0

@Progressive
Weź nie pier***. Oczywiscie nie gra się pod niego w taki sposób jakw Barcelonie pod Messiego, czy w Realu pod CR, czyli na zasadzie "piłka do Leo/CR może coś on zrobi", ale w sytuacjach podbramkowych piłkę dostaje Falcao, ma pełną swobodę, do niego są grane piłki... Oglądałem w tym sezonie z 7-8 meczy Atletico więc może mam niepełny obraz ale w tamtych meczach tak to wyglądało...

0

Co do ludzi którzy podniecali się Falcao. NIe wiem ile ma teraz goli, ale po odliczeniu karnych(bo nawet gdyby trafił do Barcelony=niemożliwe, czy Realu-też nieprawdopodobne to by ich nie wykonywał) to by tych goli miał 13 (stan na ostatnią kolejkę-nie wiem czy w tej coś strzelił). MNiej od Aduriza(oczywiscie też po odliczeniu karnych) i porównywalna ilość do Veli. Sorry, ale po pierwsze Falcao ma zdecydowanie lepszych partnerów niż tamci no i gra jest ewidentnie pod niego-gdyby przeszedł do któregoś z hiszpańskich gigantów strzelałby pewnie jeszcze mniej...(bo w Realu gra się na Ronaldo, w Barcelonie na Messiego)

0

W tym sezonie w meczach w których grał Eric zachowywaliśmy zawsze czyste konto.... NA BAYERN GO :D

0

Trzeba przyznać że Roberto też coś potrafi :)
No pomocników to mamy: Xavi, Andres, Cesc, Thiago, Sergi :)

0

Narzekaliście na THiago-strzela gola. Potem przerzuciliście się na Tello-strzela gola. Czuję że Cesc też coś dzisiaj dołoży

0

Proszę:

Eric_Abidal_22, 11 minut temu:
Ale wy jesteście tępi ... Na początku pojazd po Thiago-gostek strzela gola. Teraz po Tello. Wy mówicie o tym jego "prostym zwodzie". Na prawdę nie potraficie dostrzec że to jest zawodnik który potrafi dużo dużo więcej?
Po pierwsze piekielnie szybki, z wielkim przyspieszeniem. Po drugie, ma DOSKONAŁY strzał po długim rogu, trochę w stylu Henry'ego. Dodatkowo potafi celnie dograć w polu karnym. Walić ten zwód, gościu ma znacznie więcej plusów-owszem te zwody z najlepszymi obrońcami nie wychodzą, ale on ma 21 lat. Jeszcze ma czas by się nauczyć lepszego dryblingu. Ja z każdym meczem coraz bardziej się do niego przekunuje

0

Wiedziałem że Tello strzeli... tak samo z Thiago xD ALe mam nosa :P

0

Ale wy jesteście tępi ... Na początku pojazd po Thiago-gostek strzela gola. Teraz po Tello. Wy mówicie o tym jego "prostym zwodzie". Na prawdę nie potraficie dostrzec że to jest zawodnik który potrafi dużo dużo więcej?
Po pierwsze piekielnie szybki, z wielkim przyspieszeniem. Po drugie, ma DOSKONAŁY strzał po długim rogu, trochę w stylu Henry'ego. Dodatkowo potafi celnie dograć w polu karnym. Walić ten zwód, gościu ma znacznie więcej plusów-owszem te zwody z najlepszymi obrońcami nie wychodzą, ale on ma 21 lat. Jeszcze ma czas by się nauczyć lepszego dryblingu. Ja z każdym meczem coraz bardziej się do niego przekunuje

0

Jakbym 2 minuty temu nie napisał że Thiago ma talent... eh :)

0

@Pires10
Ja wziąłem pierwszą z brzegu i zero ścin :)

0

LOL ja was nie rozumiem... stawiacie jakieś ulitimatum dla Thiago... Człowiek MA talent. Pokazał to nie raz. To nie jest sytuacja jak z Alexisem, który nie jest w stanie dobrze się zaprezentować od dawna(z wyjątkami). W Thiago widać talent przy każdym dotknięciu piłki więc nie pier**** że jest słaby, trzeba wypożyczyć czy sprzedać. Gościu za 2-3 lata będzie mógł przesądzać mecze swoimi zagraniami. Człowiek ma świetną technikę, jest w nim odrobina magii Andresa/ Ronaldinho. I będziemy mieli z niego wielką pociechę :)

