FC48
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest ;D 1-1
0
bravo macie swoich rezerwowych ;D
0
Dobrze że Cyfra + ma teraz kanał nSport;D
0
Jutro żeby barca wygrała i będzie dobrze ;D
0
Widze ze mamy Tu kibiców realu;D żal wam dupe sciska ze zbliżyli się do nas o trzy pkt ;D
0
Realowcy Wyp*****ć z tej strony ;DD Szlachta (Barca)nie przegrała bo jest słaba< tylko daje wygrać innym !!!
0
no wiem ze wygrał real ale w tej chwili mają punkt przewagi a jak atletico wygra będzie 4 ;D
0
20 -45 na N sport ;D
0
NIech atletico wygra zwiększy przewage na Realem ;D
0
weeb.tv.pl !
0
jak dla mnie Tello i villa powinni być podstawowymi zawodnikami ;D
0
Tello i Villa są spoko moze teraz bedą dostawać więcej szans ;D
0
W drugiej połowie zagrali dobrą piłkę !
0
Dobrze że wygraliśmy ;D