FC48
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
NIeważne czy kosztował 57,1 mln czy 95 i tak to juz nie ma zadnego znaczenia ..
0
Co z was za dzieciarnia ! tylko zaśmiecacie i robicie syf na tej stronce tymi komentarzami
0
Dobra Już nie płaczcie !!!
0
Ty (Raczej nic) sam jesteś dzieckiem ;D
0
czepiają się niewinnnego człowieka
0
Ja nic nie miałem Do Rosella szkoda troche ze rezygnuje
0
Szkoda;D
0
NIe mają się czego czepić ..bo nymara kupili nielegalnie czy coś tam
0
Nie możemy sobie pozwolić na żadne wpadki w Lidze
0
Dobry mecz Tello I messiego ;D
0
0
barca może się pochwalić tylko tym ze na facebooku jest pierwsza
0
0
żeby getafe nam strzelało dwa gole to wstyd ...ten martino to debil po ciul fabregasa na atak ...tello od czego jest ...maszerano moze grać w b klasie
0
0
0
barca cioty to nie jest klub kurde z takimi druzynami przegrywają hahah lige w tamtym sezonie fartem wygraliśmy .z realem tez fartem wygraliśmy w tym sezonie ,super puchar tez fartem z atletico
0
co się stało pedro strzelił gola oj oj nie napalajcie się nie wygramy meczu bo barca to cioty
0
city nas 4-0 rozjebie u siebie a na camp nou 3-0 i piqe samobuja wjebie
0
ta to tylko liga co tam szkodzi pierwsze miejsce czy gdzieś czwarte lub dalej
0
atletico wygra lige real drugi villareal trzeci a my będziemy na 4 miejscu
0
lider jest tylko jeden to Atletico albo Real a barca moze grać w b klasie
0
ohohohoh o lidze w tym sezonie mozemy pomarzyć hahahahahhahaha co za cioty z tej barcy
0
barca cipki i łajzy
0
po pierwsze nie wiadomo czy barca 1-0 chociaz wygra
0
japier barca będzie druga dzieci realu będą mieć podniete
0
coraz blizej drugie miejsce
0
no i drugie miejsce czeka dla nas ;D
0
no i co zaraz będzie 2-2 dzieci realu
0
spalony nie ma gola hahah