FC48
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
real real real real real real
0
to wszystko wina Martino tak kombinuje
0
0
nie ma szans
0
0
Teraz pozostaje kibicować realowi
0
wstyd wstyd i my mamy grac z city ta oni nas 7-0 rozwalą
0
jak tu mozna kibicowac jak tu grają taki syf patrzeć nie mozna
0
atletico tez wygra
0
Real rozwali bilbao z 4-0
0
trzecie miejsce juz mamy zapewnione
0
Napisz komentarz...2-3 hahahahahhahahahahahahahhahahahahahah real i atletico łapki zacierają
0
nie no zasłaugujemy na porażke
0
i barca jest niby w formie hahahah wszystkie wygrane to przypadek
0
jak tak mozna ze oni nam 2 gole strzelają i to takie szmaty co ten valdes tu robi
0
jak spadną na trzecie miejsce moze zaczną cos grać
0
karnego nie było barca ma ten mecz przegrać
0
farta mają
0
0
trzecie miejsce
0
spadamy na trzecie miejsce
0
hahahha 1-2
0
trzecie miejsce juz zarezerwowane dla FCB
0
trzecie miejsce Witam
0
Pinto.Montoya Bartra Puoyl Adriano Roberto Fabregas Messi Tello Afellay
0
Jutro coś czuje ze nie wygramy
0
spadamy na drugą pozycje jutro ni wygramy lub remis i juz tak zostaniemy haha
0
0