0

Ej ale wy się tak przejmujecie że ten mecz zremisujemy, ze juz koniec.
Popatrzcie na nasze mecze w tym sezonie: z Osasuną, Sevillą, Spartakiem i Granadą. Nie przypadkiem strzelaliśmy tam w ostatnich minutach meczu gola? Jestem pewny że teraz też tak będzie :)

0

AAAAAAAAAAAAA

0

@TracePL
Nie, bo bo u Pepa to strzelaliśmy na bramkę jak tylko weszliśmy na połowe przeciwnika?

0

NO NIE MOGE :P
Właśnie miałem napisać, że brakuje mi takich goli jak np. ten z Panatinaikosem w LM Messiego(te 5-6 podan z Xavim i Pedro Messiego, i strzał-przeszli chyba pół drużyny w ten sposób) i że nie ma własnie takich pięknych płynnych akcji. Stwierdziłem to jakoś w 20 minucie :P No i się doczekałem. Wspaniale! :)

0

Jedno mnie tylko dziwi. Pamiętacie te krótkie rzuty wolne? Kiedyś co i rusz próbowali takiego rozwiązania: przeciwnik się ustawiał a tu ciach podanie i sam na sam. Przez ostatni sezon ani razu tego nie widziałem -.- Nie wiem dlaczego przestali to stosować: z jednej strony Messi lepiej wykonuje wolne, ale raz na jakiś czas warto zrezygnować ze strzału i rozegrać zaskakująco, szybko...

0

MANCHESTER 0-2 PRZEGRYWA?!??!?! O.O :P

0

Heheheeheh :P
No nie trafiłem.
Ale mnie rozśmieszył Hiszpański komentator: zapomniałem jak jest podkręcić i słysze takie: LA CURVA :P :P :P

0

Jak przeczułem że wtedy stracimy to teraz czuje że strzeli Messi :P

0

Coś czułem że jak Barca zrąbała tamtą okrazję to teraz straci. Trudno, gramy dalej: dopóki chociaż ten Pique nie wróci to będziemy tracić w ch*** bramek

0

@darek92

Tylko że Casillas głosuje jako kapitan REPREZENTACJI. Nie klubu, więc nie do konca jest tak jak mówisz. Z resztą jakby nie patrzeć Ramos osiągnął więcej od CR:to co on z Realem+ złoto na EURO. W obronie był kluczową postacią: tak samo ważną jak CR w ataku, a w dodatku był najlepszym obrońcą na EURO, więc jeżeli chodzi o osiągnięcia "drużynowe" to Ramos ma więcej niż CR.
No a czysto indywidualnie to Messi zostawił wszystkich daleko, daleko za sobą.. :)

0

*Casillas

0

W każdej trójce powinien być Messi i CR, miejsca to już indywidualna sprawa, ale to są dwaj najlepsi piłkarze świata!
3 zawodnik(nie koniecznie 3 miejsce) tu jest pewna dowolność. Powinien być to ktoś z grona: Xavi, Iniesta, Cassilas, no może Robben, czy Ribery, Falcao itp...(Drogba maybe :P)

0

Myślę że Pep może zszokować świat i np. podpisać kontrakt z Brescią, tak jak w swojej piłkarskiej karierze. Miałby tam ogromną pracę do wykonania: Brescia chyba jest w Serie B o ile się nie mylę, ale kto wie: może w 4-5 lat doprowadziłby ten klub do czołówki Serie A? :P No ale tak szczerze to myśle że Pep jeszcze rok posiedzi w tych Stanach i dopiero za 2 lata zacznie pracę jako trener. Wydaję mi się że weźmie Inter/Chelsea, w ostateczności Milan. Tylko byłby to problem dla Barcelony: wyobraźcie sobie mecz Barcelony w LM z nową drużyną Pepa... Oczywiscie byłoby to w przyjaznej atmosferze, ale kto jak kto ale Guardiola to wie o tej Barcelonie absolutnie wszystko. Mourinho może sobie pokonać tą Barceloną raz na 3-5 meczy, a Pep mógłby ją zatrzymywać w każdym spotkaniu: P

0

Kiedy ostatni raz Barcelona straciła 4 gole???? W 2007 roku z Realem chyba...

0

Ja pierdole...

0

No cóz...
GENIUSZ.
Po prostu geniusz.
I to jest powód dla którego Messi jest nie z tej planety.
Z niczego 2 najwazniejsze gole tego meczu w cięzkiej sytuacji, indywidualnie z trudnej pozycji.
GENIUSZ!

0

@Marcin1997
Poniekąd się zgodzę, ale do tej pory takich spokojnych meczy to niezbyt dużo było: tak w zasadzie to 1: pierwszy w lidze...

0

LOL...
Fabs najlepszy zawodnik meczu, 2. Mesis...
Iniesta słabo- powinien on zejśc...

0

NO KURWA!!
JA NIE MAM KOMENTARZA!
TO CO TEN SĘDZIA WYPRAWIA. NIE NO KURWA PODYKTOWAŁ KARNEGO Z DUPY, NIE ŻEBY TO WYPIERDOLIŁO CAŁY MECZ... TERAZ CZERWO Z DUPY!

0

Messi ratuj! Po 5 gola..

0

Jpd...

0

I w takich momentach przychodzi Messi! :)
Bravo. Teraz trzeba spokojnie zagrać i nie robić głupich błędów!

0

Musimy strzelić na 4-2 bo ja nie wiem jak to się skonczy...

0

Ja pierd....
Boże...
3-0---> 3-2...
Co sie dzieje?
I wszystko przez tą idiotyczną decyzję sędziego...

0

Fajnie że faul nie był w polu karnym..,

0

Kurde włączyłem w 8 min: patrze o.O już 1-0. 20 sek i już 2-0 :P
PS. ładna była ta bramka Alby?

0

@Agunia91

Jeżeli zawodnik Barcelony strzeli fartem to się cieszysz z gola dla Barcelony.
Jak zawodnik Realu strzela na farcie to co? Nie jest to piękny gol, więc możesz się cieszyć tylko dlatego że Real strzelił gola... proste

0

*drużyny

0

@Agunia91

Jeżeli byłabyś kibicem innej drużyny to powiedz mi jedną rzecz: czy brzmi dla cb prawdopodobnie taki scenariusz?
Kibic dróuyny z innej ligi wchodzi podczas meczu swojej drużyny na forum Barcelony=drużyny kompletnie ze swoją nie związaniej, podczas meczu odwiecznego rywala - Realu, by denerwować kibiców Barcelony?
Dla mnie byłoby to conajmniej dziwne...

0

Podniecanie się bramką Higuaina, która poszła po stopie obrońcy, pisanie że zaraz będzie 2-0, ja nie potrzebuje więcej argumentów...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?