0

Pep będzie na pewno kibicować w tym meczu Barcelonie? Dlaczego?
Nie mówię tego tylko ze względu na jego widoczne oddanie Barcelonie. Ale też ze względu na jego przyszłą pracę. Wyobraźmy sobie że Bayern wygrywa potrójną koronę(podwójną już wygrał prawie na 100%). Nic gorszego Guardioli się przytrafić nie może. Jak zmotywować taką drużynę? Nikomu nie udało się wygrać 2x z rzędu LM, pewnie Guardioli też by się nie udało ich poprowadzić(chociaż dla niego nie ma rzeczy niemożliwych) do kolejnego tryumfu. I musiałby się zmierzyć z porównaniami do swojego poprzednika, który nie został zwolniony, lecz odszedł sam w wielkiej chwale. Nie pracowałoby się mu zbyt przyjemnie :) A jak Bayern dojdzie do finału, to myślę że 3 raz w ostatnich latach nie da sobie wyrwać tego zwycięstwa. Drużyna jest doświadczona i głodna sukcesu i myślę że po Realu by się przejechała w finale jak po drużynie z ekstraklasy. Dlatego myślę że Pep wolałby żeby to Barca awansowała do finału :) I go oczywiście wygrała :)

0

Ile bym dał, żeby Barcelona zrobiła coś takiego jak Arsenal w zeszłym roku z Henrym... Chociaż na miesiąc wypożyczenie, na pół roku... Ujrzeć go znowu w koszulce Barcelony...

0

Oby się spełniło jego marzenie :) Zobaczyć go znów w meczu z Barceloną? Cudownie by było :) Może udałoby się zorganizować mecz o Puchar Gampero: Atletico Mineiro vs Barcelona? :)

0

W tym roku będzie ciężko, ale jak piekielnie ciężko będzie w przyszłym roku jeżeli na siebie trafimy(oby nie...). Nie dość że mają jedną z najlepszych ekip na świecie, to jeszcze będą mieli najlepszego trenera na świecie, który zna na wylot zarówno każdego naszego zawodnika, jak i naszego trenera.
Mam nadzieję że awansujemy, ale w następnych latach wolałbym uniknąć meczu z Bayernem, bo byłoby to niesamowicie ciężkie dla naszej drużyny...

0

Zresztą kibice Bayernu podchodzą sceptycznie do losowania, zresztą podobnie jak my. Tutaj jeden komentarz z ich strony :)

"nie jest tak źle ? oczywiste że trafimy najgorzej jak się dało ... a co jest ktoś wyżej niż barcelona ? chyba tylko Janusz Chrystus , obojętnie w jakiej jest formie ważne, że mamy szanse które można określić jako średnie ... i to tego pierwszy mecz u siebie więc już totalna lipa , barcelona jest obecnie w zasięgu ale to NIESTETY barcelona .... we're fucked"

0

Wszyscy piszą że nie jesteśmy faworytami, a tymczasem na bwin.com
na awans Bayernu jest kurs 2.00 a na Barcelonę 1.72 :) Zobaczymy, zobaczymy... :)

0

A na stronie Realu panuje powszechna opinia, że on wcale taki dobry nie był, że się sprzedał, i jakoś go nigdy nie lubili :P
Jak łatwo stracić szacunek u takich "kibców", jedną wypowiedzią, w której wyraża w dodatku swoją opinię, która nikogo nie powinna urazić :)

