0

FABS FABS FABS!!!

0

Powiem tak:
Ostatni raz taką formę mieliśmy w sezonie 10/11.
W zeszłym było momentami OK, ale tylko końcówka, kiedy graliśmy już o nic była genialna. Teraz jest wspaniale. Te mecze są niesamowite :)

0

Ciekawe czy to bedzie zaliczone Messiemu? Oby tak :D

0

AAAAAAAAAA!!!
WAKA WAKA!
Dawno już nie strzelił gola :D

0

No pozaMasche to w tej chwili najlepszy możliwy skład. Cieszy mnie to, że wreszcie zagra Adriano zamiast Alvesa, bo Brazylijczyk ostatnio tylko irytuje kibiców Blaugrany a Adriano wali bramkę za bramką :D
No to po 3 pkt !
VeB!

0

Xavi6:)
Ale co???

0

Zapomniałem o Falcao, myślę że w takim razie 60% że wygra RvP do 40% na Falcao :P

0

No na prawdę nie spodziewałem się nominacji Leo, to takie zaskoczenie :D

A tak na serio to myślę że będą to Messi, Ronaldo i van Persie.
Chociaż zamiast Holendra może być także Ibra, Rooney lub Aguero, bo Benzemy bym się raczej nie spodziewał. Gomez też raczej tam nie trafi, Drogba miał świete 1 pół roku ale 2 połowa to tylko i wyłacznie zamieszanie w okół jego osoby.
Może być lekka niespodzianka i do grona Messi-Ronaldo doskoczy Neymar, ale myśle że RvP pewniejszym kandydatem :D

0

dezkrit,

Pewnie Tito chce zrobić z Thiago kogoś na wzór Messiego :D

0

Eeeee....?

0

@barcatikitaka
rozwaliłeś mnie tymi dwoma screenami:
1. 2(lub 1+1) -> Samaras
2. 2(lub 1+1) -> klon Samarasa

Klon Samarasa-epickie :P

0

Dzisiaj Eric na swoim profilu na facebooku napisał taką informację:
"Still working in order to come back on the fields!
See you soon friends!"
(Nadal pracuje żeby wrócić na boisko, do zobaczenia wkrótce przyjaciele)

0

Iniesta trafi do jedenastki za te piekne iniesty i iniestazo :D

0

No to dotrwaliśmy do 1/3 sezonu :)
Ale to wszystko jest piękne w tej chwili :P
Oby w tym roku udało sie wygrać LM i La Ligę. Copa del Rey też bym nie pogardził :D

0

W zasadzie to w Madrycie jest -3 a nie -11 :)

0

Piękne zdjęcie... :P

0

CO ZROBIŁ VALDES!
MASAKRA!
POŚPIESZYŁEM SIE :P

0

No i kurwa nie bedzie czystego konta... fuck... ;/

0

Czyżby po raz 2 z rzędu czyste konto zachowamy??? :D

0

Arthix

To JUŻ jest w słowniku :0

0

I N I E S T A Z O!!!!!!!!
GOOOOOOOOOOOL!

BARCA JEST WIELKA! WIELKA! INIESTA JEST WIELKI! MESSI JEST WIELKI! WSZYSCY SĄ WIELCY!

0

Cudownie by było strzelić gola do przerwy :)

0

Nieźle gramy, bo trzeba pamiętać że Levante to jedna z najtrudniejszych do pokonania drużyn w La Liga na własnym stadionie. Licze na 1-0/ 2-0 :)

0

No to mamy 11 wychowanków...
Zobaczymy jak zagra Montoya :)

0

Szkoda ze nie zagra Adriano zamiast Alvesa, ale jeszcze chyba potrzebuje troche czasu :)

0

Może dzisiaj Atletico straci punkty? Sevilla to w końcu niezła drużyna-wystarczy sobie przypomniec że wygrali z Realem i niemal by sprawili kolejną niespodziankę z Barceloną :)

0

Ej bo sporo się o tym mówiło na początku tego sezonu, a teraz to ucichło. Pamiętacie może co się działo w Interze w sezonie po odejściu Mou? To też byłby 3 sezon. Benitez mówił że piłkarze są wyeksploatowani i źle przygotowani... Czy nie to samo się dzieje z Realem? Bez motywacji i pasji w swojej grze, jakby nie mieli sił... Ale to dla nas dobrze :)
W zasadzie to chyba pierwszy raz w meczu Realu będę za jego remisem niż przegraną, bo jeżeli przegrają w derbach Madrytu, to Atletico będzie niebezpiecznie blisko :) Remis byłby dla nas najlepszy :)

0

Oby jutro wygrać. Może być nawet 5-4 po hat tricku Valdesa i 5 bramkach samobójczych ale aby wygrać :D

0

Hahhha
2012.11.25, godz. 00:16, MrKrychol
Panowie Atlético nas zniszczy i to na Santiago Bernabéu obstawiam 4;1 i hat trick Falcao honorową bramkę strzeli Benzema
z rm.pl

ALe to chyba jakiś troll, albo cos, bo chyba z 10 komentów napisał jaki Real jest słaby i że nie ma jego klub szans itp... :P

0

Ok, po tym meczu wreszcie sie przekonałem i przejrzałem na oczy. Trzeba uważać na Atletico! Są 3 pkt za nami, to nasz najtrudniejszy rywal!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?