0

NIeważne czy kosztował 57,1 mln czy 95 i tak to juz nie ma zadnego znaczenia ..

0

Co z was za dzieciarnia ! tylko zaśmiecacie i robicie syf na tej stronce tymi komentarzami

0

Dobra Już nie płaczcie !!!

0

Ty (Raczej nic) sam jesteś dzieckiem ;D

0

czepiają się niewinnnego człowieka

0

Ja nic nie miałem Do Rosella szkoda troche ze rezygnuje

0

Szkoda;D

0

NIe mają się czego czepić ..bo nymara kupili nielegalnie czy coś tam

0

Nie możemy sobie pozwolić na żadne wpadki w Lidze

0

Dobry mecz Tello I messiego ;D

0

0

barca może się pochwalić tylko tym ze na facebooku jest pierwsza

0

0

żeby getafe nam strzelało dwa gole to wstyd ...ten martino to debil po ciul fabregasa na atak ...tello od czego jest ...maszerano moze grać w b klasie

0

0

0

barca cioty to nie jest klub kurde z takimi druzynami przegrywają hahah lige w tamtym sezonie fartem wygraliśmy .z realem tez fartem wygraliśmy w tym sezonie ,super puchar tez fartem z atletico

0

co się stało pedro strzelił gola oj oj nie napalajcie się nie wygramy meczu bo barca to cioty

0

city nas 4-0 rozjebie u siebie a na camp nou 3-0 i piqe samobuja wjebie

0

ta to tylko liga co tam szkodzi pierwsze miejsce czy gdzieś czwarte lub dalej

0

atletico wygra lige real drugi villareal trzeci a my będziemy na 4 miejscu

0

lider jest tylko jeden to Atletico albo Real a barca moze grać w b klasie

0

ohohohoh o lidze w tym sezonie mozemy pomarzyć hahahahahhahaha co za cioty z tej barcy

0

barca cipki i łajzy

0

po pierwsze nie wiadomo czy barca 1-0 chociaz wygra

0

japier barca będzie druga dzieci realu będą mieć podniete

0

coraz blizej drugie miejsce

0

no i drugie miejsce czeka dla nas ;D

0

no i co zaraz będzie 2-2 dzieci realu

0

spalony nie ma gola hahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?