0

Wszyscy się że tak powiem "srają" przed tym Bayernem, a tak szczerze powiedzcie: ile oglądaliście meczów tej drużyny w tym sezonie. Daję głowę że nie więcej niż 5-6, chyba że ktoś jest prawdziwym pasjonatem.
Bayern to solidna drużyna, ale do przejścia. Powiedzmy sobie szczerze, że indywidualności mamy lepsze. Owszem mają Robbena, Riberiego, Mandzukicia, ale to nie to samo co Messi czy Iniesta, to jednak jest o 1 poziom wyżej. Są doskonale zgrani, ale czy my też nie jesteśmy jednością? Trzeba tylko ogarnąć defensywę, liczę na Abidala, a jak nie to Bartrę. Pierwszy mecz gramy w Monachium, jesteśmy w stanie wywieść z tamtąd remis, albo przegrać minimalnie, a myślę że jak stawką będzie finał, to zarówno Camp Nou jak i sami piłkarze staną na wysokości zadania i zmobilizują się tak jak na Milan. Bo z PSG to była gra na stojaco.
Vamos!
Powiem że dużo bardziej cieszę się z wylosowania Bayernu, niż gdybyśmy mieli się zmierzyć z Realem. W tym konkretnym momencie, pierwszy raz od 5 lat, Real ma nad nami minimalną przewagę, dlatego wolałbym się nie mierzyć z nimi teraz. Forma wróci, my też się nauczyliśmy na własnych błędach... VAMOS! :D

0

@MESSIah16
Straszne... jak się wstydzisz to zacznij kibicować Realowi. Ja akurat jestem w klasie której Barcelonie nie kibicuje nikt, za to Real ma wśród moich kolegów powszechną sympatię. Nawet ksiądz z którym mamy religię jest za Realem i mówił że szkoda że PSG nie przeszło. A mnie to nie obchodzi... zmień klub albo kolegów, bo mimo że nie lubią Barcelony nie raz mi dogryzą (że symulki itp) to jednak wiedzą kiedy skończyć i co będzie w granicach dobrego smaku...

0

Btw czuję że Barcelona może szybciej wygrać La Decimę niż Real xD. W ostatnich 8 latach wygraliśmy 3-krotnie Ligę Mistrzów, a Real od ostatniego tryumfu dzieli juz ponad 10 lat... :P

0

Ale stało się coś gorszego. Real zbliżył się do Barcelony straszliwie blisko, Barcelona już sobie z nim nie radziła jak kiedyś. Trzeba kolejnej rewolucji. ALe... no jak to? Przecież to jest prawie Dream Team. Pozbyć się, ale kogo? Xavi? Iniesta? Messi? Gdzie znajdziesz lepszych, kogo zmienić? Trzeba wywalić częśc drużyny, ale przecież to był jego projekt, który doprowadził do tylu sukcesów. Pep wiedział że tym składem nie będzie w stanie już tak dominować w Europie(a no wystarczy zobaczyć grę Xaviego z sezonów 08/09 09/10 10/11, kiedy był jeszcze młody, a teraz-dalej wysoki poziom, ale to nie to; Alves to samo, Puyol to samo-każdy rok jest coraz słabszy, Villa też się starzeje-ok, poziom jeszcze trzyma, ale to nie jest zawodnik z sezonu 10/11, kiedy w drużynie był niemal tak ważny jak Messi). Nie miał siły przeprowadzić reowlucji-zostawił ją swojemu nastepcy, który tak odważny nie jest i rewolucji,.... nie było. I chyba nie będzie.

0

@poeticus1/2
Wiesz o tym pisało o ilę się nie mylę Mundo Deportivo, autorzy wielu wspaniałych artykułów(ostatni popis to informacja o 3 tygodniach przerwy Leo). Co do samego pomysłu to myślę że Pep go miał, mam swoją teorię co do odejścia Pepa, bo mimo wszystko nie wierzę w te informacje że Rosell się nie zgodził.
Rosell dawał mu czek in blanco, chciał wszystkiego by Pep został, nie sądzę by mu postawił ultimatum, bo doskonale zdawał sobie sprawę w geniusz Guardioli. A trzeba przyznać, że o ile Pique, Fabregas, Alves to są dobrzy gracze to pierwszoplanowymi postaciami (tak jak Xavi, Iniesta, Messi...) to nigdy nie byli(no może Alves w sezonie 08/09).
Wczujcie się w sytuację Guadioli. Przychodzi do Barcelony, w czasie wielkiego kryzysu. Ronaldinho nadal wielki piłkarz, wydawałoby się że to musi być dalej filar Barcelony. Pep się go pozbywa. Robi totalną rewolucję, opiera grę na innych zawodnikach, robi z Leo lidera. Wyniki? Multum pucharów, miazgi z Realu w każdym kolejnym GD. I nagle przychodzi sezon 11/12. OK, mistrzostwo można przegrać-trudno nie udało się.

