FC48
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobra dobra wy tu sobie gadacie ale i tak będzie remis albo przegramy hah
0
barca juz od roku
nie strzeliła bramki z rożnego
0
co za cipki
0
ta ludzie tu juz nic nie zrobią będzie remis albo przegramy
0
stracimy punkciki o i rożny dalej 1-2
0
no juz możemy szykować się na drugie miejsce w lidze ;D
0
będzie będzie
0
ja wam powiem ze barca juz nic w tym meczu nie zdziała !!! ;D
0
hahahahha i to jest barca ;?
0
hahah barca z ajaksem 1-2 wstyd!!!
0
messi już pierwszy w lidze nie będzie
0
Na jakim kanale mecz barcy będzie?
0
we wtorek będzię meccz barcy na canal + sport o 20-45
0
walić real;D
0
Kto nie wierzy W Barce do końca nie jest jej prawdziwym kibicem
0
gdzię są hejterzy Pedro ;D?
0
walona Borussia
0
nie lubie Borussi Wole zeby malaga awansowała dalej ;D
0
Ludzie wy też tak macie ze Cyfra + Płacicie koło stówki albo nawet i więcej???
0
Barca żeby tylko wygrała z PSG 1-0 lub remis 1-1 ;D
0
karolek123 zgadzam sie z tobą
0
Real cioty real cioty real cioty
0
Do cholery za kim wy w końcu jestescie za Barcą czy realem ??? ciul z realem trafili na słabeuszy -UEFA Podgrzewała tak piłeczki zeby trafili na najsłabszych
0
Sami Realisci tutaj ;D tak się intersujecie ty Realem ;D
0
spalony jak cholera
0
Przestancie Juz panikować tym że barca zremisowała , jak coś wam nie pasuje to na real się przenieście !
0
I koniec mamy dalej 13 PKt przewagi teraz tylko nie Atletico nie wygra i real spadnie na trzecie miejsce ;D hala Barca;D
0
i 1-1 ;D
0
W taki Głupi spsób Pkt tracić ,,to o tytule mistrza możemy zapomnieć;D
0
Iniesta niech wchodzi po przerwie za Thiago i villa za Alexisa ;D