Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie Messi???
0
Taktyka przypomina tą z Milanem, tylko są 2 wielkie "ale".
1. Brak Messiego-gdyby nie jego geniusz to z Milanem do przerwy by było 0-0 i 1/4 by raczej nie było.
2. Brak zaangażowania, pressingu. Grają na stojąco, nie próbują atakować. My Milan stłamsiliśmy. PSG nawet nie próbujemy...
0
Powiem tak nasza nadzieja w .... VALDESIE.
No i w Leo. Musi wejśc w 2 połowie
0
jak juz komus sie nie chce włączyć TV to niech sobie wejdzie na stronkę sport . tvp . pl i tam macie w hd meczyk
0
Plus jest taki, że mamy kim postraszyć: Messi, Alexis(wbrew pozorom... :P)
Nie jest dobrze, ale miejmy nadzieję i wierzmy. Na pewno ciężej niż z Milanem być nie może :)
0
Uuuuuuu już się nie mogę doczekać. Vamos!
0
@Nika94
Pozytywnie mnie zaskoczyła Barcelona w meczu z Mallorką, mianowicie zagrali bardzo mocnym pressingiem, a pamiętając mecz w Paryżu, który grany był niemal na stojąco, mam nadzieję że tym razem zagrają takim pressingiem jakz Milanem. To jest klucz do zwycięstwa. Przyczyna naszych porażek z Realem ostatnio-wtedy graliśmy pressingiem w żałosny sposób, a to kiedyś była nasza najsilniejsza broń. Gdybyśmy zagrali w tych ostatnich Gran Derbi takim pressingiem jak kiedyś, to mimo naszej beznadziejnej formy(bądź co bądź to w wysokiej dyspozycji nie byliśmy-także brak Tito był odczuwalny) to jestem pewien że w najgoszym razie mecz na CN skonczyłby się remisem... no niestety, ale chyba po tych meczach wyciągniemy wnioski, bo od tego pamiętnego 5-0 z każdym meczem z Realem było coraz gorzej-oczywiscie byliśmy lepsi, ale nie na tyle by zapewnić sobie bezproblemowe zwycięstwo. I zdarzały się coraz częstsze wpadki, aż w końcu Real zagrał od nas lepiej (!)
0
Ja bym spróbował takim składem:
Valdes, D.Alves, Pique, Bartra, Alba;Busquets, Xavi, Iniesta, Villa, Fabregas(jako fałszywa '9') i Pedro. W drugiej połowie niezależnie od wyniku spotkania(no chyba że by było 3-0 albo coś.... ale nie sądze) niech wejdzie Messi (tzn druga połowa chodzi mi w 45 minucie) i teraz-jeżeli Fabs będzie sobie radził to za Pedro, jak Cesc będzie grał "nie na miarę oczekiwań" to za niego. Potem na ostatnie 20-30 minut można wpuścić Tello i ewentualnie Alexisa. Gdzie jak gdzie ale w ataku mamy sporo możliwości teraz :D
Pewnie wybiegnie jednak od pierwszej Alexis zamiast Pedro i w zasadize nie mam nic przeciwko :)
0
@MessiBois
Bez trenera to Real też by dostał po dupie od Barcelony i to ostro. Zobaczymy teraz gdy Tito wróci, już wie co robił źle, wie jak to trzeba rozegrać więc ja jestem spokojny. Co prawda wyników po 5-0 się nie należy spodziewać ale wiem że wróci stara dobra Barcelona z meczów z Realem, kiedy to przed każdym meczem przed nami drżeli ze strachu. I tak na prawdę dalej drżą :)
Jezeli trafimy na Real jestem spokojny. Bardziej bym się obawiał Bayernu, bo jest na prawdę piekielnie mocny... ;/
0
Juz mecz z Mallorka pokazal jaka rola czeka Erica- nie jako LO lecz ŚO. Para Varane - Abidal? Czemu nie ;) Nie skreślajcie go- juz wielu stwierdzilo ze po przeszczepie juz nie da rady wrócić. A jednak ... ;) Ja zawsze w niego wierzyłem i teraz też w niego wierzę ;)
0
Ale to Aguero zrobił :D
0
Oglądałem sobie filimik o Neymarze i Messim i proszę zwrócić na to uwagę:
http://www.you tube.com/watch?v=0_ir0Z4IvjA&list=UU-KQIG4-dyR1kIHCQFOJ-hQ&index=11
Jak Neymar przyjdzie do Barcelony to znowu będzie że symulant... jeżeli ma zamiar przejść do nas to musi się oduczyć symulowania...
