0

Tylko błagam... strzelcie to !

0

No na coś się przydal Alexis :P

0

I ALves znowu nam dupe ratuje

0

No to mamy obraz tego meczu
Alves i VV kapitalny, kosmiczny mecz
Messi typowy killer-nie idzie, ale jak przyjdzie co do czego to strzeli
Reszta... średnio
Alexis,,, ekhm..."średnio"

0

@juanito1234
Bo Xavi strzela lepiej wolne?

0

No kiedy ostatnio ALves strzelał z wolnego? Może będzie gol? :P

0

Alves kapitalnie-gdyby tam był Tello lub Villa, to miałby już 3 asysty...

0

Alves ZM, kapitalny występ, ale K**** ALEXIS....

0

Messi zszedł, może ALexis coś pokaże...

0

co z Messim bo mam spowolnioną o minutę transmisję: gra dalej?

0

Gramy to samo co z Milanem, ale jest Villa który wiąże ŚO, jest Alexis który coś robi na tym skrzydłem i mimo tej samej gry, mamy (przynajmniej ja mam) trochę lepszy obraz gry niż ten z Mediolanu, no i oczywiscie strzelony gol :)

0

Trzeba zacząć coś grać-do tej pory na autobusy nasza taktyka była taka: gramy swoje, w 70-80 minucie padną, wtedy ich dobijemy.
Jak PSG ma paść, jak Xavi był przy piłce, nasi stoją, a z PSG 2-3 zawodników zrobiło z 4 (!) kroki!!!

0

Alexisowi się chce, ALvesowi się chce, Iniescie się chce... reszta,.,, tak średnio...

0

Szkoda że nie ma Adriano-kiedy jak kiedy ale w tym meczu tylko się prosi o uderzenia z dystansu. Nie że "trzeba", oni nawet nie atakują 25 metrów pod bramką...

0

PSG nie naciska naszych obrońców-bardzo dobrze, wtedy mieliśmy największe problemy. Zobaczymy jak ten mecz będzie przebiegac :D

0

@lokusinho
No to masz fajnego dostawce, bo niestety ja takiego programu nie posiadam.
Zresztą o ile się nie myle to jeżeli masz n-kę, tylko tam jest npremium, to i tak musisz podpiąc do neta dekoder i coś zrobić żeby obejrzeć. No w każdym razie ja n-ki nie mam i mecz będę oglądać w necie ;/.

0

@barcaclue97
Trzeba było go powkręcać że to przez, przeglądarke, nieaktualne sterowniki, a w ostateczności-może wina systemu= niech sformatuje xD

0

Co roku myślę, sobie że skoro w poprzedniej rundzie było ciężko, zaspaliśmy itp, to teraz na pewno wyjdziemy skoncentrowani i zagramy lepiej. Tak w zeszłym roku było, po słabym meczu z Milanem w Mediolanie 0:0, a potem Chelsea i... 0:1... Tak jak liczyłem na poprawkę w meczu z Arsenalem- w 2009 roku w Londynie 2:2, liczyłem, że skoro teraz mamy "taki skład" i jesteśmy tak mocni, to sobie zapewnimy awans w Londynie, a tu... 1:2... :P
Teraz też mi się wydaje ze zawodnicy po lekcji z Mediolanu nie mogą zagrać źle, mam nadzieję że wreszcie z dobrym zespołem pokażemy już w pierwszym meczem kto tu rządzi... Bo do tej pory rzadko się to udawało... :P
Wierzę w zwycięstwo, mam nadzieję na 1-0, 2-1, lub 2-0(cudownie by było), ale coś czuje że będzie remis. Oby jak najwyższy(może być nawet jakis 4-4. albo 5-5) ale PSG pewnie postawi autobus więc skończy sie na 2-3 bramkach :)

0

@natall11
No ale kogo widzisz w meczu z PSG?
Jeżeli nie zagramy defensywnym wariantem(no bo już z 2 DM graliśmy ze 100 minut w tym sezonie-końcówki, końcówkami, ale trochę się nazbierało-myślę że kiedyś skorzystamy z tego) a naszym "zwykłym" czyli 3 nominalnych napastników to co? Messi+Villa to oczywiste. 3 gracz do wyboru: Alexis, Tello, Pedro(czy on nie jest zawieszony za kartki? ). Alexis... proszę was- wierzę w niego. lubie go, może się doskonale sprawdzić w końcówce-ostatnie 30 minut, gościu jest zaangażowany, "lubi" biegać, do pressingu w końcówce będzie bezcenny. Ale nie od 1 minuty-w lidze jak zmarnuje setkę? No pal licho... i tak mamy majstra. Ale w LM? Mimo że go lubie, jeżeli pomyślałbym że przez niego nie przeszliśmy... Pedro? Chyba jest zawieszony, ma kontuzję... teoretycznie mógłby zagrać, ale czy on jest w dobrej formie? Wątpie... Zostaje Tello. Opcja dla mnie najlepsza. Owszem może Tito zaskoczy w stylu Pepa, który potrafił zrobić coś niekonwencjonalnego-przesuwać Alvesa, Messiego itp... ale to nie w jego stylu, on raczej pracuje na sprawdzonym składzie, nie lubi innowacji. Więc obstawiam trójkę Tello-Villa-Messi. Zobaczymy :P

