0

@kiper09,
Real grał na 10%??
hahah... człowieku-to było maksimum na co było ich stać -dużo farta + pomyłki sędziego...
A Barcelona? Rezerwowy skład plus głiupie błędy i gra na pół gwizdka...

0

@KamilDM

Hahhaha... co ty dajesz? Graliśmy 3 (słownie: TRZEMA) podstawowymi piłkarzami... cała obrona rezerwowi...

W rewanżu trzeba wystawić pierwszy garnitur... i wygrać :)

0

Chciałbym żeby wypożyczyć Alexisa-nie to że go nie lubie, a powiem przeciwnie-swoją walką i pracą nad sobą(zauważcie -kiedy był ostatnio mecz w którym coś symulował? ja już sobie nie przypominam) cały czas próbuje jest ambitny... Ale jest tu już 1,5 roku... skoro do tej pory się nie przełamał, a patrząc obiektywnie-teraz gra dużo gorzej niż rok temu to nic mu tu już nie pomoże-musi odejść na półroczne wypożyczenie - najlepiej do ligi włoskiej w której grał tak dobrze...
Ale powiem tak- jak teraz Sanchez mnie nie irytuje i go ostatnio bardzo polubiłem i nie reaguje złością na jego zepsute sytuacje, to jednak: GD i ważne mecze w LM już za niedługo... a tam niestety nie będę wstanie znieść na luzie tych setek Alexisa, bo mecze nie będą z typu : "4-0 do przerwy a w 2 połowie tiki taka"...

0

@Agunia91
Jupp ma podobno po sezonie zakończyć karierę trenerską więc de facto klub zostanie bez trenera. W zasadzie to będzie bardzo ciekawie w te wakacje: zobaczcie ile czołowych klubów pożegna się z trenerem:
Bayern, zapewne Chelsea, bardzo możliwe że Man City, nie wykluczone że Real, SAF myślę że jeszcze troche pociągnie-na pewno sam będzie chciał wybrać dobrego zastępce-kto wie czy nie Mourinho?(bardzo się lubią) także będzie troche zawirowań :)

0

A co do decyzji Pepa myślę że to pewnego rodzaju wyzwanie dla niego samego-nie oszukujmy się, praca na wyspach byłaby ryzykowna-Pep ma w swiecie opinię zwycięscy, dominatora, wygrał prawie wszystkie możliwe Puchary a tu przechodzi na wyspy a tam co? Może nawet 3-4 miejsce w Lidze, bo nawet MU nie gwarantuje żądnego sukcesu-zawsze jest Chelsea, Man City czy nawet ten Arsenal... Teraz idzie do Niemiec gdzie ma łatwiejszą sytuację-będzie mógł potwierdzić że jest wielkim trenerem, bo to jest też liga 2 drużyn w zasadzie i na arenie międzynarodowej bedzie miał "łatwiejszą sytuację". Myślę że po paru latach w Bayernie przeniesie się na wyspy, a potem do Włoch. A potem... kto wie? reprezentacja? A może znowu Barcelona? Albo kto wie...

0

@Bartix09
Kurde ludzie nie popadajcie w skrajności...
Ja jestem zszokowany tym co niektórzy wymyślają: że niby Tito wszystko wymyślił, a Pep tylko motywował... no bez jaj... po pierwsze nie macie nawet najmniejszych podstaw by tak sądzić, po drugie to Pep był trenerem i on decydował w końcu jak zagra...

0

@Mat159
Wiesz z drugiej strony to chyba nikt nie ma wątpliwości że Pep jest geniuszem, a okazja na zatrudnienie geniusza trafia się raz na wiele wiele lat, więc Bayern skorzystał z okazji... :)

0

No Bayern ma super silną pakę. Ciekawe co by było gdyby Jupp Heynckes wygrał potrójną koronę(oby nie-tzn bez Ligi Mistrzów to mi zwisa co tam Bayern wygra :D) :>

0

"Kontrakt na 3 lata"
Eeeeeeeeeee........
Bynajmniej dziwne.... :P

0

@Jarekm

Mnie to dziwi mimo wszystko, że jak patrze na naszej stronie to wyrażenia typu "sreal", lo'real madrid itp.. pojawiają się sporadycznie. A na stronie Realu to rzadko kiedy zobaczysz słowo "Barcelona". Najczęstrze synonimy to: "farsa, farselona, uefalona, putk, barka, fc uefa, karzełki, krasnale"... Ależ oni sa kreatywni... :)
To samo o Ronaldo: coraz rzadziej widzę tu określenia na CR jako "żeluś" czy coś w tym stylu, a tam... "karzeł. lessi, frodo, hormon, steryd, sressi ".

Pod tym względem jestem jednak dumny z naszych kibiców :)

0

Aż żal Valenci...
kurde... robili z Realem co chcieli i te nieszczęsne kontry... eh...