0
@MrKartofel26
Dobra człowieku, takie sytuacje nie zdarzają się codziennie. Abi nie dość że wygrał ze śmiertelną chorobą, to jeszcze wrócił do gry po przeszczepie, człowiek wygrał z takimi przeciwnościami losu, a dla cb najważniejszy jest tytuł zawodnika meczu... Co się stanie jakby np. Abi go dostał? Chyba niebo nie runie, a i tak każdy doskonale wie że najlepszy był Fabregas :)
0
@elclassico1994
Każdą bramkę dedykuje swojej babci, która zmarła, a to ona pierwsza zaprowadziła go na trening Newell's Old Boys-pierwszego klubu Leo
0
@Miki_Messi2001
Jestem z rocznika 95, zatem w twoim wieku byłem w roku 2007, mniej więcej wtedy zacząłem kibicować Blaugranie. Zawsze walczyłem, żeby nie osądzać o wieku, że mimo że mam 12, 13 czy 14 lat to mogę mieć coś ciekawego do powiedzenia i nierozumiałem dlaczego inni odnosili się do mnie w taki sposób (per "gówniarzu"). Teraz wiem-przez takich ludzi jak ty...
0
@MessiBois
Przestań piep**** trollu się tu wypowiadać. Nic mnie nie wkurza jak taki cymbał... szkoda że nie masz życia i siedzisz na stronce przeciwnego klubu... Chciałbym poczytać twoje komentarze po 6-2, 0-5... ciekawe czy wtedy pisałeś " to był tylko Real"
0
@Ksavix
No wiesz Messi wtedy walczył o rekord Mullera, został tylko i wyłącznie po to wprowadzony, oczywiste było że nie poda :) Zresztą Leo zawsze sam wykańcza i trafia 90% sytuacji sam na sam więc... :P
0
@Hen
Oj nie przesadzaj. Cuenca pierwszą asystę zaliczył chyba dopiero w 4 meczu w pierwszej drużynie. I do tamtej pory był krytykowany, ale od tej asysty stwierdzono że może coś z niego będzie. Potem wszedł Tello-tu prawda wszystkich zachwycił, ale nie dostawał tylu szans co Cuenca. Też pierwszy gol przyszedł po paru meczach. A przypominam, ze wtedy Tello z Cuencą grali w prawie każdym meczu(zwłaszcza ten 2) bo Pedro był bez formy, a Alexis i Villa byli kontuzjowani w tamtym okresie(Pedro też moze był, ale już nie pamiętam) a Deulofeu wszedł na 20 ostatnich minut w dodatku rozgrywającymi byli Thiago i JdS-trochę inna klasa niż Xavi+Iniesta, no nie? A napastnik potrzebuje dograń... Ja w Gerarda wierzę i nie mam zamiaru go skreślać po paru słabszych meczach w 1 drużynie :)
0
@borsuk25
A ja czytałem wypowiedzi Cesca że bardziej mu odpowiada gdy jest wystawiany w środku pola i gdy miał grać fałszywą '9' u Pepa to był zagubiony i że w zasadzie to niewiedział o co Guardioli chodziło...
więc...?
0
@Gomo55
2 pierwsze zmiany ok, ale Alexisa to bym nie ściągał-jak mu idzie to niech gra 90 minut-chłopak się musi odbudować-po strzeleniu 2 goli i 2 asystach może 2 połowę zagrać na większym luzie. Można ewentualnie zdjąć Tello bo gra dobrze, ale nie znakomicie :)
0
Skład Sportu jest ostrożny i taki zapewne dzisiaj wybiegnie,zaś MD stawia na esperymenty- Song jako ŚO, JdS jako DM, Deulofeu w pierwszej jedenastce? Ja nie mam nic przeciwko, ale Tito raczej wystawi skład bardziej optymalny
No i na 99% dzisiaj zaobserwujemy debiut Erica ! :) Nie mogę się tego doczekać :D
0
@MESSIah16
Dla kogo?
