0

Muszą zacząc strzelać z wolnych, bo dośrodkowania nie wychodzą...

0

ajajaja blisko !

0

FAAAAAAAAAAAAAAABS!!!!!!!!!!
WRESZCIE PRZEBUDZIŁ SIE!
Eric_Abidal_22, 2 minuty temu:
JA WIERZE!
WIERZE W 3 pkt!
NA ZAWSZE BARCELONA!

A NIE MÓWIŁEM??
Wygramy to jeszcze!

0

JA WIERZE!
WIERZE W 3 pkt!
NA ZAWSZE BARCELONA!

0

:(((((((((
OMG...
kurde co sie dzieje....

0

I nasza gra siadła...
Po fenomenalnych 12 min, z minuty na minute gorzej.
Oczywiście wierzę w zwycięstwo, bo dlaczego mam w nie nie wierzyć, ale nie wygląda to tak różowo jak na poczatku...

0

K....
No to jest niesprawiedliwe...
Barcelona pierwszy raz grała fenomenalnie i traci gola..
Ale jeżeli będziemy grać tak dobrze jak w pierwszych kilkunastu minutach, to nie martwię sie :)

0

KURDE FENOMENALNIE.
PRZEPIĘKNIE.
Za to kocham Barcelonę: za taką grę!

0

Nie wiem co się stało przez ten tydzien, ale tak pięknej gry Barcelony nie widziałem od bardzo dawna. :D

0

No cóż...
PIĘKNIE GRAJĄ.
O to chodzi! :)

0

No wygląda to BARDZO obiecująco.
Widzę na razie świetną Barcelonę: płynne, szybkie akcje, na jeden kontakt

0

Co prawda to dopiero 2 min, ale widać że gramy dużo płynniej, szybciej niż w poprzednich meczach co napawa optymizmem :)

0

Co do spotkania w 2010 roku, to miałem to "szczęście" nie oglądać tego meczu,gdyż nie miałem akurat prądu, więc nie musiałem przeżywać takiego horroru jak ci wszyscy którzy musieli to oglądać, stresowałem się, bo nie mogłem oglądać tego meczu, ale gdybym go oglądał to nie wiem czy bym wytrzymał... :P

0

Wiedziałem że wróci do piłki i z każdym tygodniem coraz mniej prawdopodobne jest to że będzie inaczej. Tylko się z tego cieszyc! Vamos Abi! :)

0

Nie no Messi 6? Z tego wynika że Messi zagrał dobre spotkanie, ale czegoś mu brakowało.
Sorry ale to był najgorszy mecz Leo od pół roku: nie mam nic do tego, bo jest wspaniały, a słabsze występy się zdarzają, ale to nie znaczy że należy dawać mu ocenę o 2 wyższą niż na jaką zasługuje...
Nie wychodziły mu dryblingi, sytuacje sam na sam, grał często egoistycznie, zaliczył z 3 dobre zagrania. Przy takiej grze, każdy inny zawodnik dostałby 3-4 i na tyle Leo zasługuje. Jeden z najsłabszych jego meczy, ale wystarczy jeden udany drybling z Sevillą i odzyska pewnośc siebie i zacznie grać fenomenalnie-o niego nie ma co sie martwic :)

0

@jemzupke
Dobra kolego zrozumieliśmy, możesz już sobie darować dalsze komentarze.
A teraz idź na realmadrid.com bo tam właśnie zaczyna się fiesta z okazji oddalenia się od strefy spadkowej aż na 5 pkt! Spadek do Secunda coraz mniej prawdopodobny: jak tak dalej Real będzie grał, to w maju będą świętował na Cibeles. Ale nie mistrzostwo, a utrzymanie się w Premiera Division! :D

0

@kameleon44
To ja chyba nie musze przypominać ile razy Messi ośmieszał obronę Realu.. :)
Raz nawet całą: 1/2 CL 2010 na SB... 5 przeszedł? Chyba był jednym z 3 piłkarzy Barcelony na połowie Realu, było oczywiste że nikomu nie poda, każdy to wiedział, a jednak żaden z 4czy 5 rywali go nie potrafił zatrzymać.
Kilka krosowych podań, np. do Abidala w 1/4 PK w tym roku, do Iniesty w SPH 2011 na CN, do Villi w pamiętnej Manicie, ośmieszenie Casillasa przy 6-2 (chyba przy 5 bramce juz nie pamiętam), a jeszcze można by długo, długo wymieniać...

0

@jemzupke
Argumenty to mam i to dużo, bo nie raz na ten temat dyskutowałem, ale to nie jest miejsce ani czas, żeby po raz kolejny wałkować to samo i pokazywać, że Messi w każdym aspekcie gry jest lepszy od CR... zapewniam cię, że nie chce tego tłumaczyć kolejnemu dziwnemu kibcowi Realu - z normalnym gościem mógłbym podyskutować- ty wchodzisz tu trollować, w dodatku jest to trolling na na prawdę niskim poziomie więc nie mam zamiaru się z tobą kłócić-z trollem się nie wygra, bo nie rozumie racjonalnych argumentów..

0

@kameleon44
Proszę spójrz na kalendarz i na wikipediezanim wejdziesz na stronę Barcelony i zaczniesz wypisywać głupoty
1. Gran Derbi nie były w październiku...
2. Rok temu to 6 pkt wy prowadziliście przed GD, które przegraliście i FCB traciło już 3 pkt..

0

@jemzupke
Jeżeli tego nie dostrzegasz to nie ma sensu nasza dalsza dyskusja :)

0

@jemzupke
A za moich czasów kibice Realu nie byli tak ślepo zapatrzeni w Ronaldo i przyznawali że Messi jest dużo od niego lepszy :)

0

@SinMistico
Sam Ronaldo nie chce strzelać więcej, Rayo nie musi się wysilać :P

0

Hhahahaha
Ronaldo pudło roku :D

0

Eh...

0

@kameleon44
Ogarnij się człowieku.
Na podstawie jednego komentarza, w którym wyraziłem subiektywną ocenę, ty stwierdzasz kim ja jestem "bardziej"?
Gratuluje inteligencji kolego...

0

@kameleon44
Nie będę się czepiał sędziowania, bo to nie w moim stylu, nie będę zwalał winy na sędziego. Ale faul był beznadziejnie "wykonany technicznie" przez Alonso. Złapał go po prostu i przewrócił w bardzo dobrej sytuacji, to nie było subtelne ciągnięcie za koszulke lub zdjęcie z bara, czy pomaganie sobie ręką. Ja nie jestem odpowiednią osobą żeby to oceniać bo nie znam wszystkich przepisów w piłce nożnej, to moja subiektywna ocena(być może wypaczona przez kibicowanie Barcelonie :>)

0

Kurde myślałem że gol... już się ucieszyłem.. ;/

0

No nie to że się czepiam ale to chyba powinna być czerwona. Alonso po prostu go złapał, nawet nie próbował subtelnie go przewrócić...

0

Czuje że Real to zremisuje, mówię mam :D

0

Ale ważne są takie sytuacje-nawet niewykorzystane. Widać że Real nie jest pewny swego, że popełniają błędy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?