0

@Leo.Messi.10
Mnie rozwalają te komentarze o Messim jak mówią że Messi jest fałszywy i to tylko gra pod publiczke, a Ronaldo to prawdziwy, mówi to co myśli itp...
Fajnie że oni to oceniają po kilku wywiadach rocznie-wystarczy wziąć pierwszą lepszą książke o Barcelonie/Leo żeby przekonać się że tak nie jest. A ja czytałem kilka, między innymi wypowiedzi nauczycieli(jeszcze z Argentyny) że Leo był zamknięty w sobie, nieśmiały (była taka sytuacja że Messi był tak nieśmiały, że taka dziewczynka z którą siedział była "łączniczką" pomiędzy nim a nauczycielem) i bardzo skromny. Wystarczy poczytać opinie kolegów z La Masii, jak był zaangażowany w trening, jak walczył i że nigdy nie zadzierał nosa, - w zasadzie to z tej niemal chorobliwej wstydliwości wyleczył się dopiero jak przyszedł do pierwszej drużyny.
Sorry ale według kibiców Realu to on chyba zaczął "udawać" w wieku 6-7 lat... A to jest trochę żałosne, że nie mają o nim żądnego pojęcia.
Ja o CR zbytnio się nie wypowiadam-znam go tylko z wywiadów i takie tam historyjki, a żeby najlepiej poznać daną osobę najlepiej porozmawiać z osobami jej bliskimi. Dlatego o ile mam obraz Ronaldo jako człowieka przekonanego o własnej wartości i swojej klasie, momentami(naprawdę momentami) aroganckiego, to nie próbuje przekonywać do tego zdania innych, a o CR (jako człowieku, nie zawodniku) wypowiadam się bardzo sporadycznie-i tak powinno być, a nie rzucanie mięsem w jednego i drugiego- zajmijmy się tym co robią na boisku-bo za to mają być oceniani. O ich wizerunek to niech martwią się kluby i reklamodawcy :)

0

@Leo.Messi.10
No w zasadzie to tak-z ostatnich lat to spiny nie mieli tylko na 5-0, chociaż, pare osób pisało coś o możliwym karnym na Ronaldo z poczatku 2 połowy "i gdyby było 2-1 to wszystko mogłoby się wydarzyć" :P
Masakra to ich rozumowanie, albo też komentarze że Leo jedzie na dopingu, albo że "obrońcy specjalnie go nie atakują bo ich sedzia wywali" :P

0

@FrancescFàbregas
Oh no już nie przesadzajmy... nie każdy siedzi na tej stronie non stop i obserwuje wszystkie posty... Jeffren poza tym golem na 5-0 z Realem, jakoś mi zbytnio w pamięć nie zapadł-chyba że nieustannymi kontuzjami... Nie był bardzo ważnym piłkarzem dla nas, więc kibice który się tak nie wgłębiają w sprawy drużyny mogą przeoczyć takie rzeczy-bądź zapomnieć

0

Hhahahah no i właśnie widzę pierwszego gościa który zapewne twierdzi że sędzia pomógł Barcelonie B :D Zaraz florek będzie nam wypominał wszystkie błędy.
Tylko jedna sprawa: symulacja a prowokacja to co innego-obydwu nie pochwalam, ale o ile symulacja musi być potępiana, to prowokacja... niekoniecznie - i jeżeli chwalicie Pepe za "ostrą grę", to ja także pochwalę gdy ktoś sprowokuje CR żeby dostał żółtą kartkę-element strategi jak zwierzęce zachowanie Pepe :>

0

@Leo.Messi.10
Hahah ja się już boje co by sie działo na stronie Realu gdyby coś takiego miało miejsce... "symulanci, złodzieje, uefa/ fifa" . Płacz by był przeogromny. Zresztą nawet jakby CR dostał żółtko za ostry wślizg od tyłu, za który należałaby się czerwona to większość by zapewne powiedziała że piłkarz symulował, CR zrobił to czysto, sędzia jest przekupiony- duża część znalazła by sytuację z meczu Barcelony z sezonu 1929/1930 w którym nasz zawodnik za podobny wślizg kartki nie dostał itp... :P Także niech ten CR już lepiej dogra do konca :)

0

@VeB.1899
Wiesz... o ile dobrze licze to Messi też ma 2 żółte(jak się myle to mnie poprawcie) więc też jest zagrożony

0

@fcb1899
thepira tebay.es
wpisz FC Barcelona i tam masz wszystkie/albo prawie wszystkie mecze jakie grała Barcelona- żeby ściągnąć musisz mieć program BitTorrent, bądź uTorrent

0

@damian09
Powiem że się jeszcze nie spotkałem z takim zdaniem i w zasadzie to pozytywnie mnie zaskoczyłaś że ktoś się może interesować prawdopodobieństwem - może zbyt mało wiem na ten temat i dlatego tego nie doceniam? :P W każdym razie ja wole teorie liczb, wielomiany i kombi :)

0

@damian09
Jak to mój kolega mówi : prawdopodobieństwo wszystkiego wynosi 50%: bo TAK albo NIE :)