0
@HM80
Czego oczekujesz nazywając Barcelonę Farsą i nazywając kibiców Blaugrany niedorozwojami?
Braw? Owacji? Przytakiwania?
Pomyśl... szukaj ich w gronie typów o podobnym sposobie myślenia jak twój. Bo dla mnie bezmyśle wyzywanie rywala na jego stronie, jest przejawem największej na świecie głupoty i tylko cymbał może coś robić.
Dlaczego? Bo piszę się po to, aby inni poznali moją opinię i ewentualnie do nawiązania dyskusji na jakiś temat. Takimi zwrotami nie można nawiązać nawet w miarę normalnej dyskusji-jest zwykłe przekrzykiwanie, więc proszę cię wyjdź. Zastanów się co dają ci takie posty? Na rm.pl by ci przytaknęli.
Lubisz być obrzucanym błotem przez wszystkich? Proszę bardzo-zostań. Ale ja nie zniósłbym poniżania mnie przez każdego bardziej inteligentnego rozmówcę
0
@barcawooorld
O tym że Barcelona nie istnieje bez Messiego, to jest trochę pewnego rodzaju mit. Owszem gdy jest na boisku, to wydaje się że wszystko jest od niego uzależnione. Czy skrzydłowi, poza rozszerzaniem gry cokolwiek wtedy robią? Nie. Kto strzela, kto ma pełną dowolność w grze? Ano Messi.
Gdy Leo nie gra, drużyna wygląda całkiem inaczej.
Nie wiem jak wam, ale 2 połowa w wykonainiu Barcelony bardziej mi się podobała niż pierwsza-z Leo. Graliśmy bardziej zespołowo, czasem przyspieszaliśmy-oczywiscie to byłą dalej przeciętna i grająca na stojąco Barcelona, ale wyglądało to bez Messiego lepiej. Potrafimy grać bez Leo, gramy gorzej, ale nie strasznie.
Myślę że zagramy z PSG bez Leo, ale Messi na 100% zostanie powołany i zasiądzie na ławce-za 7 dni, jego uraz będzie już "prawie" wyleczony i na pewno gra przez 30 minut, czy nawet 45 nie zaszkodzi-najważniejszy awans. Ale mam nadzieję że nie będzie potrzeby by wchodził :)
0
Pamiętacie mecz z Milanem kiedy to Pato tak szybko strzelił gola na 1-0 w 15 sekundzie, ostatecznie 2-2 było?
Tam była obrona Mascherano-Busquets - wtedy Masche to nie był jeszcze obrońca więc był pełen hardcore :) Teraz mamy 2 nominalnych stoperów. Pamiętacie Gran Derbi na CN 2-2- na obronie para Mascherano-Adriano.
Nie może być tak źle :P
0
SKORO ALEXIS TAK HARUJE W OBRONIE, TO ROBIMY Z NIEGO OBROŃCĘ :)
A tak na serio, to ja nie wiem co zrobi sztab...
mamy 2 ŚO: Pique + Bartra... Dramat. Musi Abi szybko wrócić, bo tylko on może nam pomóc...
0
"Szwed jest doprawdy świetnym piłkarzem, ale na boisku często zachowuje się podobnie, jak pewien łysy gangster paradujący na co dzień w białym trykocie. Tyle, że Zlatan dla odmiany potrafi również doskonale grać w piłkę."
Święte słowa :)
0
Bez Puyola, Adriano, Mascherano, Messiego...
Mam nadzieję że zadziała typowa magia Camp Nou i rywale będą mieli max. 1 okazję do strzelenia gola-byle by nie strzelili...
Obrona? Alves, Bartra,Pique, Alba, pomoc bez zmian, a atak?
Ja bym postawił na Villie jako '9', Tello na lewym skrzydle i Pedro na prawym.
0
O ja p****...
0
Nie wina VV
Futbol jest strasznie nie sprawiedliwy
Nie powinno być remontady z Milanem bo powinno być 1-0 na San Siro.
Nie powinno być tu problemów
Nie dość że powinniśmy to wygrać z 4-0/4-1 to już pomijając te sprawy-gol dla PSG ze spalonego, przywrócenie Zlatana do gry, co najmniej śmieszne...