Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@novy83
Ok, ale trzeba mysleć pod kątem tego sezonu, przynajmniej na razie: Thiago może wchodzić za Andresa, który trzyma wysoki poziom. Trzeba zaryzykować, bo Fabs w najwyższej formie, przynajmniej teraz i w najbliższych 2-3 latach, jest przynajmniej o poziom wyżej niż Thiago. Co nie zmienia faktu, że Alcantara ma niebywały talent, ale w zdobyciu LM bardziej może nam pomóc Fabs.
0
Wszyscy wieszają psy na Fabregasie, ale nie zapominajcie że ten człowiek powinien mieć już asystę-wyłożył patelnię Messiemu. Gra przeciętnie, ale według mnie na pewno nie tragicznie, jak mówi większośc z was. Z drugiej strony, ludzie: Fabs w swojej najwyższej dyspozycji jest kapitalnym graczem. Potrzebujemy takiego Fabregasa. LIGA JEST WYGRANA. Trzeba dać mu jak najwięcej szans-pamiętacie początek sezonu? Grał słabo przez pare meczy ligowych, a jak zaskoczyło to grał kapitalnie! Jeżeli Fabs odzyska formę to zobaczcie jaką będziemy mieli różnorodność w pomocy: Xavi, Iniesta, Fabregas: coś nie idzie? Wchodzi z ławki Fabs-wypoczęty i w doskonałej formie, na podmęczonych rywali, może okazać się zabójczy. Tylko trzeba dac mu odzyskać formę. I nie zmieniać go "bo nie idzie"
0
@C. Tevez
Zapomnieć nazwiska van Persiego? :P
Na początku to się długo zastanawiałem o kogo ci chodziło, czy jest w United jakiś mało znany Holender Xd
0
No to się Messi zrehabilitował :)
Który to mecz z rzędu w lidze z golem na koncie? 18? xD
0
No to Villa potwierdza kto powinien grać na lewym skrzydle!!!!!!
0
No i prosze-Alexis dostał pozwolenie że może się kiwać i miał już 3 dryblingi i ani razu nie stracił piłki-2 razy faulowany, raz oddał piłkę. DUuuuuużo lepiej niż Pedro ostatnio! Oby tak dalej :)
0
@louz0
Hahahahh... weź mnie nie rozśmieszaj gościu- ścina się co chwila, jakośc denna - a neta mam 24 Mb/s więc nie gadaj. Jest przynajmniej 10 stronek z lepszą jakością...
0
@IceMan
Zbanuj tych wszystkich którzy wklejają ten link tiny coś tam. Gościu porobił parę kont, liczy że ktoś wejdzie i opłaci abonament za transmisje: dasz mu bana to on założy nowe konto, w kazdym razie co innego gościu który chce innym pomóc, a co innego taki natrent, który albo jest właścicielem, albo właściciel mu płaci za reklamowanie tego gdzie popadnie...
0
@lasti2
Taaa... genialna jakość- to była dobra stronka, dopóki nie zaczęli kombinować z płatnościami-od kiedy je wprowadzili nawet tam nie wchodze... Dużo lepiej oglądać mecze na sopie, albo gdziekolwiek...
0
Fajnie że VIlla od pierwszej minuty-jeżeli ten mecz mu wyjdzie, to nie ma opcji-trenerzy będą musieli na niego stawiać :)
A pokazał, że o ile na skrzydle mu nie zawsze idzie perfekcyjnie, nawet na szpicy nie zawsze gra dobrze, ale k****- jak trzeba było strzelić to strzelił i chwała mu za to!
0
Odesłani na trybuny: Abidal :(
0
Eric musi wejść! Na ostatnie kilka minut, by każdy na Camp Nou mógł docenić jego walkę, by każdy mógł mu zrobić owacje na stojąco. Może to będzie głupio wyglądać, ale ja też wstanę i zacznę bić brawo przed monitorem! VAMOS!
0
@messicr7
Wychodzą czy nie wychodzą, faktem jest, że CR ma dobry okres w wolnych, który trwa 2-3 tygodnie-wtedy jego wolne są groźne, walnie 1-2 bramki, a potem pół roku wali w mur. Pamiętam że w zeszłym sezonie też mu odliczali ile to już wolnych bez gola... licznik zatrzymał się chyba na 30... Strzelił 2 gole, a potem następnego wolnego (od meczu z Atletico w kwietniu 2012) strzelił jakoś w listopadzie czy grudniu...
CR wolne to wykonywał doskonale gdy był w MU, potem to już padaka z jego strony :)
0
@messicr7
Tak czy tak wyszedł klasyk czyli... w mur :)
0
Także co do planów na następną część sezonu:
1. Atak: trzeba stawiać na Villię-musi wrócić do dobrej dyspozycji-wyobrażacie sobie Davida znowu w pełni formy? To da tak dużo możliwości w ataku że może się to okazać bezcenne w meczach z wielkimi rywalami. Widać że Alexis wraca do formy-mam taką nadzieję-trzeba dać mu jak najwięcej szans-jak nie uda się go doprowadzić do wysokiej formy to trudno-trzeba próbować. Pedro-niech gra, nie za mało, ale bez przesady- ale nie musi grać w każdym meczu jak to było do tej pory!
