Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Oczywiście w kwestii gry nogami, Pinto nie może równać się z Valdésem"
Hmmmm tu bym mimo wszystko polemizował. Owszem VV umie dokładniej podawać, ale co kilkanaście podań zdarza mu się klops. Takowe Pinto przydarzają się bardzo rzadko i ma też to wyczucie, którego momentami brakuje VV, kiedy trzeba po prostu wybić na aut.
0
Cudownie byłoby go mieć w drużynie-ostatnio para Pique-Mascherano przyprawia mnie o dreszcze- Pique obok Puyola jest genialny, a gdy sam ma być liderem defensywy to zdarzają mu się mecze-wpadki a Masche... cóż, o ile zeszły sezon miał swietny to ten... bardzo średni... A z Humelsem było całkiem inacczej :)
0
@iniesta98
W zasadzie to chyba jedno z najtrafniejszych porównań Leo do R10, prosto i konkretnie :) Ronni czarował, Messi hipnotyzuje, Ronni pokazywał magiczne zagrania, Leo strzela magiczne bramki :P
0
The Invincible :)
Niesamowity zawodnik i człowiek!
0
@b00r0
Dokładnie-ten wynik mnie tak nie denerwuje jak przegrana z Sociedad - tam powinniśmy wygrać i we frajerski sposób odebraliśmy sobie 3 pkt. Tutaj był wyrównany mecz - trudno, nie mogliśmy nic więcej zrobić-zresztą widać to było na końcu-w normalnych okolicznościach(vide remontady z początku sezonu) to od 80 minuty włączał nam się 6 bieg, piłkarze zapierdzielali ile tylko mieli sił, a tutaj? z minuty na minutę coraz bardziej zmęczeni a ostatnie 2-3 minuty to już totalne wyczerpanie-bo jak inaczej wytłumaczyć wyprowadzanie akcji z początku 93 minuty? VV przez 5 sekund zastanawiał się gdzie podać bo nikt się nie obrócił, potem Pique przez 3-4 sekundy stał w miejscu i dopiero po tym podał do Puyola... Gdyby mieli siły to Pique sam by pobiegł z 20 metrów i podał do kogoś i szybko, szybko...
Nie ulega wątpliwości że środowy mecz mógł być wyczerpujący - ale z drugiej strony rola trenera to wystawić optymalny skjład-jak ktoś był zmęczony to powinien odpocząć. No ale Tito o takich rzeczach nie wie- to akurat sprawa Roury
0
@Miki_Messi2001
Mam lepszy pomysł: kupujemy Rooneya, Falcao, Van Persiego, Drogbe, Aguero, Mandzukica , Gomeza, Neymara, Suareza no i Ibre na bramkę i gramy 11 napastnikami! Ale by było sytuacji...
0
Kurde ostatnia minuta to wszyscy powinni zapierdzielać a tu podania wolne, po 2 sekundy przytrzymuje Pique...
0
Czuje że to wygramy a gola strzeli ktoś nietypowy-Pique? Puyol? Po asyscie Don Andresa-mówie wam :D
0
Messiemu ostatnio wolne nie wychodzą-wali po murach, nad poprzeczkę... Xavi za to lepiej wykonuje i w tym momencie on powinien jako pierwszy strzelac
0
Mówie wam-Xavi strzeli gola!!!!!!!!!!!! :D
0
Pique ładnie rozrzuca piłki :) Miał pare 50/60-metowych zadan na nogę :)
0
Nasza tyczka w bramce ma funkcję łapania piłek o.O
Nie no żartuje :P No ale VV ostatnio gra... słabo-słabiej od Pinto...
0
Super... ścieło mi transmisje i ... gol
0
@SinMistico,
Messiego będziemy oceniać po meczu, nie ma co teraz się pluć że nie gra na swoim poziomie-strzeli powiedzmy dublet , zagra doskonałą drugą połowę i po sprawie. Nie gramy źle, Valencia z czasem się zmęczy, będzemy mieli więcej przestrzeni, spokojnie ;)
0
@hppz
po to żeby dzieci z madrytu nie wchodziły i nie minusowały na pałe-bardzo dobrze że tak jest....
0
A co do Iniesty- jego jedynym "mankamentem" w przeszłości i przyczyną tego że był niedoceniany przez wielu było to, że nie zawsze chciał być w meczu kluczową postacią-tzn wychodził mu genialny mecz raz na kilka/kilkanaście spotkań,a w pozostałych grał b.dobrze ale nie próbował zbytnio się wyróżniać, gdyby był bardziej hmm... "regularny" (?) to by więcej osób go doceniło-teraz widzimy co on robi-od paru miesięcy w każdym meczu jest kluczowym zawodnikiem i w zasadzie jedynym "rywalem" w walce o miano ZM jest dla niego Leo. Na prawdę dla Iniesty jeżeli chodzi o poziom gry to jest sezon życia. Zawsze mówiłem że Iniesta gra swoje w środku pola, by raz na 10 meczy wspiąć się na poziom Leo i niemal mu dorównać. W tym sezonie pokazuje, że ten "poziom" nie powinien być nazywany poziomem Messiego, tylko poziomem Messiego&Iniesty i że ten poziom osiąga niemal w każdym meczu :) Wspaniale że Don Andres jest w takiej formie, bo są momenty, w których Leo gra słabiej, albo jest pod szczelnym kryciem rywali(jak w ostatnich GD) i wtedy Andres wciela się w rolę lidera.
