Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Naprawdę szkoda ze w najbliższym czasie nie ma GD... Przecież patrząc przez pryzmat naszej gry w ostatnich meczach i ich gry, to tu by mogła być nawet powtórka Manity, a jak nie to takie 3-0 spokojne :)
0
R R R R R R RE RE RE REK REK REK REKORD!
0
Ajć :P
Ale Alves powinien sie uczyć co powinien robić.
Jakby Alves dostał taką piłe to by stanął w miejscu i albo wdał się w drybling, albo bawił w Xaviego...
0
Fuck... a jednak... :(
0
Ufffff
0
Nie nie,,, NIE FABS!
0
No to Falcao nieźle przywalił :P
Ale to nie Messi musi się "martwić" (wiadomo, że nikt z tych najlepszych nie przedkłada indywidualnych osiągnięć nad indywidualne, ale na 100% też chcą mieć jak najwięcej goli, co by nie mówili w mediach), tylko CR, który spadł na 3 miejsce. kto by sie spodziewał.. :D
0
@Orłoś:
Z Juventusem, Bayernem czy z nami to owszem.
Ale Real jest w tej chwili tak żałośnie słaby, że MU by go odprawił 1-0/2-0 na SB i z 3/4-0 u siebie. Na serio: te zwycięstwa, porażki nie wynikają ze świetnej postawy przeciwnika. Tracą punkty jak najęci, to nie przeciwnicy są tacy dobrzy tylko Real słaby.Zapewne do wiosny się to zmieni i w tym Mou upatruje swoją szanse :)
0
kapi94:
Popatrz ile Pedro ma asyst :)
Owszem goli to on zbyt dużo nie strzela, ale gra dosyć solidnie: zbiera te asysty, rozszerza grę.
On jest trochę jak Busquets: rzadko go widać w meczu, ale jego pracę w Barcelonie dostrzegamy dopiero gdy go nie ma na boisku :)
0
Szkoda, ale należało się im.
Ale zauważcie jedną rzecz:
Ronaldo jest ZUPEŁNIE bez formy. A kiedy CR nie ma formy: Real się meczy... i traci punkty. Teraz zapewne zdobędzie 3 pkt, ale źle mu to wróży na kolejne mecze: w tym meczu CR nie zrobił nic . Wszystkie piłki zepsute.
Real ma szczęscie że Benzema jest w świetnej formie: gole, asysty. Ale sam Benzema nie wystarczy: bo sam CR, czy Messi owszem :)
0
Hahahah
Nie ma co jacy kibice są w Realu:
2012.12.08, godz. 20:35, Fastek3
Dawać manuel neuera do nas !!!
Hahahah.... Swojego kapitana, ikonę i symbol Realu już chcą sprzedać :)
0
@barcaclue97
Zależy jak mocno masz stłuczone kolano...
Wyraźnie pisało, że Leo ma "mocno stłuczone kolano". Ja też nie raz sobie coś z kolanem zrobiłem, ale skąd wiesz w jakim stopniu sobie je stłukłeś?
Skoro lekarze nie byli pewni czy nie doszło do poważnej kontuzji przy pierwszych oględzinach Argentyńczyka to znaczy ze to nie było "lekkie" stłuczenie.
0
Patrzcie na swołocz z Madrytu...
Bez komentarza...
http://screenshooter.net/3376586/pijivdu
0
Oby to nie było nic groźnego!
Ale ta kontuzja też wielu otworzyła oczy, w tym mnie. W ostatnich dniach za bardzo byliśmy zaślepieni przez ten rekord - teraz zrozumieliśmy że to nie jest najważniejsze. I gdyby nie ta obsesja wszystkich - kibiców (skandowanie Messi, Messi) dziennikarzy(od paru tygodni non stop o tym trąbią ) i też jego samego(jednak w poprzednich latach ostatnich spotkań w grupie nie grał-to pierwszy raz od wielu lat jak sie tak stało-a nie było to przypadkowe.
Także niech wróci na Atletico- z Betisem może być ciężko, ale...
Czy będą cięższe mecze od tych, w których Messi nie będzie mógł zagrać? Chyba nie... I od takich sytuacji jest ta 11 punktowa przewaga. Barcelona może spokojnie wygrać z Realem mając przewagę 3-5 punktów. Mamy ogromny zapas punktowy, a Liga Mistrzów dopiero za 2 (?) miesiące...