2. Pomoc: trzeba odzyskać Fabregasa-Xavi musi odpoczywać BEZWZGLĘDNIE przed każdym meczem w LM, a Fabs niech gra jak najwięcej-na początku sezonu Tito uparcie na niego stawiał i w końcu osiągnął kapitalną formę- a z 3 pomocnikami(nie traktujemy już Andresa jako skrzydłowego) w bardzo dobrej formie bedziemy mieli kogo wprowadzić gdy nie będzie nam szło, stosować rotacje nawet w ważnych meczach. Także trzeba postawić na Thiago-gościu ma ogromny talent-za 2 lata myślę że już będzie na tyle ograny że będzie się go stawiać jako jednego z najlepszych ŚP.
3. Obrona: tak jak pisałem, trzeba postawić na Bartre, na pewno w lidze, i pomóc Ericowi wrócić do wysokiej formy. Abidal jest wielką niewiadomą, dlatego należy go sprawdzić.
0
Co do naszej obrony- parą Pique + Mascherano nie możemy grać cały czas, trzeba stosować rotacje... Mamy kilka meczy-trzeba dać szanse Bartrze-ligę mamy już w zasadzie wygraną, a na pewno nie przegramy jej z powodu tego chłopaka. I szanse, to nie jest wejście w 75 minucie... Z drugiej strony... Abidal- kiedy on zadebiutuje? Zielonie światło od lekarzy dostał już jakieś 2 tygodnie temu, trzeba dać mu szanse powrotu- na początek 10 minut, potem coraz więcej-w końcówce sezonu może okazać się bezcenny-oczywiśćie myśląc o Abim myślę o ŚO-na LO mamy 2 klasowych zawodników, więc tu nie ma co Erica wpychać-a na ŚO mamy w zasadzie Pique, Masche, który gra już dosyć dobrze na tej obronie, ale nigdy tak dobry jak klasyczny ŚO raczej nie będzie, no i Bartra który jest za młody i zbyt mało ograny na ważne mecze.
c.d.n
0
Zajrzałem z ciekawości na wikipedie, żeby dokładnie sprawdzić ile Adriano ma lat a znalazłem.... Pseudonim Adriano to... La Pluga xD
Tak samo jak nasz Leo ^^
0
I jeszcze tak samo się cieszył po golu na 4-0 przeciwko Realowi w pamiętnej Manicie :D
0
Zobaczcie jak gra w pressingu Barcelona-po GD mówiłem, że w pressingu gramy jak Real 2 lata temu, a Real jak my 2 lata temu. Teraz gramy tak intensywnym pressingiem- Villa, Pedro, Messi, Xavi, Iniesta, latają jak oszalali(oby nie opadli z sił) ! Teraz trzeba strzelić jeszcze 2 gole ! VAMOS!
0
Cudownie by było gdyby Sanchez zagrał równie dobrze z Milanem-co jak co, ale przebojowego skrzydła nam bardzo potrzeba...
Wyobrażacie sobie jaki będzie szał, gdyby np, Alexis w 90 minucie strzelił gola na 3-0 lub 4-1 ? :P
Nigdy go nie skreśliłem definitywnie, bo mimo wszystko swoją ambicją wkupił się w moje łaski a także ogromną pracą nad sobą(kiedy Alexis ostatnio nurkował??...) ale gdyby jeszcze strzelił waznego gola w arcyważnym meczu... cudownie by było. Ale jak pisałem wcześniej-nieważne kto, nieważne jak, jak przejdziemy Milan będziemy wszystkich piłkarzy uwielbiać ! :)
0
Jeszcze przed odpadnięciem z Copa Del Rey iferalnym meczem z Mialnem miałem takie przeczucie że trafimy na Real w 1/4 LM i przejdziemy Los Blancos, natomiast w 1/2 CdR odpadniemy. Obym miał racje :)
0
@zidane1998
Oj wiesz, Barcelona też sobie goleady urządzała- Manit było w historii 6: aż 4 były dla Barcelony, 7-2 było, 5-1,4-0... Trochę tego było... A nie mam zamiaru bić się na wyniki z przed stu lat...
0
@Caratan
6-2 też nie jest do zera, a jednak jesteśmy dumni z tego zwycięstwa.
A jeżeli uważasz że tamten mecz nie był wspaniały w wykonaniu Realu, to chyba go nie ogladałeś, nie dość że szpaler to jeszcze upokorzenie na Bernabeu-najbardziej bolesna porażka jaką kiedykolwiek oglądałem, a kibicuje Barcelonie już 8 lat...
0
@Armude14
Największym dowodem, że w Realu mamy teraz erę sezonowców jest to, że nikt nigdy nam nie wypomniał 4-1. Potężna porażka, bardzo mnie zabolała, porównywalna do 6-2 dla nas(no do 5-0 nie, to jednak "inna kategoria"), Jednak nikt tego nie pamięta-szukają na wikipedii 11-1, czy jakiś 5-0 czy ileś tam z przed 50 lat...
