0

0

real real real real real real

0

to wszystko wina Martino tak kombinuje

0

0

nie ma szans

0

0

Teraz pozostaje kibicować realowi

0

wstyd wstyd i my mamy grac z city ta oni nas 7-0 rozwalą

0

jak tu mozna kibicowac jak tu grają taki syf patrzeć nie mozna

0

atletico tez wygra

0

Real rozwali bilbao z 4-0

0

trzecie miejsce juz mamy zapewnione

0

Napisz komentarz...2-3 hahahahahhahahahahahahahhahahahahahah real i atletico łapki zacierają

0

nie no zasłaugujemy na porażke

0

i barca jest niby w formie hahahah wszystkie wygrane to przypadek

0

jak tak mozna ze oni nam 2 gole strzelają i to takie szmaty co ten valdes tu robi

0

jak spadną na trzecie miejsce moze zaczną cos grać

0

karnego nie było barca ma ten mecz przegrać

0

farta mają

0

0

trzecie miejsce

0

spadamy na trzecie miejsce

0

hahahha 1-2

0

trzecie miejsce juz zarezerwowane dla FCB

0

trzecie miejsce Witam

0

Pinto.Montoya Bartra Puoyl Adriano Roberto Fabregas Messi Tello Afellay

0

Jutro coś czuje ze nie wygramy

0

spadamy na drugą pozycje jutro ni wygramy lub remis i juz tak zostaniemy haha

0

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?