0

Oj dajcie sobie sposób-sędziowie się mylą... to oczywiste. W tym meczu Espanyol miał 1-2 akcje, my jakieś 20, wiec logiczne że częsciej mylili się przy naszych sytuacjach-tym razem na naszą niekorzyść.

Nie zniżajmy się do poziomu Mourinho i niektórych(czytaj Pepe) zawodników Realu...

0

No i Victor wraca do walki o Zamore. To znaczy już jest blisko Casillasa, bo z moich wyliczeń wynika że VV puścił 19 goli, a Iker 17, czyli tylko 2 gole różnicy, a było w pewnym momencie juz 6. Z Caballero bedzie mu cięzko wygrać bo ma tylko 13, ale Malaga w każdej chwili może się rozsypać(z takimi problemami finasowymi, krótką ławką no i generalnie, wiadomo że może spuchnać i już) a widać że obrona Barcelony jest już dużo solidniejsza niż na początku sezonu, tracilismy w ostatnich meczach ligowych: 0-1-1-1-0 goli, więc idzie to w dobrym kierunku :)

0

LOL.... Pedro powinien mieć 4 gole...

0

@alianta2

No podobnie było z Fabregasem- grał słabo, ale konsekwentnie na niego stawiam,aż się odblokował i zaczął grać jak z nut :D

0

Niesamowite hahha :D

0

11 czy 12 asysta Iniesy??? :P

0

No cóż...

Patrzeć na gre Barcelony to czyst aprzyjemnośc :D

0

Niedobrze że Ronaldo strzelił 2 gole, bo jeżeli się odblokuje, to Realowi będzie z górki i łatwiej będzie im złapać forme, jak Ronaldo bedzie strzelać po 1 może 2 gole w meczu...

0

Ja pier***** no żeby jeszcze mnie dobić k****...

0

Nosz k**** nie dość że ten gówniarz, pupilek sedziów Schlierenzauer wygrał turniej i konkurs to jeszcze Ronaldo strzela... No k**** czarna minuta....

0

Nie mówie koniecznie w kontekscie tego meczu ale wobec (mam nadzieję) wracającego do formy Alvesa, można by kiedyś spróbować ustawienia
VV, Alba, Puyol,Pique,Alves; Busquets,Xavi, Fabs;Iniesta,Messi,Adriano;
Nasi skrzydłowi są w beznadziejnej formie, Iniesta w każdym meczu pokazuje na co go stać, a Adriano sypie bramki aż miło :)

0

@LiThRyn

Jasne, bo my mamy wyłączność na negocjacje z zawodnikami, jak chcemy kogoś sprowadzić to już nikt nie może...
Człowieku-jest wolny rynek...

0

@PanSprawiedliwy

W 100% masz racje. Z drugiej strony to zauważcie że TVP transmitowało mecz Borussi z Ajaxem, gdy toczył się mecz Realu z Man City, więc teraz też byłem przekonany że TVP pokaże mecz Dortmundu. Owszem dla bezstronnego kibica lepszym będzie spotkanie Borussi w LM niż np. spotkanie Realu, czy Barcelony z jakąś przeciętną drużyną, gdzie łatwo przewidzieć wynik. Ale Real - Man Utd? Jeżeli Real odzyska forme do tego czasu, to będzie to może być najlepszy mecz w LM od ładnych paru lat. Obowiązkowa pozycja, niestety-znowu będziemy musieli obejrzeć to w internecie, zapewne z wielkimi lagami, ze względu na ilość oglądających... Bo N-ka się też niestety wycwaniła...;/

0

Niesamowity :)

0

http://www.marca.com/2012/12/30/en/football/barcelona/1356887546.html

Możliwe że Cesc wróci już na derby Katalonii :)

0

A tak w ogóle to Cesc wraca !! :)
http://www.marca.com/2012/12/30/en/football/barcelona/1356887546.html

Mimo że to Marca to artykuł jest wiarygodny, także być może wystąpi w Derbach Katalonii! Wspaniała wiadomośc-jakby jeszcze Tito zdążył się wykurować... :)

0

barcapff
Skoro jest pomocnikiem to znaczy że należałoby go rozliczać za asysty i celnośc podań, kluczowe podania, kreowanie sytuacji...
Jednak te aspekty wypadają żałośnie w wykonaniu CR7, który za to jest kapitalnym snajperem... Troche dziwne?

0

@Gaspar
Poniekąd się z tobą zgodzę, ale ż drugiej strony, dlaczego Ryjek w sezonie 07/08 mimo że miał w zasadzie tych samych piłkarzy(co prawda kontuzje Messiego za jego kadencji minimalnie spowolniły Leo) to nie był w stanie osiągnąć, już nie mówie tego co Guardiola czyli 6 pucharów, ale chociaż tego 2 miejsca w lidze, nie doprowadzić do szpaleru wstydu? Guardiola dostał rzeczywiście genialną generacje piłkarzy, ale on przeprowadził rewolucyjne zmiany(odejście Ronniego, Deco, zbudowanie drużyny wokół Messiego, postawienie na Xaviego i Iniesta jako mózg drużyny, wprowadzenie do drużyny Busquetsa i Pedro, wykorzystanie potencjału Alvesa...) i wykrzesał ze wszystkich piłkarzy wszystko co się dało. Nie każdy trener by temu podołał...