0
Może jestem trochę nieobiektywny ale wybrałem taką jedenastkę:
Buffon
Alba, Silva,Ramos, Lahm
Pirlo, Xavi, Iniesta
Messi-Ibrahimovic-Ronaldo
Miałem zamiar wybrać w ataku Falcao ale jak zobaczyłem statystyki Ibry to zmieniłem zdanie, bo poziom mają bardzo zbliżony-jednak staty Ibry mnie przekonały :)
Pepe może i bym wybrał za Silvę, bo też są to podobnej klasy obrońcy, ale zbyt wiele chamstwa pokazał bym mógł z czystym sumieniem na niego zagłosować. W pomocy wybór zrozumiały- ja osobiście bardzo podziwiam Pirlo, to co teraz wyczynia jest niesamowite :) Zresztą pozostała dwójka też :D
0
Dla mnie Messi powinien dostać 9
Dwie bramki + niesamowita praca którą wykonał przy bramce Adriano: minął kilku rywali, gdy wydawało się że już nie może już nic zrobić z piłką on ja jeszcze genialnie wyłożył. Centymetry od hat-tricka(poprzeczka z konca pierwszej połowy) a także to wspomniane wyłożenie do Cesca w 39 min. które powinno zostać zamienione na gola. Świetny mecz Leo i nie potrzeba tu się wachać pomiędzy 8 a 9 - mocna dziewiątka :)
0
@gracek39
Na serio kolego Xavi? Ty mówisz poważnie...
Nie wiem gdzie ty masz oczy, ale w tym sezonie Xavi gra najrówniej ze wszystkim-nawet Messiemu przydarzały się słabsze mecze, a Xavi? Ja takich sobie nie przypominam.
Koniec zeszłego sezonu był rzeczywiście słaby i już się bałem czy Xavi przez wiek nie stracił częsci swoich nieprawdopodobnych umiejętności, ale to co robi w tym sezonie to bajka. Ja tam nie mogę wyjść z podziwu dla naszego Generała. Tak jak już kilka razy mówiłem. W Barcelonie jest w tej chwili 3 ludzi niezastąpionych: 1. Messi, 2. Xavi, 3. Busquets.
To jest ta trójka(w tejże kolejności) która jest obecnie najważniejsza. Uważnie śledziłem mecze Barcelony w których brakowało któryś z naszych piłkarzy
Ogromną różnicę w grze widać było tylko gdy brakowało kogoś z tej trójki- gdy nie ma kogokolwiek innego dziurę łatwo się łata(chyba że by wypadło kilku graczy z jednej pozycji...)
0
To samo było dwa lata temu- cały świat uznał że gol którego Marca przyznała Ronaldo, należał się Pepe, ponieważ piłka zmieniła tor lotu po odbiciu od jego pleców. No ale Marca, która wszystkie sporne decyzje rozstrzyga na korzyść Realu-wtedy żeby CR pobił rekord, teraz, żeby CR miał jeszcze jakieś szanse z Messim(no ale 7 goli czy 8 to nie jest różnica :D ) chociaż i tak te szanse stracił już dawno :)
0
350 meczy Messiego a to dopiero połowa jego kariery... Czyżby miał zakończyć z >700 meczy? :D
Wyobraźcie sobie ile on goli do tego czasu strzeli :)
0
Ojej :(
0
Hahaha :D
0
Hehe, nie wiedział za co sie złapać CR- za głowe, ręke czy noge?
0
Boże Ronaldo jak się miota...
0
Pierwszy raz oglądam mecz Realu zupełnie rozluźniony :)
0
Zadanie wykonane, teraz możemy się spokojnie przyglądać derbom Madrytu:
Wygrana Realu? Wspaniale dla nas: Real dalej 11 pkt za nami, co jest piekielnie dużo, a Atletico 6 za nami, co nam daje komfort przed meczem z nimi.
Remis? -12 Realu i -5 Atletico. Zatem jeszcze lepiej
Wygrana Atletico? Jeszcze większe upokorzenie naszego odwiecznego rywala: Atletico tak czy inaczej spuchnie za jakiś czas...
0
aaaaaaj...
Pique mógł zaliczyć dublet :P
0
A jednak mamy w zespole Thiago Silvę :)
No to nie rozumiem dlaczego nie grał w tym sezonie...
:D :D :D
0
Zaraz...
4-5 mecz z rzedu w którym Messi zalicza dublet?? :D
0
M M M M M MM M EEEEEEEEEEEESI!
0
Kurde... a myślałem że 3 raz z rzędu bedzie czyste konto... szkoda :P