0
@Paksiu
Fajnie, każdy może wymieniać wyniki w jedną i w w drugą stronę-o ile się nie myle to Real wygrał o 2 lub 3 GD więcej w historii niż Barcelona-w każdym razie można przyjąć że zwycięstw było mniej więcej po połowie. Więc na każde zwycięstwo Realu można dać zwycięstwo Barcelony. Ale o 8-2 czy 6-1 to gówno możesz wiedzieć. Nie przypominam wyników z przed 50 lat, bo ani nie widziałem tych meczów, ani nie widziałem skrótów, ani nawet nie wiem kto strzelał wtedy bramki, ani nie jestem w stanie wymienić więcej niż 2-3 piłkarzy z tamtego okresu. Nie wspominam nawet 5-0 z 1993 roku, bo nie wiem nic o tym meczu-bo go nie widziałem. A te mecze widziałem, wiem kto strzelił cieszyłem się po tych wynikach, świetowałem zwycięstwa.
To co ty przypominasz to można by przyrównać do tego, że nagle wybiegłbyś na ulicę i zacząłbyś się cieszyć ze złotego metalu Wojtka Fortuny... Fajnie, że wygrał, ale jakoś ani mnie to ziębi ani grzeje-złoto dla Polski? Git, ale żebym miał z tego powodu teraz skakać z radości?
0
@muti
Real zmienił się na lepsze-oczywiście, sorry, ale po 15 meczach z Barceloną przez 3 lata, nie było sposobu żeby Barcelona dalej gromiła ten zespół-za dużo miał Mou materiałów do rozpracowania Barcelony, a przecież taktykiem jest genialnym-w każdym razie, dopóki na ławce trenerskiej był Mister wyglądało to lepiej lub gorzej w każdym razie od bardzo dawna mamy większą lub mniejszą przewagę w GD Barcelony-gdy na ławce zabrakło trenera nie dość że rozbił nas Real, rozbił Milan, to jeszcze gramy słabo w lidze, więc nie wiesz co będzie za jakiś czas gdy Tito wróci- do tej pory Barcelona popełniała błędy w niedocenianiu Realu i przede wszystkim CR-śmiesznie to brzmi ale tak było-CR ma tyle miejsca, że aż ręce opadają jak patrze na te GD-mecz z MU pokazał-dasz 1 zawodnika do krycia CR i już nie istnieje(oczywiscie dopóki było 11v11). I tak Barcelona musi zrobić i będzie tak robić-nie tylko patrzeć na siebie, ale też na atuty Realu, na ktore do tej pory nie patrzyli...
0
A jeszcze jedno.
Uważam że obecnie najlepszy jest CR-przyznaje to pierwszy raz w życiu. To znaczy umiejętnosci ma niewątpliwie mniejsze niż Messi, ale teraz jest w świetnej formie, dobrze wypadał w ważnych meczach.
Ale zawsze mnie śmieszyły komentarze że Messi to tylko dokłada noge i strzela do pustej bramki.
Ostatnie bramki CR:
na 2-1 z Celtą: karny
na 1-0 z Celtą: pusta bramka
na 2-1 z MU: pusta bramka
na 2-0 z Barceloną: pusta bramka
na 1-0 z Barceloną: karny
Nie neguje wartości CR, ale ostatnio to on dokłada nogę :)
0
@muti
Śmianie? Po 5-0 było śmianie? Po 6-2 było śmianie? Zbieraliście baty co mecz, a od kiedy przyszedł Mou i rozkręcił medialną nagonkę na Barcelonę, to mogliście zwalać winę na sędziów, przynajmniej mieliście jakieś usprawiedliwienie, możliwośc wyparcia się tych upokorzeń.
Ty myślisz że na Real teraz nie ma nagonki, z powodu kartki dla Naniego? Ża na każdy inny zespół po kontrowersyjnych sytuacjach nia ma nagonki?
Barcelonie sedziowie nie jedno zabrali i nie jedno dali, to samo z Realem, to samo z MU, z CHelsea, z każdym innym klubem... I żal mi ludzi którzy tego nie widzą i w dodatku próbują wmówić innym że tak nie jest...
0
@muti
Kto płakał przez ostatnie parę lat? Co Gran Derbi był wielki płacz o to że Real dostaje czerwone kartki, sędzie źle sędziuje itp. Teraz nagle widzę pełno komentarzy o czerwie dla Naniego "ta czerwona kartka nie miała wpływu-sędzia nie strzelił 2 goli, jakoś inne drużyny (czyt. Inter, Chelsea) potrafiły się bronić w 10 przez cały mecz a MU 3 minut nie wytrzymało", No i gdzie tu logika?
0
@Astad
Wzór prawdziwego kibica? Czego ty sie naćpałeś?
Wzór kibica, to osoba która kibicuje Realowi, siedzi na stronie odwiecznego rywala, w dodatku podszywając się pod kibica Barcelony i fana Messiego? To jest wzór kibica?
Na prawdę, nawet trolle typu "Messi wypier**** " mają u mnie większy szacunek niż ta mała kanalia :)
Musi mieć nudne życie, bo pod każdym artykułem widzę jego komentarz...