0

Odpowiednim momentem na debiut dla niego będzie ostatnie kilka minut w Gran Derbi w PK na Camp Nou. Mam nadzieję że znowu podniesie Puchar Ligi Mistrzów!

0

W zasadzie to Mou, jako że Varane jest we wspaniałej formie może wykorzystać taktykę o której zawsze marzył. Może wpuszczać Pepe zabijake na ostatnie 10 minut-wytnie połowe graczy, wyleci z boiska, ale i tak będzie grać w następnym meczu Varane, a Real mniej niż 10 minut w 10-tkę wytrzyma :)

0

Man Utd gra jak Real w większości meczów ligowych-czeka na kontry, które nie nadchodzą i wybija piłki do przodu na pałe(w tym niekwestionowanym mistrzem jest Albiol :>)

0

Carrick 28 podań i 76% skuteczności... środkowy pomocnik...

0

@MaTi1515
No nie wiem, może się za bardzo uprzedziłem do niego na początku meczu-zagrał kilka razy niecelnie i od tamtej pory jakoś w pamięci zapadały mi tylko jego zepsute zagrania. Może i macie racje, bo po 5 minucie stwierdziłem że CR wysiadł i nie wytrzymał psychicznie meczu z byłym klubem... Mózg potrafi płatać figle :p

0

Co do meczu Realu: mecz w miarę, w miarę wyrównany, jednak ze zdecydowanym wskazaniem na Real
Coentrao i Varane na prawdę dobre zawody, z Realu najgorszy jest ... Ronaldo. Poza bramką, która była na prawdę przepiękna, nie robi nic-psuje wszystkie piłki, strzela słabo, niecelnie, potyka się o wlasne nogi.
Co do Di Marii-nie wiem nie czytałem jeszcze komentarzy, ale pewnie posypała się fala hejtów że nurek itp. Według mnie sędzia mógł odgwizdać karnego- ręka nie była przy ciele, więc nie był to czysty atak-był wystarczająco mocny by go wytrącić z równowagi, a w pełnym biegu nawet niewielki kontakt może wytrącić z równowagi-Di Maria nie nurkował i według mnie karny powinien być

0

"Szachtar i BVB prezentowało najwyższy poziom piłkarski w meczach grupowych, a Real i ManU dużo gorszy styl więc o co chodzi?"
Najwyższy poziom piłkarski? ManU Real gorszy styl... OMG... nie ma co tu gadać

0

To nie jest symulacja-to wykorzystanie sytuacji. Ale kibice Realu tego nigdy nie zrozumieją....

0

Niech Laskowski przestanie pier*olić o meczu Borussi-lepiej niech zajmie się sprawozdaniem z meczu Realu-bo jeżeli ktoś ogląda ten mecz to chyba liczy na takie informacje...
DOBRA PANOWIE-NIE NABIJAMY OBEJRZEŃ TVP bo powiedzą ze oglądało ich 5 mln i ten mecz miał dużą oglądalnośc i mieli racje. WYŁĄCZAMY TV!

0

Teraz się zastanawiam czy to całe podniecanie się Falcao jest takie zasadne? 19 goli w 23 kolejkach-ok niezły wynik, ale powiedzmy że przechodzi taki gościu do Realu czy Chelsea no nie wiem... W Realu karnych wykonywać nie będzie-po odjęciu ich od liczby goli zostaje... 12. Czyli tyle co miał Aduriz i Ruben Castro(obaj tylko 1 gol z karnego) Falcao jest oczywiście świetnym napastnikiem, ale w tym sezonie jest swoista gloryfikacja tego zawodnika...

0



Niesamowity Don Andres!

0

@gansoo
Hmmm to znaczy wszystko opiera się tutaj na porównaniu formy : Villa czy Fabregas. Jeżeli Iniesta gra na skrzydle to w pomocy gra Fabs, gdy Iniesta w środku pola to Villa na skrzydla-Villa jest pomijany przez trenerów więc gra Fabs, ale nie zgodzę się że Iniesta jest dużo lepszy w srodku niż na skrzydle: poza meczem z Realem: ile Iniesta w ostatnich dwóch miesiącach miał, nie mówie że słabych(bo takich nie było), ale przeciętnych meczy? A za każdym razem grał na skrzydle- i na prawde: mecze w których nie wypadł genialnie można policzyć na palcach jednej ręki-Iniesta w tej chwili gdzie nie gra tam jest wspaniały :)

0

INIESTA!!!!!!!!
No komu jak komu ale ta bramka mu się dzisiaj po prostu należała :D

0

Eh... do bramki Villi nie miałem ani jednej ściny-teraz nie było 10 sekund żeby się obraz nie ściął. A już wypróbowałem z 10 transmisji... Eh...chyba już nie obejrzę tych 10 minut... ;/

0

@WybitnyMessi
A Real ma wersję dla ubogich Iniesty-Ozila, wersję dla ubogich Alvesa-Arbeloe, wersję dla ubogich Buquetsa-Khedirę, wersję dla ubogich Xaviego-Xabiego Alonso-wersję dla superubogich Messiego-Benzema i Higuain :)

0

Iniesta show!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

VILAAAAAAA!!!!!!!!! PIEKNIE! WRESZCIE! :D

0

No ta piłka nie chce wpaść po prostu...

0

Takiego Alexisa chce oglądać- świetny drybling- dobre zagranie-mógł się wyłożyć po kontakcie z nogą przeciwnika-grał do końca mimo że był w beznadziejnej sytuacji(metr od lini koncowej i otoczony przez 3-4 rywali)

0

No niesamowity jest ten Iniesta ;D

0

@RealFan22
Po co ta dyskusja...
Przepraszam-czy ja ją zacząłem- my się zachwycamy grą Andresa Iniesty a ty wyjeżdżasz z CR... Po co? Co nas CR obchodzi- obecnie jeżeli chodzi o efektowność to CR może co najwyżej buty czyścić Inieście-Messi ostatnio gra mało efektownie ale efektywnie :)

0

@Eric_Abidal_22
Chyba że do otworzenia wyniku zaliczasz takie gole CR jak z Granadą hahahahahhahaha :D

0

@RealFan22,
Eh... gościu-Messi częściej otwierał wynik niż CR-wiem bo liczyłem... weź lepiej zajrzyj w statystyki bo się ośmieszasz...

0

Po podaniu Alexisa :D

0

AAAAAAAAAaa słupek :P

0

@3RealFan22
No Ronaldo ma w tym roku kalendarzowym tyle samo goli co Messi więc możecie się cieszyć że wreszcie udało mu się nawiązać z nim walkę. Tylko Messi ma ten miesiąc beznadziejny, a CR ma wspaniały-a mimo to mają... tyle samo goli-taka różnica :)

0

No kurde Iniesta to co by nie zrobił to aż ręce się do oklasków składają-nawet jak źle przyjmie piłke to zrobi z nią coś magicznego :D

0

@RealFan22
Wiesz co... jeżeli już ktoś ma na podstawie bramek zjadać kogokolwiek to Messi-bije twojego CR na głowe-1,5x wiecej goli w lidze-mówi ci to coś?
A Iniesta gra pięknie prawdziwa magia :) Messi ostatnio pod formą

0

Ale przyjęcie Iniesty o.O

0

ALEXIS GOLA STRZELIŁ!!!!!!!! KONIEC ŚWIATA :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?