0

@TheLeoMessi
Kup sobie słownik lepiej xD

0

@TheLeoMessi
Przez kilka sekund się zastanawiałem co to jest ten "grub" :P Dobrze że nie napisałeś grup bo bym już nie wpadł o co chodzi xD

0

*miało być : Pamiętam że ktoś dostał -150, pod artykułem że Pep wrócił na święta do Barcelony bo napisał, że może zastąpi Tito :)

0

@Facebook
Zdaję mi się że dostaniesz rekordową liczbę minusów na tej stronie :)
Pamiętam że ktoś dostał -150, pod artykułem że Pep wrócił na święta do Barcelony i ktoś napisał, że może zastąpi Tito :)

0

KURDE :(
Z całego meczu najbardziej mi szkoda tej sytuacji... KURDEEEEEEEEE!!!!!!
Dlaczego on nie strzelił :((((((((((( Jeden gol i już by się odblokował... :(

0

Kurde ;/ szkoda VV...

0

Mam pytanie, bo mi transmisja ścina: kto zaliczył asyste przy golu Thiago? Messi? Bo nie widziałem... ;/

0

Jak dla mnie Iniesta ZM i ocena 10!
To co on robi to jest niewyobrażalne, każde dotknięcie to czysta magia :)

0

To jest różnica między Barceloną i Realem: jak Realowi sędziowie odbiorą gola to remisuje albo przegrywa bo w tym sezonie gra beznadziejne, a Barcelona? Mimo tego że zabrano jej gola, to i tak jest 1-0 i w wielu innych spotkaniach też tak było... my jesteśmy na tyle dobrzy, ze nawet jak nam sędziowie zabiorą gola, to my wbijamy jeszcze 5 :)

0

@FCB.4EVER
Wiem że Pedro biega za dwóch ale chyba jednak sztuki bycia w dwóch miejscach jednocześnie (na ławce i na boisku) to jeszcze nie opanował :D

0

Barcelona jest obecnie w miażdżącej formie i już po pierwszych 5 minutach być może będziemy spokojni i przekonani o zwycięstwie- tak samo jak w meczu z Espanyolem- już po 3-4 minutach byłem przekonany że to wygramy-to było widać, ta szybkośc, podania z pierwszej piłki, polot i finezja-wiadomo było że wygramy na luzie. Liczę na wygraną 3-0/3-1 ciężko będzie wbić tyle goli, ale obecna Barcelona jest w najlepszej formie od 2 lat (w tamtym sezonie ani razu nie mieliśmy takiej formy, ostatni raz tak mocni byliśmy w sezonie 10/11)

0

@PrzemekFCB1899

Co do tego że grają w niej najlepsi piłkarze świata to chyba nikt nie ma wątpliwości, bo tacy piłkarze jak Messi, Ronaldo, Falcao, Xavi, Iniesta, to bezdyskusyjnie najlepsi piłkarze świata na swojej pozycji. Kwesta DM jest dyskusyjna-Xabi Alonso, Busquets, Yaya Toure? Są na podobnym poziomie. . Na lewej stronie bym się zastanawiał pomiędzy Albą czy Marcelo-tak czy tak liga hiszpańska, na prawej to w tej chwili trudno powiedzieć, stoperzy- Pique i Ramos to na pewno pierwsza 5 ŚO świata, bramkarz - tu można się zastanawiać pomiędzy Hartem,Cechem,Casillasem i Neuerem, w każdym razie absolutny top.

0

O rany...
Oszalałbym ze szczęścia gdyby coś takiego się wydarzyło.
La Liga oczywiście wygrała by to, tylko pytanie jakim wynikiem? Jeżeli Ronaldo z Messim byliby wstanie współpracować to byłby istny pogrom - Messi, Ronaldo, Falcao, a za plecami tacy geniusze jak Xavi, Iniesta i Xabi Alonso? No bez jaj... :D

0

NO właśnie o tym mówiłem... ten dublet dodał CR pewności niestety, a to go jeszcze bardziej nakręci- czuje że Real się przebudza, trudno-zrobiliśmy co się dało i nabiliśmy 16 pkt przewagi :)

0

@braterk123
No właśnie! Ma racje!

Wczoraj gadałem z Lahmem i on mówił że nie głosował na Messiego na 2 miejscu ani na Inieste, tylko, na wszystkich 3 miejscach wpisał Ronaldo-jednak FIFA przeinaczyła jego głosy ;/
To nie pojedyńczy przypadek- dzisiaj wieczorem jadłem kolacje z Buffonem, on też mi przyznał że głosował na CR, ale kazano mu zmienić głosy pod groźbą zawieszenia przez FIFA... normalnie to jakaś mafia.
Po pogadankach z Ikerem, Messim, Thiago Silvą stwierdziłem że warunki sa nieodpowiednie a FIFA nie panuje nad głosowaniem...

0

Aj sorry-źle sobie to policzyłem chyba :P
No ale o jakieś 5-6 goli ma więcej :)

0

Ciekawe jak się skończy ten sezon - w zeszłym sezonie Messi zdobył 26 goli w roku 2011 i 47 w 2012, teraz ma już 36 w 2012 więc jeżeli utrzymałby tempo z zeszłego sezonu to na koniec miałby 83 gole :P
No ale tak czy tak, rekord należy do niego-może tylko go poprawiać :)

0

@ksobi: nie znam się ale słyszałem że Andres grał w
CTR360 Maestri III, nie wiem czy to to samo-chyba nie :P

0

@LeoMessi10134
Wydaje mi się że są to dalej CTR360 tylko wcześniej grał w żółtych, a teraz ma pomarańczowe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?