0

Eee... nie ogarniam: VV nie ustawił nikogo na słupkach... no sorry, ale dośrodkowanie na krótszy słupek i już jest niebezpiecznie. Teraz akurat dobrze się skonczyło, ale mam nadzieję że zaczną ustawiać na słupkach :P

0

Może Alexis nie gra świetnie, ale popatrzcie jak on biega. Ile on serca zostawia na tym boisku. Więcej niż Pedro, niż ktokolwiek. Na prawdę szacun, bo startuje do każdej piłki!

0

Messi: "ej do kogo ja mam k***** zagrać?" :D

0

Adriano gra kapitalnie. Myślę że Alves w najwyższej formie miałby ogromne problemy z wygryzieniem go ze składu, ale dobrze-może to będzie dla niego jakaś moblizacja, bo mimo wszystko Montoya nie był dla niego ciężkim rywalem, jakim niewątpliwie jest Adriano :)

0

Ale Messiego cisną. Po 5 na niego idzie... Chyba Simeone podglądał mecze Real vs Barcelona :P

0

CO ON ZROBI!Ł!!!!!!!!!
CO ON ZROBIŁ!
A myślałem- żeby tylko nie strzelał. Ale jestem głupi! TO jest geniusz!!!!!!!!!!!!!!

0

Eh....
No trudno, trzeba się zabrać do pracy. Atletico zasłużyło na tego gola, ale spokojnie-my mamy Messiego :)

0

Ale Messi to jednak spryciarz. Już chyba z 5 razy poprawiał piłkę i z 2 metry ją przesunął do przodu :D

0

Cięzki mecz będzie.
Obstawiam 1-0 albo 2-1 dla nas oczywiście :)
Czuje ze to może być podobny w przebiegu mecz do tego z Valenica

0

@CzemierBarcelona
Heheh , no w zasadzie :P

0

Klasyk-Ronaldo w mur.
Obstawiamy kiedy strzeli następnego wolnego?
Ja myślę że albo w ostatnich 2-3 kolejkach tego sezonu, albo już w następnym :P

0

@aDiQ
Ale Pedro ma też 5 asyst.Owszem gra słabo, ale statystyki(no goli brak owszem) tragiczne nie są. Bardzo przeciętne, ale coś tam robi.. .:P Ja tam lubie tego chłopaka, mam nadzieję że się odblokuje, bo początek sezonu miał na prawdę kapitalny

0

@CzemierBarcelona,
Tylko zanim świat doceni pracę Adriano to jeszcze niestety długo minie ;/
No ale to też lepiej dla nas-jak się większą uwagę zwraca na lewą stronę(Alba) to Adriano na prawej wali bramy :D

0

Powiem tak- jak się ten mecz nie skończy, to na prawdę dla Espanyolu należą się gratulacje. Taką determinację i wole walki to ja widziałem jeszcze tylko u Rayo Vallecano w meczu z Realem. No Celta w Pucharze Króla też, ale tam nie był pełny pierwszy skład.

0

@AdrianM11
Dobra darujcie sobie z takimi żartami bo aż żal d*** ściska jak się to czyta...

0

Hahaha :D
Uwielbiam to jego "niektórzy", "niektóre zespoły", "niektórzy trenerzy", "niektóre kluby", "niektórzy zawodnicy" itp :D

Własnie teraz zobaczyłem, że zostawił sobie wyjście z sytuacji Złotej Piłki.
Niedawno mówił, że nie wiadomo kto dostanie, że chce by wygrał CR, ale jeżeli wygra Messi to przyjmie tą decyzję normalnie. Że nie będzie komentować i nie usłyszą od niego żadnego słowa komentarza. Już się nie mogłem doczekać chwili gdy Messi odbierze ZP a Mou będzie skręcało, żeby coś powiedzieć. Ale zapomniałem! Może powiedzieć : "niektórzy zawodnicy wygrywają Złotą Piłkę nie zdobywając żadnego tytułu, gdy inni wygrywają Ligę i Superpuchar a nie otrzymują tej nagrody"

To już się żałosne robi :)

0

Bardzo stylowe :D
Przypomina się koszulka z 10/11. Wtedy chyba było 5 pasów, teraz o 2 więcej, ale są te same żółte wstawki, bardzo bardzo fajna. Wyjazdowa też kapitalna :D

0

@davidJames07
To wynajdą wtedy sprzątaczkę z 8 ligi San Marino, która strzeliła 151 goli :P

I tak każdy wie że to jest najlepszy wynik na świecie, czy ten Chlulala czy jak mu tam strzelił te 107 goli czy nie, bo to Messi to zrobił w La Liga, Muller w Bundeslidze, to są najsilniejsze ligi świata. To czy FIFA uzna ten rekord nie ma najmniejszego znaczenia :D

0

@Shadow_Man
Co do objawień to jeszcze Hazard by się tu nadał, ale rzeczywiście-ktoś z trójki: Hazard,Oscar,Neymar

0

Zaczynam wierzyć że Celta może wyeliminować Real.
Jeżeli utrzyma 2-0 to będą szanse 50/50 (nie zapominajmy że to jednak Real i gra na SB...)