0

W zeszłym sezonie było istne szaleństwo w związku z Tello, które nieco osłabło po Gran Derbi. Teraz tak się zastanawiałem- no owszem, spieprzył 2 akcje, miał prawie piłki meczowe na nodze, a mu zupełnie nie wyszło, ale chłopak potrafił się urwać obrońcom- w ostatnich meczach, na prawdę Real grył doskonale, a ten młodzieniaszek wystawił się tak że można było posłać do niego piłkę, aby był sam na sam-pamiętacie chyba ten mecz na CN. Rozgrywaliśmy, rozgrywaliśmy a nikt się nie pokazywał-raz na jakiś czas ktoś szarpnął, ale nie dało się do niego podać. A Tello-jakoś umiał się znaleść :)
Ja bym postawił na niego w meczu z PSG :)

0

@natall11
Każdy by to wykończył? Proszę cię, strzał był perfekcyjny, a sytuacja nie łatwa. W tym uderzeniu dostrzegłem naszego kochanego Henry'ego-uderzenie całkiem jak Thierry :) Oczywiscie Tello jeszcze baaaaaaardzo dużo brakuje, ale na prawde-te plasowane uderzenia z boku pola karnego, zupełnie jak nasz Titi. Jest na prawdę do niego podobny-Henry też schodził często do linii zamiast łamać do środka, tak samo nasz Cristian :) Myślę że za 3-4 lata będziemy mieli z niego ogromną pociechę. I może kiedyś, zbliży się do poziomu naszej 14-stki? Kto wie... ja widzę u niego wielki potencjał. Może na razie jest to człowiek jednego zwodu, ale z czasem, może nauczy się czegoś więcej?


Co do obsłużenia, to Tello wyłożył patelnie Leo- z 7 metrów strzał do bramki w której stali bezradni 3 zawodnicy? Nawet Alexis by to strzelił. Za to Tello miał jeszcze kilka ciekawych akcji, a jak mówiłem bramka przepięknej urody-nie pierwsza zresztą.

0

@grubyjoint
Po pierwsze nie może pomniejszać przewagi DO, można co najwyżej pomniejszać stratę do...
Po drugie, przewaga się nie zmniejszyła, bo Real również zremisował

0

@Shadow_Man

Mnie bardziej niż to 9, zastanawia 2... ostatnio z Arsenalem 2-0... do tej pory Bayern chwalił się niesamowitą i żelazną defensywą, a teraz... ciekawie będę-nie ukrywam że sympatyzuje z Juventusem i to już od dawna, więc mam nadzieję że Stara Dama po pierwsze znajdzie się w 1/2, a po drugie -nie spotka się z Barceloną, która, mam nadzieję, wyeliminuje PSG :)

0

@pilkarzfcb10
Czy ty kiedyś w tej rundzie ligowej zwątpiłeś że Barcelona może nie być mistrzem?

0

@TheKronos
Nie bo to na prawdę nie chodzi o jego zdrowie... na pewno Tito nie chciało się jechać, wolał posiedzieć wdomu i pooglądać TV.... Co za ludzie...

0

No i kurde-jak Pinto dostanie piłke i go atakuje rywal to się nie podpala... jak czasami VV... Chociaż pewnie dostane minusy bo Victor zagrał zajeb*** z Francją :P

0

Niech Busi wejdzie żeby uspokoić-Abiego trzeba powitać godnie na CN, a nie w jakimś wyjazdowym meczu z drużyną ze strefy spadkowej...

0

No i człowiek jeden zwód, którego tyle osób krytykowało zalicza gola i asystę :) Z czego asysta z rodu tych, przy których trzeba tylko dołożyć nogę :)

Btw, dziwi mnie jedna rzecz- zawsze w takich sytuacjach-wydawałoby się że piłka może trafić do każdego, a jednak to zawsze Messiego szuka i to on strzela xD

0

Oczywiste było że to tak będzie wyglądać, gdyby się dało wyjść rezerwą i wygrać 5-0 po pięknej grze, to byłoby zbyt różowo nieprawda? Aby być wypoczętym przed meczem z PSG, trzeba było dać odpocząć podstawowym zawodnikom. a rezerwowi nie zastąpią Xaviego, Iniesty itd...

0

Pinto geniusz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?