0

Ludzie z Levante bedzie cholernie ciężko wygrać. Jak będzie taka pogoda jak z była w meczu Realu z nimi, to nie mamy nawet na zwycięstwo szans! Pamiętacie zeszły rok? Do -11 jeszcze baaaaardzo daleko. Liczy się to że w najgorszym wypadku będzie ta sama przewaga, a cudownie by było powiększyć ją do 11 pkt :)

0

A teraz niech zabrzmi:

0

Nie ogarniam zainteresowania Valdesem :P
Jestem jak najbardziej na tak za wymiane Hart VV :)

0

"Z kolei kilka lat temu podarowano mi awans w meczu Porto-Manchester United, a grałem też półfinał w którym Milito strzelił gola z metrowego spalonego i nie uznano prawidłowego gola dla rywali w 92 minucie rewanżowego meczu..."

To powinien też dodać...

0

@Kosmo

W kolejnej rundzie możemy trafić na Real Madryt :D

0

Rumba de Barca

Tak w ogóle to Juve było moim 2 ulubionym klubem i równolegle kibicowałem Starej Damie i Barcelonie, ale zbyt wiernym ich kibicem nie byłem, bo po degradacji po 1 nie miałem możliwosci sledzenia ich meczów, a po 2 stwierdziłem że 1 klub zdecydowanie wystarcza i od tamtego czasu kibicuje tylko Barcelonie :)
Pewnie dostane minusy XD

0

Nordsjaelland ;(

0

Czułem że przejdzie bramkarza i czułem że nie strzeli-takie jakieś przeczucie :P

0

Kurde no oczywiscie że musiałem wtopić-nie wpadłem że mecz jest od 18....
Ej mógłby ktoś powiedzieć jak wyglądała nasza gra i jak zagrali Alves i Messi?

0

@Messimilian

To chyba Fifa jest tak zaprogramowana bo u mnie tez powiedział ze konczy karierę na koniec sezonu 13/14 :P
Ale to tylko gra jak sam powiedziałeś-Puyol bedzie grął jeszcze z 3-4 lata !! VAMOS :D

0

Zeby zachować równowagę: wraca Puyol: wypada Bartra... niedawno wrócił D.Alves wypadł Adriano... jeszcze wcześniej wrócił Puyol-wypadł...Puyol...O rany...

0

Finał LM w 2006 roku to były początki mojego kibicowania Barcelonie(sam początek to zachwyt nad tym co pokazał Ronaldinho w 1/2 LM w Milanem, od tamtego meczu zacząłem kibicować Barcelonie, chociaż fascynowała mnie już wcześniej, ale wtedy to był taki mecz przełomowy :D) Pamiętam doskonale ten magiczny finał. Czerwona kartka Lehmanna, gol Cambella, a potem gole Eto'o i Belettiego! :D Najlepsze to było to że mój tata powiedział po czerwonej kartce że Arsenal pierwszy strzeli gola, a Barcelona i tak wygra. No i tak sie stało. Ma jednak nosa mój tata-mimo że nie śledzi poczynań klubów i jakoś szczególnie się nie interesuje, to jednak trafia te wyniki(np. Real-Borussia oba mecze trafił i wiele wiele innych-powinien zacząć obstawiać u buka :P)

0

No i co się stało teraz? Xavi jest w wybornej formie, Cesc także, a Don Andres się nie łapie do składu haha :D Niesamowicie mocną mamy pomoc-niesamowicie :D

0

ixi1992
O co chodzi?!?!

0

No no no... 3-1? :P
Jest nadzieja :D

0

No to teraz juz jest po meczu...

0

Jak teraz patrze na statystyki Messiego to nie wierze... 17 goli w 12 meczach...
Ja pamiętam 2 sezony temu jak to krążyło około 15 goli w 17 meczach, już wtedy mówiłem zafascynowany że Messi ma już prawie 1 gol na mecz średnią i to wzbudzało mój wielki podziw... Zaraz będzie się trzymał średniej 2 gole na mecz bo już mu do tego na prawdę niewiele brakuje... :D

0

@SzpicekYo,

Była tydzien temu....

0

Madrid carbone saluda el campeon!

0

HAHAH -8 w Madrycie i kibiców Realu dupsko boli :D

0

No i mówiiłem...

0

No Bilbao gra świetnie, ale ostatnio Zaragossa też grała doskonale a Real na farcie strzelił 4 (!!!! WTF??!?! !!!) bramki...

0

Wyczuwam 2:2 Real Bilbao Mówię wam! :D

0

Dobra Orłowski już nie pierd**** bo wykrakasz....

0

Ale Messi to odegrał! Szkoda że nie było gola :D

0

Montoya słabo dzisiaj niestety... :( No ale ja tam chciałbym żeby dać mu szansę w następnym meczu niz Alvesowi...

0

BRAVO ! MESSI :D

0

No ok.
Po tej bramce i po tym co zrobił teraz można oficjalnie powiedzieć. Messi jest znowu w wielkiej formie! :D

0

@jagodekmietowy

Ile ci płacą za szmacenie się w miejscu publicznym?

0

Co jest na obrazie Puyol to aż mi się micha ze szczęścia cieszy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?