Zresztą co do wypowiedzi Deco- te komentarze wszystkich że Guardiola to sprawdził się w Barcelonie tylko... kurde odchodzić z takiej drużyny? Z takimi doskonałymi piłkarzami? Odszedł po 4 latach co i tak jest dosyć szybko-teraz wszyscy mówią że uciekał z tonącego okrętu... Niech się zdecydują, czy Pep ma pokazać klasę w innym klubie czy prowadzić Barcelonę... A może wszystko na raz? Co tam, niech prowadzi MU i Barce jednocześnie a może jeszcze reprezentacje :)

0

@piachuFCB

Zgadzam się, zgadzam :)

0

3 letni kontrakt i Guardiola? Te dwie rzeczy jakoś do siebie nie pasują xD

W zasadzie to dla takiego klubu jak Man Utd, w przypadku odejścia SAFa nie ma lepszego kandydata, a w dodatku ten ktoś nie trenuje żadnego klubu, więc... :P

Powiem tak-przyszłe wakacje będą bardzo ciekawe. Guardiola dostanie oferty z Man City, Man Utd, Chelsea, pewnie z Liverpoolu, PSG, Interu, Milanu... :P Zapowiada się fascynująco :)

0

Od zawsze powtarzam że w Barcelonie jest 3 niezastąpionych:
1. Messi, 2. Xavi, 3. Busquets. Każdego innego piłkarza da się zastąpić, (nawet Inieste) a tych 3 nie-jeżeli kogokolwiek z nich brakuje, widać ogromną różnicę w grze.

0

Mnie tylko zastanawia jedno: jak w przyszłym roku będą te same(+może jakieś nowe) kategorie, to kategorię piłkarza stulecia będzie musiał wygrać znowu Maradona... Czyli będzie nagradzany co rok?? :) Czy może za rok uznają że to Pele jest lepszy... :P

0

"Propozycja rosyjskiego klubu, który nie chce ujawniać swojej nazwy"

Hahah... nie ma to jak Mundo Deportivo...
Słaba sprzedaż? Wymyślmy bajeczkę o tym ile to by nie dali inni żeby Leo u nich grał. Ale nie możemy wymienić klubu z nazwy, bo mógłby łatwo zaprzeczyć doniesieniom i musielibyśmy się tłumaczyć to damy "pewien rosyjski klub"... hahahhah :D

0

@PrzemekFCB1899

Wiesz Iniesta może i ma umiejętności prawie na równi z Messim(w pewnych rzeczach lepszy, w drugich gorszy) ale głosują ludzie - liczy się też spektakularność, w której Messi bija na głowę Iniestę( rajdy, liczba goli itp) i tu jest pies pogrzebany :) Nigdy Iniesta nie zostanie należycie doceniony, a szkoda bo w tej chwili (w mojej ocenie) jest 2. najlepszym piłkarzem świata(mimo wszystko myślę że Messi jest lepszy) bo CR.... jest w żałosnej formie :)

0

Taaaak panie Figo, może i było 15-20, a teraz 4-5, ale Messi jest w takiej formie, ma takie umiejętnosci, że w tym roku ZP to tylko formalność :)
Nikt z Messim nie ma szans w tej chwili

0

@Luca199491
A co innego można postawić zawodnikowi który wchodzi w 92 minucie i kilkanaście sekund później strzela gola?

0

@malutkiFCB

Dobra daruj sobie wklejanie takich komentarzy, nie każdy chce to czytać. Wiadomo że na każdej stronie są trolle i to jest jeden z nich- twój post niczego nie wnosi, dowodzi tylko że wszędzie są trolle i juz...

0

@lechu55,
Tu nawet marzenia nie pomogą, bo szpaler bylby możliwy tylko wtedy gdyby Barcelona przed spotkaniem miała 13x3 pkt przewagi czyli 39. Zostało do GD 8 spotkań, czyli 24 pkt do zdobycia- mamy 16. Czyli my musielibyśmy wygrać wszystko, a Real zremisować max. 1 mecz a reszte przegrać... :)

0

A tak w ogóle to czekam na chwilę gdy Messi będzie miał przewagę w golach nad CR taką jak ma Barcelona nad Realem, ale Real tak często traci punkty, że nawet wobec tak beznadziejnej dyspozycji Cristiano chyba się nie stanie :P

0

@Orłoś
Jeżeli to co mówisz jest prawdą to robi się ciekawie bo Varane i Albiol mają kontuzję, a Carvalhio, to jest tak fatalny, że mogliby za niego tyczkę postawić i nie byłoby widać różnicy, to na prawdę dla Realu to się staje nieciekawie: jeszcze dodając kontuzje Marcelo i nie wiem co tam z Coentrao(dzis nie zagrał) to zostają z 2 obrońcami: fatalnum Carvalhio i przeciętnym Arbeloą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?