0

Drukują MU lepiej niż w zeszłym sezonie Realowi :P

0

Hahah. Włączyłem transmisje: dośrodkowanie i gol :P Na początku myslałem że to powtórka któregoś z poprzednich goli, a tu patrze: 2-2 :P

0

Brakuje mu 70 goli do Zarry-przy tym tempie strzelania goli Messi wyprzedzi go najpóźniej w końcówce następnego sezonu. Niesamowity ... :)

0

@fanfary

Tylko że w takim meczu, w wygranym meczu takie sytuacje powinien wykorzystać: bez spiny, na spokojnie. Skoro na luzie nie potrafi tego zrobić, to jak on ma w ważnym momencie wykorzystać 1 na 1 z bramkarzem?

0

No Fabregas na prawdę ostatnio we wspaniałej formie. Mam nadzieję że będzie tak grać dalej bo poczatek zeszłego sezonu miał też świetny a potem nie mógł się odnaleść. W każdym razie nawet w zeszłym sezonie nie grał tak niesamowicie. No aż dziwię się że to mówię ale Don Andres musi walczyć o miejsce w pierwszej 11 :D

0

No a Messi w swoim stylu! Brawo Leo :D

0

Messi w stylu Ramosa :P

0

Hehe dos Santos :P

0

No napisałem że Fabregas też świetnie zagrał i powinien strzelić no to strzelił :P

0

No za ten mecz Xaviemu się należał gol :) Świetnie zagrał, Fabregas zresztą też ! :D

0

Victor: Vamos! EEE! Vamos, VAMOS!

0

No tak bo rzut wolny z 20 metrów jest lepszy dla Barcelony niż sytuacja 3 na 1....

0

Valdesowi służą włosy :P

0

BRAVO VALDES!

0

Ekhm???
KTO TU NAJEŻDŻAŁ NA MESSIEGO?

0

A tak w ogóle to jak można najeżdżać na Messiego?
LOL ma słabszy okres-ostatnie 4 mecze były dosyć słabe w jego wykonaniu(oprócz tego z Deportivo) ale ludzie: czy wy na prawdę macie tak słabą pamięć, żeby nie pamiętać ile nam meczy uratował w tym sezonie? No to ja zaczne: Osasuna, Spartak, Real, Deportivo... Mało? A to tylko ten sezon... Popatrzcie na poprzednie...

0

Ja chyba jestem ślepy, albo wy jesteście ślepi. Kiedy jak kiedy, ale Barcelona dzis nie gra słabo. Niewiele brakuje do drugiego gola, kwestia czasu żebyśmy doszli do kolejnych 100% sytuacji. Ja pamiętam mecz Real-Rayo, Real grał kilka razy słabiej niż Barcelona dzisiaj. Rayo go po prostu gniotło. Zagrali nieuważnie w obronie i nieskutecznie w ataku dlatego przegrali 2-0. Sytuacji 100% stworzyli sobie tyle samo co Real - jakieś 4-6 w meczu, pamiętam jak jeden zawodnik(chyba Pizi) robił co chciał z obroną: raz minął 3 obrońców Realu i oddał groźny strzał. Ja widze tu przewagę Barcelony z pewnymi akcentami Rayo, a w meczu z Realem to Rayo dominowało. Nie wiem dlaczego tak dramatyzujecie: Rayo to cięzki rywal, na prawdę nie łatwo się z nimi gra...

0

@Barca-Messi10
Generalnie to się z tobą zgadzam, ale rozśmieszyło mnie twoje zdanie:
"stań na bramkę na 90 minut dam 100 zł jak nie popełnisz żadnego błędu"

Valdes za te 90 min. dostaje jakieś 50-100 tys. euro... :)

0

Hehe: "coraz gorsze te wybicia Valdesa"
Nie wiem jak wy, ale ja wole jak wali w aut niż sytuacje jak te z Di Marią... :)
Wtedy powiedziałem że jak nie jest pewny to niech wywala gdziekolwiek i to podtrzymuje: niech wali po autach, byle żeby się nie powtórzyła sytuacja jak w GD...

0

VILLA!!!
BRAVO! :D
No mam nadzieję że ten gol taki na przebudzenie: że od tej pory z Villą będzie coraz lepiej :)

0

ziutek: Mascherano pauzuje za czerwoną kartkę. Za niego zagra pewnie Song :)

0

Jestem wielkim zwolennikiem tego transferu, ale będziemy musieli się pożegnać z przynajmniej 2 piłkarzami.
Na środku ataku oczywiście jest Messi niezastąpiony, zostają skrzydła.
A tam co będziemy mieli? Neymar,VIlla,Sanchez,Pedro,Tello, Cuenca, Afellay(wypożyczenie jest na rok) + powoli pukający do pierwszej drużyny Deulofeu. Co daje 7+1 piłkarzy na 2 pozycje na boisku... troche za dużo :) Co najmniej 2 będzie musiało nas opuścić.
Tello to zbyt wielki talent żeby się go pozbyć. Gdyby Neymar przyszedł mógłby odejść na wypożyczenie, bo w takiej sytuacji nie byłby już niezbędny, a na prawdę-w tym sezonie jest. Jest najrówniejszym skrzydłowym ostatnio. Dalej Afellay-jeżeli będzie grał tak dobrze jak w Niemczech to aż żal go będzie oddawać. Ale to chyba nr 1 do odejscia. Potem Cuenca- kto wie, może też będzie z niego wielki zawodnik, chyba powinniśmy go wypożyczyć w przyszłym sezonie. Zobaczymy czy Sanchez odzyska forme(której w Barcelonie jeszcze nie miał) bo jeżeli nie to chyba będzie musiał odejść...
Oby tylko Neymar się odnalazł, bo jeżeli nie to będzie wtedy poważny problem...

0

Kurde Crackovia spaczyła mój umysł.
Jak myślę Guti to od razu widzę w wyobraźni tego z Cracovi :P To samo mam z Ramosem i z Mourinho xD

0

Hehe-jak już po ostatnich meczach z Barceloną, to uciszanie kibiców zrobiło się żałosne. Teraz chyba już tego CR nie pokaże bo teraz to już musi mu być głupio. "Spokojnie, jestem tu tylko ja: NIE BĘDZIE FIESTY W DORTMUNDZIE" HAahhahahaha :D

0

@mb1990
Późniejsze fazy to już są pojedynki z drużynami 1 na 1, bez "pośredników" i zbierania punktów na innych drużynach. Ja tam wierzę że wygramy Potrójną Koronę :)

0

No kurde nie moge. Ile razy wam trzeba udowadniać że Barcelona gra do konca? Osasuna, Spartak, Sevilla, Granada to dla was za mało? No to macie jeszcze Celtic. Ja wiedziałem że strzelimy, byłem tego pewny, ale tu 3/4 na tej stronie biadoliło... Owszem nie zagraliśmy niesamowicie, ale w zasadzie czy musimy grać niesamowicie, skoro i tak wszystko wygrywamy? Ja wole tytuły niż koronkowe akcje, chociaż najlepiej by było gdyby to szło w parze, ale dla mnie - nie musi :)

0

No k**** nie trafiłem, ale mówiłem że ktoś strzeli :P

0

Messi strzeli, Messi strzeli :P Mówie to wam :D

0

Ja tam wierze że będzie gol :) Nie tak jak 3/4 na tej stronie...

0

Valdesa powinni tak wozić jak będą dośrodkowania w pole karne, bo mu się samemu nie chce wychodzić :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?