Prawdopodobieństwa tego czy strzeli 60 goli się policzyć nie da, bo za dużo czynników ma na to wpływ(słabsza forma, odpukać uraz, odpoczynek (oby!) w razie wygranej ligi przed finałem LM :>, forma innych drużyn/bramkarzy,itp) więc najłatwiej zastosować proporcje :)
Zresztą o czym my gadamy :P Prawdopodobieństwo to akurat najnudniejsza część matematyki

0

@damian09
Widzę że miałeś prawdopodobieństwo na lekcji. Bardzo nam miło :)

0

Eh.... lepiej się nie nastawiać zbytnio na ten rekord, bo znając życie zaraz wyskoczą z jakimiś rekordami 74 goli Pele , albo 129 golami w lidze Togańskiego barmana, grającego w 7-mej amatorskiej lidze Togo

0

2 ciekawostki:
-Messi ma o 2 bramki więcej niż w sezonie 10/11, a o 1 mniej niż w sezonie 09/10, z tym że... nie po 38 lecz 21 meczach
-Barcelona już po 1 meczu rundy rewanżowej straciła szanse na poprawienie/wyrównanie wyniku punktowego z pierwszej rundy :)
To pokazuje jak kapitalnie zagraliśmy w 1 połowie sezonu :D

0

* 2 tysiące goli- trochę się rozpędziłem i nie wyszło fajnie :( :

:D

0

@zdf
Dziwne ze nie ma w tej klasyfikacji mojego kolegi z podwórka- Tomka, dam sobie głowę uciąć że strzelił u nas ponad 2000 tysiące goli!

0

Hahah a na stronie Realu oskarżają Messiego o doping i się zastanawiają czy będzie miał na tyle taktu zeby się przyznać xD
No rozwalają mnie ci goście, kabaret :D

0

Hahah a teraz spalony był :P No ale zwróciło się za poprzednią akcje

0

Hahaha 4 asysta Alvesa w ostatnich 3 meczach xD
Chyba chce pobić Inieste :D

0

Wreszcie Messi wykonał karnego perfekcyjnie :)

0

LEO!!!!!!!!1

0

EJ co się stało? Bo mi się transmisja zwiesiła i od 3 minut nic nie widze. Czerwona? Dla kogo?

0

Eh.... no masakra... szkoda tamtej sytuacji w której nie było spalonego...

0

Nie chce być złośliwy ale na usta ciśnie się: "arbitrzy uczą się pomagać Realowi już w rezerwach" :D :D :D

0

Rafinia gra cudownie :)

0

Ależ dużo błędów popełniamy ;/

0

@zdf

Owszem, zgadzam się w 100% bo przecież mecze nie są 11 na 11 tylko wychodzi największa gwiazda na boisko i ma przedryblować swoich przeciwników...
Ekhm... druga sprawa- Leo ma 25 lat, na MŚ 2010 miał LEDWO 23 - wystąpi jeszcze na spokojnie 2 mundialach- patrząc że Argentyna ma wreszcie normalnego trenera mogę się założyć o ile chcesz że Argentyna dojdzie do finału w przyszłym roku...

0

@florek81
Środek pola to Barcelona w ostatnich 5 latach, czyli ~18 GD zdominowała za każdym razem-z jednym wyjątkiem-SPH 2012 SB - pierwsze 30 minut... A jakoś nie zawsze Barcelona wygrywała GD...

0

@zdf
Ostatni raz do cb pisze:
Myślisz że gdyby Barcelona i Real grała w Lidze Angielskiej to mecze z Totenhamem, Evertonem,Liverpoolem czy Arsenalem to byłyby jakieś "cięzkie mecze" Hahah... to byłby spacerek, który by przerywały te drużyny co 5-6 spotkań urywając po 2 lub 3 pkt Barcelonie... Nie myśl że te drużyny miałyby coś do powiedzenia w starciu z Hiszpańskimi gigantami. Jedyne "cięższe mecze" to te z Manchesterami może z Chelsea-zależy w jakiej formie byliby The Blues-czyli de facto w Angli jest to samo co w Hiszpanii- niedościgniona 2-ka, do której próbuje nawiązać kontakt 3 drużyna-w Anglii Chelsea, w Hiszpanii Atletico, z tym że Atletico się udało-Chelsea nie... Reszta nie ma NAJMNIEJSZYCH szans na mistrza-przynajmniej w najbliższych paru latach...

0

@Barca.!

0

@mkord
Wczoraj też sypał rodzynkami: np. Ramos opuści 1/2 CdR bo ma zawieszenie na 5 meczy. A potem dodał że to zawieszenie jest za "brzydki faul"... Dzisiaj też powiedział przy wymienianiu sqadów: "Z 6-tką Busquets.." Tylu wpadek to dawno nie słyszałem ....

A co do naszej gry-wygląda to średnio-raz lepiej raz gorzej, ale trzeba strzelic gola, nie wiem czy Villa coś zmieni, ale warto spróbować, ja bym jednak bardziej liczył na Tello - może trochę rozciagnie grę-byle nie Alexis... :)

0

@Obiektywnie_o_Barcelonie
Messi out?? Hahah rozwaliłeś mnie człowieku... bo Leo nigdy nie wygrał meczu w pojedynkę nawet jak nie szło? Żałosny jesteś kolego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?