0

Kurde szkoda kontuzji Benzemy ;/
Mam nadzieję że nie będzie długo pauzować-na prawdę abstrahując od tego że jest z Realu to ostatnio na prawdę pięknie gra.
No w obecnej sytuacji wydaje mi się że jest to największe możliwe osłabienie Realu-Ronaldo gra piach od miesiąca, zaś Benzema trzymał wysoki poziom-jak go zabraknie, to albo Ronaldo złapie formę, albo w krótkim czasie sie zrobi -14,-17...

0

nelson25

Myślę że liczba ta będzie oscylować około 10-15 goli. Fabregas w tym sezonie strzelił sporo, ale w 2 połowie sezonu 11/12 może strzelił pare bramek, w każdym razie bardzo mało.
Xavi miał w zeszłym sezonie sporo, ale teraz już nie strzela(chyba 1-2 gole ma). Alexis wbrew pozorom w zeszłym sezonie troche postrzelał(15 goli?) ale w tym ma 0-1? Iniesta zbyt dużo goli nie zaliczył, Pedro tym bardziej, Adriano na 100% ma mniej niż 7-8, a D.Alves na pewno nie strzelił dużo. Villa miał kontuzje wiec już nikt nie zostaje. W takim razie obstawiam przy Xavim - ok. 8-10 goli, albo Fabregasie 7-10. W każdym razie w porównaniu do 88 goli Messiego są to liczby żałosnie małe. Oczywiście tych graczy trzeba pochwalić, bo jak na pomocników to strzelili nieźłą liczbe goli, ale gdzie napad????

0

@barcatikitaka

Ja pier.... Człowieku o czym ty mówisz? 2 gole na mecz to mało? Dla WSZYSTKICH napastników na Ziemi to liczba N I E O S I Ą G A L N A. Większość snajperów jest chwalona za skuteczność 0,6-0,8 gola na mecz, bo to już niezły wyczyn. Czego ty chcesz? 5 goli w meczu?
Nie można tego żądać od nikogo- ja wolę gdy Messi konsekwentnie, chyba 7-8 mecz z rzędu(nie licząc 27 - minutowego występu z Benfiką) wali 2 gole, niż jakby miał w co 3 meczu strzelać 5...

Messi to obecnie gwarancja 2 bramek w meczu-coś wymarzonego, wystarczy tylko tak zorganizować obrone, by traciła max 1 bramkę i przepis na zwycięstwo mamy gotowy.

0

@Calc

Chciałbym wymienić argumenty, które przeczą temu co powiedziałeś ale...
Nie jestem w stanie sobie przypomnieć Torresa w formie...

I w tym temacie to tyle: Villa może i nie ma najwyższej formy w tej chwili, ale w sezonie 10/11 był świetny, w Valenci kapitalne kilka sezonów. A teraz i tak ma statystyki świetne jak na ilośc minut które rozegrał.
Villa może już w tej chwili nie należy do czołówki światowej(jeżeli chodzi o umiejętności nie nazwisko) ale w życiu nie wymieniłbym się Torres za Villę.
No chyba że oferta Torres + 20 mln euro. Dlaczego? Villa jest wart 20 mln euro więc 20 mln euro + Torres warty 0 akurat pasuje :)

0

Także podsumowując:
1.Rekord goli we wszystkich meczach Barcelony: brakuje mu 64 gole: obstawiam wrzesień/październik 2013
2. Rekord goli w Barwach Argentyny: tu będzie chyba dosyć cięzko, ale skoro Leo strzelił 12 goli dla reprezentacji w tym roku, to w takim tempie pobije ten rekord pod koniec 2014 roku
3. W lidze hiszpańskiej obstawiam że pobije w grudniu 2013/styczniu 2014
4. W Lidze Mistrzów brakuje mu 15 goli, w tej edycji strzeli pewnie z 8-10 , więc obstawiam grudzień 2013/ marzec 2014

Więc z tego wychodzi że przełom 2013 i 2014 roku będzie obfitować w rekordy Leo: już się nie moge doczekać :D

0

No to do końca grudnia pobije Suareza, potem kikanaście meczów prawie nic, a potem to już jednym ciągiem z 6 miejsca, wyprzedzi Cesara,Di Stefano, Raula i Hugo Sancheza i wskoczy na 2 :) Ale cieżko będzie pobić Sancheza w tym sezonie- musiałby strzelić 42 gole jeszcze, w 23 meczach, czyli prawie 2 gole na mecz. Ale tu znowu wielkość Messiego: w stosunku do każdego innego piłkarza powiedziano by: niewykonalne i kropka. A Messi? No, raczej nie, chociaż... :D

0

@Al FCB

Pewnie by to było coś w tym stylu:
"Teraz Messi ma super sztab, wszyscy uważają na niego, ja tak dobrze nie miałem, musiałem grać w dziurawych butach i na krzywym boisku. Ja miałem znacznie trudniej-moje bramki powinny się liczyć podwójnie. A zresztą... NIECH MESSI STRZELI 1000 goli to dopiero pogadamy.."

No cóż, Pele niestety nie może sie pogodzić z tym jaki Messi jest niesamowity...

0

No mam nadzieje że nie straci formy...
W każdym razie nie wybrał najgorszego momentu na kontuzje: przerwa świąteczna, puchar króla, tylko ten mecz z Atletico, no ale mamy Messiego więc powinniśmy sobie poradzić :)

0

Wprowadzić Songa za Pedro!!!!!!!!!
Trzeba zagrać na 2 DM!

0

Adriano w stylu Alvesa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?