Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ej ale wy się tak przejmujecie że ten mecz zremisujemy, ze juz koniec.
Popatrzcie na nasze mecze w tym sezonie: z Osasuną, Sevillą, Spartakiem i Granadą. Nie przypadkiem strzelaliśmy tam w ostatnich minutach meczu gola? Jestem pewny że teraz też tak będzie :)
0
AAAAAAAAAAAAA
0
@TracePL
Nie, bo bo u Pepa to strzelaliśmy na bramkę jak tylko weszliśmy na połowe przeciwnika?
0
NO NIE MOGE :P
Właśnie miałem napisać, że brakuje mi takich goli jak np. ten z Panatinaikosem w LM Messiego(te 5-6 podan z Xavim i Pedro Messiego, i strzał-przeszli chyba pół drużyny w ten sposób) i że nie ma własnie takich pięknych płynnych akcji. Stwierdziłem to jakoś w 20 minucie :P No i się doczekałem. Wspaniale! :)
0
Jedno mnie tylko dziwi. Pamiętacie te krótkie rzuty wolne? Kiedyś co i rusz próbowali takiego rozwiązania: przeciwnik się ustawiał a tu ciach podanie i sam na sam. Przez ostatni sezon ani razu tego nie widziałem -.- Nie wiem dlaczego przestali to stosować: z jednej strony Messi lepiej wykonuje wolne, ale raz na jakiś czas warto zrezygnować ze strzału i rozegrać zaskakująco, szybko...
0
MANCHESTER 0-2 PRZEGRYWA?!??!?! O.O :P
0
Heheheeheh :P
No nie trafiłem.
Ale mnie rozśmieszył Hiszpański komentator: zapomniałem jak jest podkręcić i słysze takie: LA CURVA :P :P :P
0
Jak przeczułem że wtedy stracimy to teraz czuje że strzeli Messi :P
0
Coś czułem że jak Barca zrąbała tamtą okrazję to teraz straci. Trudno, gramy dalej: dopóki chociaż ten Pique nie wróci to będziemy tracić w ch*** bramek
0
@darek92
Tylko że Casillas głosuje jako kapitan REPREZENTACJI. Nie klubu, więc nie do konca jest tak jak mówisz. Z resztą jakby nie patrzeć Ramos osiągnął więcej od CR:to co on z Realem+ złoto na EURO. W obronie był kluczową postacią: tak samo ważną jak CR w ataku, a w dodatku był najlepszym obrońcą na EURO, więc jeżeli chodzi o osiągnięcia "drużynowe" to Ramos ma więcej niż CR.
No a czysto indywidualnie to Messi zostawił wszystkich daleko, daleko za sobą.. :)
0
*Casillas
0
W każdej trójce powinien być Messi i CR, miejsca to już indywidualna sprawa, ale to są dwaj najlepsi piłkarze świata!
3 zawodnik(nie koniecznie 3 miejsce) tu jest pewna dowolność. Powinien być to ktoś z grona: Xavi, Iniesta, Cassilas, no może Robben, czy Ribery, Falcao itp...(Drogba maybe :P)
0
Myślę że Pep może zszokować świat i np. podpisać kontrakt z Brescią, tak jak w swojej piłkarskiej karierze. Miałby tam ogromną pracę do wykonania: Brescia chyba jest w Serie B o ile się nie mylę, ale kto wie: może w 4-5 lat doprowadziłby ten klub do czołówki Serie A? :P No ale tak szczerze to myśle że Pep jeszcze rok posiedzi w tych Stanach i dopiero za 2 lata zacznie pracę jako trener. Wydaję mi się że weźmie Inter/Chelsea, w ostateczności Milan. Tylko byłby to problem dla Barcelony: wyobraźcie sobie mecz Barcelony w LM z nową drużyną Pepa... Oczywiscie byłoby to w przyjaznej atmosferze, ale kto jak kto ale Guardiola to wie o tej Barcelonie absolutnie wszystko. Mourinho może sobie pokonać tą Barceloną raz na 3-5 meczy, a Pep mógłby ją zatrzymywać w każdym spotkaniu: P
0
Kiedy ostatni raz Barcelona straciła 4 gole???? W 2007 roku z Realem chyba...
0
Ja pierdole...
0
No cóz...
GENIUSZ.
Po prostu geniusz.
I to jest powód dla którego Messi jest nie z tej planety.
Z niczego 2 najwazniejsze gole tego meczu w cięzkiej sytuacji, indywidualnie z trudnej pozycji.
GENIUSZ!
0
@Marcin1997
Poniekąd się zgodzę, ale do tej pory takich spokojnych meczy to niezbyt dużo było: tak w zasadzie to 1: pierwszy w lidze...
0
LOL...
Fabs najlepszy zawodnik meczu, 2. Mesis...
Iniesta słabo- powinien on zejśc...
0
NO KURWA!!
JA NIE MAM KOMENTARZA!
TO CO TEN SĘDZIA WYPRAWIA. NIE NO KURWA PODYKTOWAŁ KARNEGO Z DUPY, NIE ŻEBY TO WYPIERDOLIŁO CAŁY MECZ... TERAZ CZERWO Z DUPY!
0
Messi ratuj! Po 5 gola..
0
Jpd...
0
I w takich momentach przychodzi Messi! :)
Bravo. Teraz trzeba spokojnie zagrać i nie robić głupich błędów!
0
Musimy strzelić na 4-2 bo ja nie wiem jak to się skonczy...
0
Ja pierd....
Boże...
3-0---> 3-2...
Co sie dzieje?
I wszystko przez tą idiotyczną decyzję sędziego...
0
Fajnie że faul nie był w polu karnym..,
0
Kurde włączyłem w 8 min: patrze o.O już 1-0. 20 sek i już 2-0 :P
PS. ładna była ta bramka Alby?
0
@Agunia91
Jeżeli zawodnik Barcelony strzeli fartem to się cieszysz z gola dla Barcelony.
Jak zawodnik Realu strzela na farcie to co? Nie jest to piękny gol, więc możesz się cieszyć tylko dlatego że Real strzelił gola... proste
0
*drużyny
0
@Agunia91
Jeżeli byłabyś kibicem innej drużyny to powiedz mi jedną rzecz: czy brzmi dla cb prawdopodobnie taki scenariusz?
Kibic dróuyny z innej ligi wchodzi podczas meczu swojej drużyny na forum Barcelony=drużyny kompletnie ze swoją nie związaniej, podczas meczu odwiecznego rywala - Realu, by denerwować kibiców Barcelony?
Dla mnie byłoby to conajmniej dziwne...
0
Podniecanie się bramką Higuaina, która poszła po stopie obrońcy, pisanie że zaraz będzie 2-0, ja nie potrzebuje więcej argumentów...