0

@Pavu
Wydaję mi się że Tito pracuje nad tym co ma tu i teraz, Pep cały czas wybiegał w przyszłość. Włosy mi się na głowie jeżyły jak po połowie sezonu połowa obecnych tu kibiców stwierdziła że to Tito odpowiadał za taktykę u Pepa itp...
Pep był totalnym innowatorem, mówili że przyszedł na gotowe, ale on zmienił całkiem Barcelonę. A to bardziej Tito jest na gotowym. Nie będę go oceniał, według mnie to nie jest tak zdolny trener jak Pep, ale nie zapominajmy że ten sezon jest naznaczony jego walką ze śmiertelną chorobą, wygrał już ligę, wcale nie wykluczone że wygra LM. Ale Pepowi nie sposób dorównać, bo to jest totalny innowator, wizjoner. Niewielu było takich ludzi whistorii a ostatnia taka persona, to Cruyff. Mourinho może być genialnym trenerem (z drugiej strony, sposób na Barcelonę znalazł w 15-stym meczu z nią w ciągu 3 lat, o ilę się nie mylę więc...) ale to jest człowiek który doskonale wykonuje swoją pracę. Pep był człowiekiem który przecierał szlaki innym :)

0

@klemens100

Powiem tak-jeżeli Pep na prawdę brał pod uwagę sprzedaż Fabregasa, Pique i Alvesa to... 100% miał rację.
Jedna z rzeczy w których Pep miażdży Tito - odwaga. Pep nie bał się wystawiać wychowanków, postawić na 3-4-3, kombinować w Gran Derbi no i oczywiście co zrobił jak przyszedł? Ronaldinho, Deco, potem Eto'o(tu bym polemizował czy to była dobra decyzja, no ale to nie ja wygrałem 14 tytułów w 4 lata... :P). I po tej porażce na Camp Nou z Realem widać że coś się "skończyło". Trzeba było odważnych decyzji.
I tak czy tak: dlaczego Pep odszedł? Albo nie pozwolono tych ważnych decyzji przeprowadzić (w co wątpię) albo nie chciał tego robić.
Jednak tamten skład był nadal zwycięski. Tito uciekł od problemu-każde kolejne Gran Derbi to potwierdza-trzeba było kolejnej rewolucji, na którą (jak podejrzewam) Pep nie miał sił. Tito jej nie przeprowadził i na początku wszystko było OK. Pytanie co będzie dalej?
Bo "lekka" rewolucja jest potrzebna. Trzeba świeżości w ataku=Neymar. Trzeba pewności w obronie- Hummels to jest minimum. Przydałby się też 2 stoper, ale mimo wszystko kadra z Pique, Hummelsem, Puyolem, Mascherano, Abidalem i powoli ogrywającym się Bartrą wystarczy-nawet w obliczu kontuzji 2-3 zawodników z ŚO(co się niestety u nas często zdarza) zostało by nam 3-4 zawodników. Alves... ja bym dał mu czas, ale jednocześnie dawał więcej szans Montoyi... nie ma na rynku PO który by idealnie nam pasował(a szkoda)

0

Wróci Abidal, obrona się odrodzi :) Mówię wam.
Pierwszy raz od 5 lat nie mam przekonania że możemy ojechać każdego w półfinale. Pierwszy raz od 5 lat mam wątpliwości czy jesteśmy najlepszą drużyną Europy. Ale wierzę. Potrzeba nam 3 doskonałych, perfekcyjnych meczy. Mamy Messiego, mamy Iniestę. Mamy wreszcie atut w bramce- VV na końcówkę w Barcelonie na prawdę się ogarnął. VAMOS!

0

Ufffff

0

Tylko w najlepszym piłkarzu w historii nadzieja. Uratował nas z MIlanem! Niech nas uratuje teraz!

0

PRZECIEŻ ONI NIE UMIEJĄ STRZLAC!
FABREGAS! ALVES!
Błagam Leo, strzel...!

0

Ale co jeżeli Messi nie zagra? Jeżlei nie może ? Ja pier*ole... no ja ... ALE WIERZĘ! VAMOS! BŁAGAM!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?