Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-I-E !!!! :D Tarzanowi trzeba teraz życzyć żadnej kontuzji do końca tego sezonu :) Oby tak się stało! VAMOS PUYOL! :D
0
@BISZ
Ja go zacząłem uwielbiać kiedy zwróciłem uwagę na jego grę na początku sezonu 10/11... To co on wtedy wyrabiał-jak grał, to było niesamowite. Słusznie mówili ci, którzy stwierdzili że nowotwór przerwał najlepszy okres w jego karierze: wtedy był niesamowity po prostu niewiarygodny. Pamiętacie może tą ofiarną interwencję w meczu z Sevillą, chyba przy stanie 1-0/1-1? Rzucił się głową na piłkę, leżąc na murawę. To się nazywa serce do walki!
0
WRESZCIE! :D Puyol podobno ma za niedługo wrócić, więc świetnie :D
0
haha jestem nieogar z ortografii i patrze na komentarze: "poprawić błąd w tytule" itp.. tak patrze: śrubować... no rzeczywiscie powinno być śróbować hahahahh :P Dopiero zobaczyłem komentarz slawnh i ogarnąłem że już poprawili xD
0
No na razie Zarragosa gra z zaangażowaniem, a ostatnio u drużyn grających z Realem cięzko było znaleźć coś takiego -.- Ostatnia drużyna, która całym sercem i z wiarą zagrała z Realem to Rayo... To już dosyć dawno temu było...
0
@elninomaravilla
Jak wytrzyma 20 min, to będą jakieś szanse... Bo bardzo często Real wbija na początku meczu gole... A jak przetrzyma 20 min, to musi dotrwać do końca pierwszej połowy a potem będzie już z górki... :P
0
@Pgla
Żeby tylko nie wziął twoich słów na serio i następnego gola strzelił dopiero w GD... :D
0
No w stylu Iniesty/Messiego to zrobił :D
Ale pięknie Alba gra ostatnio: chyba 3 gol w 4 meczu? :P
0
No brawo dla Alvesa za próbę. On jest zbyt statyczny, musi grać bardziej dynamicznie!
0
Ej zobaczce jak w ostatnim 1-2 latach gra D.Alves. Nie rozumiem tego troche: pamiętam jego finezyjne zagrania, szybkie wejścia przede wszystkim z sezonu 08/09 i 09/10 ale też 10/11, A teraz? To nie jest boczny obrońca. To rozgrywający, praktycznie z klapkami na oczach(nie widzi żadnych ciekawych rozwiązań), grający przy linii. On robi cały czas to samo: dostaje podanie; przyjmuje; mysli; kiwa się/podaje. Jeżeli się kiwa to i tak mu się nie udaje nikogo przejść(no trudno machaniem nogami nad piłką przejść rywala-nawet CR to ogarnął) więc podaje...
0
A co tam że Varas okiwał Messiego? Nasz Valdes przecież okiwał tak Di Marię... :DDDDDD
0
Messi nie chciał strzelić zwyczajnego gola: chciał strzelić zajebistego gola dla synka :P
0
A to Villa piętką zagrał :P Czyli jeszcze wieksze brawa dla Villi!
0
AAAAAA! Pięknie! Villa! A co zrobił Pedro i przede wszystkim Iniesta: MAJSTERSZTYK
0
Wyniki 24:1 i 10:0 sugerują, że chyba nie byli to wymagający przeciwnicy xD 68-3 po 6 meczach bilans bramkowy? No bez jaj :P
0
Głosować na Messiego bo Falcao mu coś ucieka :P
http://www.marca.com/debate/2012/10/2823/prevotaciones2823.ht
ml
0
@Francesc Fabregas Soler,
Za mało zrobił w tym roku. Jeżeli utrzyma tą formę w przyszłym roku, to będzie na 100% w pierwszej trójce, ale nie łatwo mięć dłuższy czas tak wspaniałą dyspozycję
Fajnie że teraz Cesc tak wymiata, bo Messi ma słabszy okres i go koledzy wyręczają. Jak mu wróci najwyższa forma to Barcelona będzie miażdżyć rywali(hue hue-Messi słaba dyspozycja: 13 goli w 9 meczach La Liga... :P Każdy w Europie marzy o takich statystykach, w dodatku 4 asysty, a Messi "nie jest w formie" :D)
0
@juliancarax
W ogóle nie ogarniam jak w nominacjach nie ma takich piłkarzy jak Fontas, Muniesa, Dos Santos, i dlaczego Tito nie jest na liście nominowanych??? WTF... ZP schodzi na psy.... :D
0
@Progressive
No oby, bo widzę że tak nie wszyscy go minusowali... -.-
0
Zresztą niby jak włoska telewizja, skoro mieszkał w stanach?>!?!?!??!
