Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludzie z Levante bedzie cholernie ciężko wygrać. Jak będzie taka pogoda jak z była w meczu Realu z nimi, to nie mamy nawet na zwycięstwo szans! Pamiętacie zeszły rok? Do -11 jeszcze baaaaardzo daleko. Liczy się to że w najgorszym wypadku będzie ta sama przewaga, a cudownie by było powiększyć ją do 11 pkt :)
0
A teraz niech zabrzmi:
0
Nie ogarniam zainteresowania Valdesem :P
Jestem jak najbardziej na tak za wymiane Hart VV :)
0
"Z kolei kilka lat temu podarowano mi awans w meczu Porto-Manchester United, a grałem też półfinał w którym Milito strzelił gola z metrowego spalonego i nie uznano prawidłowego gola dla rywali w 92 minucie rewanżowego meczu..."
To powinien też dodać...
0
@Kosmo
W kolejnej rundzie możemy trafić na Real Madryt :D
0
Rumba de Barca
Tak w ogóle to Juve było moim 2 ulubionym klubem i równolegle kibicowałem Starej Damie i Barcelonie, ale zbyt wiernym ich kibicem nie byłem, bo po degradacji po 1 nie miałem możliwosci sledzenia ich meczów, a po 2 stwierdziłem że 1 klub zdecydowanie wystarcza i od tamtego czasu kibicuje tylko Barcelonie :)
Pewnie dostane minusy XD
0
Nordsjaelland ;(
0
Czułem że przejdzie bramkarza i czułem że nie strzeli-takie jakieś przeczucie :P
0
Kurde no oczywiscie że musiałem wtopić-nie wpadłem że mecz jest od 18....
Ej mógłby ktoś powiedzieć jak wyglądała nasza gra i jak zagrali Alves i Messi?
0
@Messimilian
To chyba Fifa jest tak zaprogramowana bo u mnie tez powiedział ze konczy karierę na koniec sezonu 13/14 :P
Ale to tylko gra jak sam powiedziałeś-Puyol bedzie grął jeszcze z 3-4 lata !! VAMOS :D
0
Zeby zachować równowagę: wraca Puyol: wypada Bartra... niedawno wrócił D.Alves wypadł Adriano... jeszcze wcześniej wrócił Puyol-wypadł...Puyol...O rany...
0
Finał LM w 2006 roku to były początki mojego kibicowania Barcelonie(sam początek to zachwyt nad tym co pokazał Ronaldinho w 1/2 LM w Milanem, od tamtego meczu zacząłem kibicować Barcelonie, chociaż fascynowała mnie już wcześniej, ale wtedy to był taki mecz przełomowy :D) Pamiętam doskonale ten magiczny finał. Czerwona kartka Lehmanna, gol Cambella, a potem gole Eto'o i Belettiego! :D Najlepsze to było to że mój tata powiedział po czerwonej kartce że Arsenal pierwszy strzeli gola, a Barcelona i tak wygra. No i tak sie stało. Ma jednak nosa mój tata-mimo że nie śledzi poczynań klubów i jakoś szczególnie się nie interesuje, to jednak trafia te wyniki(np. Real-Borussia oba mecze trafił i wiele wiele innych-powinien zacząć obstawiać u buka :P)
0
No i co się stało teraz? Xavi jest w wybornej formie, Cesc także, a Don Andres się nie łapie do składu haha :D Niesamowicie mocną mamy pomoc-niesamowicie :D
0
ixi1992
O co chodzi?!?!
0
No no no... 3-1? :P
Jest nadzieja :D
0
No to teraz juz jest po meczu...
0
Jak teraz patrze na statystyki Messiego to nie wierze... 17 goli w 12 meczach...
Ja pamiętam 2 sezony temu jak to krążyło około 15 goli w 17 meczach, już wtedy mówiłem zafascynowany że Messi ma już prawie 1 gol na mecz średnią i to wzbudzało mój wielki podziw... Zaraz będzie się trzymał średniej 2 gole na mecz bo już mu do tego na prawdę niewiele brakuje... :D
0
@SzpicekYo,
Była tydzien temu....
0
Madrid carbone saluda el campeon!
0
HAHAH -8 w Madrycie i kibiców Realu dupsko boli :D
0
No i mówiiłem...
0
No Bilbao gra świetnie, ale ostatnio Zaragossa też grała doskonale a Real na farcie strzelił 4 (!!!! WTF??!?! !!!) bramki...
0
Wyczuwam 2:2 Real Bilbao Mówię wam! :D
0
Dobra Orłowski już nie pierd**** bo wykrakasz....
0
Ale Messi to odegrał! Szkoda że nie było gola :D
0
Montoya słabo dzisiaj niestety... :( No ale ja tam chciałbym żeby dać mu szansę w następnym meczu niz Alvesowi...
0
BRAVO ! MESSI :D
0
No ok.
Po tej bramce i po tym co zrobił teraz można oficjalnie powiedzieć. Messi jest znowu w wielkiej formie! :D
0
@jagodekmietowy
Ile ci płacą za szmacenie się w miejscu publicznym?
0
Co jest na obrazie Puyol to aż mi się micha ze szczęścia cieszy :P