelony
2 gole z Getafe: uspokojenie meczu na trudnym terenie, spokojnie 3 pkt dla FCB
2 gole ze Spartakiem: 3 pkt dla nas
Dalej:
gol na 2-1 z Realem na CN-kontynuacja remontady
gol na 1-2 z Realem na SB-dał nadzieje na SP...
Czy to mało jak na zawodnika bez formy? 7 meczy i 10 goli...
0
@piachuFCB
Messi nie może być w najwyższej formie przez cały rok to oczywiste. Początek zeszłego sezonu też nie był dobry, chyba niektórzy ludzie zbyt są w niego zapatrzeni. Kiedy Messi jest w formie, jest nie do zatrzymania. Gdy ma słabszy okres strzela 1, czasem 2 bramki w meczu a generalnie nie błyszczy. Czego więcej chcieć? Zawodnik bez formy, który strzela gola w każdym meczu? Można nam zazdrościć :)