0
@Bojan1010Mr
No kurwa nie pierdol! Daj źródło informacji... Mam nadzieję że mnie wkręcasz!!!!!!!!
0
@Bojan1010Mr
Żal mi cie za takie info, ale gdybyś choć troche pomyślał to bys to troche składniej napisał, bo takie coś mógł wymyśleć tylko debil.
Pierwsze zdanie: "Guardiola najprawdopodobniej....". Kolejne: "Tożsamość Pepa została potwierdzona"
Idiots, idiots everywhere....
0
Ze Złotą Piłką jest pewien problem.
Jest ona dla najlepszego piłkarza świata, chyba oczywiste jest że najlepszy piłkarz=najwyższe umiejętności, najlepszy we wszystkich aspektach gry. Jest to nagroda indywidualna, nie drużynowa.
Pod tym względem Messi przewyższa CR bezsprzecznie, tylko fani Realu tego nie dostrzegają-zresztą trudno im się dziwić. Skoro CR nie jest lepszy od Messiego czysto piłkarsko, to spaczyli oni ideę Złotej Piłki, tak by CR mógł być przyrównany do Messiego-czyli porównanie osiągnięć Barcelony i Realu, co jest dla mnie śmieszne. Kiedyś nie było takich problemów: Ronaldinho był najlepszy? Dostawał ZP. Zidane był najlepszy? Dostawał ZP. Ronaldo był najlepszy? Dostawał ZP... Teraz nagle, na drugi plan schodzą umiejętności piłkarza: od tego roku liczy się ile dany piłkarz osiągnął z drużyną. Ciekawe rzeczy się dzieją, nie ma co..
0
1.Messi
2. CR
3. Casillas
Trenerzy:
1.Vicente del Bosque
2. Roberto di Matteo
3. Jose Mourinho
Niestety-w tym roku dla Pepa nie będzie miejsca, oczywiste jest że jest jednym z 2-3, jeżeli nie najlepszym trenerem świata, ale za mało osiągnął w tym roku żeby wygrać tą nagrodę :(
Co do piłkarzy to na 3 miejscu może być Xavi/Iniesta zamiast Casillasa, trudno przewidzieć jak kto zagłosuje :)
0
Piłkarze Mallorki nie za bardzo wiedzieli w tym meczu w którym Realu grają -.-
0
N2O
Kto wie kto wie? Ten wynik wisi na włosku :)
0
Każdy powinien się uczyć od Mallorki jak stosować wydajny pressing-to znaczy nie męczyć się. Mallorka jest w tym mistrzem :)
0
A ja coś czuje że tu będzie długo długo 2-0 i Mallorka strzeli na 2-1 i będą nerwy pod koniec :)
0
Ej mógłby mi ktoś powiedzieć ile meczy z rzędu Juventus nie przegrał? Cały poprzedni sezon+9 meczy tego, ale jeszcze 3 mecze ligi mistrzów i Puchar włoch, a jeszcze nie wiem ile Juve nie przegrało pod koniec sezonu 10/11... Wiem że przynajmniej 50 meczy bez porażki, ale ile dokładnie? Byłbym wdzięczny za info :)
0
Żeby nie było- nie twierdzę że robią to specjalnie. Ale nie ulega wątpliwości że Man U gra się dużo łatwiej, przez ich decyzje