0

Jest ;D 1-1

0

bravo macie swoich rezerwowych ;D

0

Dobrze że Cyfra + ma teraz kanał nSport;D

0

Jutro żeby barca wygrała i będzie dobrze ;D

0

Widze ze mamy Tu kibiców realu;D żal wam dupe sciska ze zbliżyli się do nas o trzy pkt ;D

0

Realowcy Wyp*****ć z tej strony ;DD Szlachta (Barca)nie przegrała bo jest słaba< tylko daje wygrać innym !!!

0

no wiem ze wygrał real ale w tej chwili mają punkt przewagi a jak atletico wygra będzie 4 ;D

0

20 -45 na N sport ;D

0

NIech atletico wygra zwiększy przewage na Realem ;D

0

weeb.tv.pl !

0

jak dla mnie Tello i villa powinni być podstawowymi zawodnikami ;D

0

Tello i Villa są spoko moze teraz bedą dostawać więcej szans ;D

0

W drugiej połowie zagrali dobrą piłkę !

0

Dobrze że wygraliśmy ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?