Najlepszy przyklad-GD w SPH na Camp Nou-Real strasznie cisnął się na Messiego-rolę lidera przejął Iniesta, Real zrozumiał że musi wyłączyć z gry także jego, no a wiadomo że próba wyłączenia 2 zawodników jest prawie nie możliwa więc oboje mieli więcej swobody :)
Jeszcze takie moje przemyślenie: skoro Real ma taki ciąg na Messiego, to (to mój pomysł, więc nawet nie wiem czy jest dobry-ot takie moje przemyślenia) można by spróbować zagrać na Andresa mecz (czyli Iniesta jest naszym liderem, gra fałszywą 9-tkę do niego są kierowane piłki) a nasz Leo przenosi się na skrzydło, gdzie siłą rzeczy musi mieć więcej swobody i próbuje tam wykorzystać swoją szybkość i drybling. Na pewno takie rozwiązanie zaskoczyło by Real :>
0
@2FC1899Barca
Skoro tak twierdzisz to są dwie możliwości:
1. oglądałeś w tym sezonie tylko GD
2. nie umiesz wyciągać wniosków.
Xavi ma ten sezon bardzo dobry-bardzo się martwiłem o jego dyspozycję bo końcówka 11/12 była bardzo baaardzo słaba w jego wykonaniu-pomyślałem że to może czas się daje we znaki? Te wszystkie kontuzje itp... No ale ten sezon pokazał że nasz Generał jest dalej wspaniały. I miał kilka słabszych meczów jak ten z Realem, ale poza tym jest jednym z najrówniej grających piłkarzy.
Z drugiej strony, dziwi mnie jedna rzecz. Pamiętacie zeszły sezon? Xavi często schodził a wchodził Cesc/Thiago-Pep dawał mu odpocząć-Xavi nie grał na 100% łapał kontuzje itp. A teraz? W lidze ma chyba 3 wynik jeżeli chodzi o minuty-grał w każdym ze spotkań. Tito daje odpocząć Iniescie/Fabsowi no ale Xavi ma już swoje lata a tamci są młodzi :) No ale mam nadzieję że nasz Generał dalej się będzie tak trzymać bo jest niezastąpiony-Inieście czy Fabsowi brakuje w rozgrywaniu takiej zimnej kalkulacji i wyczucia-kiedy należy zwolnić akcję i gdy nie ma Xaviego momentami pchamy się za bardzo do przodu zamiast uspokoić grę-zapewne z czasem Iniesta i Fabs to zrozumie, zresztą trudno im cokolwiek wypominać skoro są tak nieprawdopodobnie wspaniałymi zawodnikami ale Xavi jest dla nas bezcenny-tylko on wie jak regulować tempo-doszedł w tym do mistrzostwa :)
0
O rany... przecież.... no ... nie wiem co powiedzieć... no comment...
0
Hmmm tylko atak Iniesta-Messi-Villa? Villa i Iniesta to jeżeli już lewoskrzydłowi... ktoś będzie musiał zagrać na prawym? Villa pamiętam że kiedyś zagrał jakiś mecz na prawym ale wyszło mu...słabo(a to był ten pamiętny sezon 10/11) bardzo słabo. I czuję że wyjdzie ten skład Sportu... a szkoda :( Na prawdę-Villa za ten mecz z Osasuną powinien dostawać szanse-wtedy dostał i ją wykorzystał-taki Alexis dostaje 2-3x częsciej i jej ani razu nie wykorzystał
0
@matix457
Hhahahhaha ej no jeszcze można by Higuaina na rezerwę :D Kibice klubu w którym grali by ci zawodnicy chyba by się pochlastali :P
Ale co ciekawe : na atak który wymieniłeś trzeba by wyłożyć minimum 100 mln euro... Nie ma to jak dobre nazwisko :P
0
GRANADA!!!!!!!!!!
0
No dobra-Real tego na pewno już nie wygra :D Oby nie zdobył nawet 1 pkt :D
0
Benzema&Alexis company :D
0
TONO!!!!!!!!!!!! MISTRZ!
0
Di Maria... Nie ma to jak przy nurkowaniu zrobić sobie krzywdę.. :P
0
hahah.. teraz zwróciłem uwagę że bramkarze przy rożnych, piłkarze po golach itp krzyczą zawsze "Vamos! Vamos!" Czyli "naprzód, dalej". A co u nas krzyczą? "K*RWA!!!!!!!!" :D
0
Di Maria... close enough... :D
0
Może niech Nolito wykonuje te rożne dla Realu - on wie jak znaleźć Ronaldo w polu karnym :P
0
Ajajjaja pięknie to zrobił :P
0
No CR się wk*rwił ale ja bym na jego miejscu zrobił to samo-ewidentny błąd...