0

dobra dobra wy tu sobie gadacie ale i tak będzie remis albo przegramy hah

0

barca juz od roku
nie strzeliła bramki z rożnego

0

co za cipki

0

ta ludzie tu juz nic nie zrobią będzie remis albo przegramy

0

stracimy punkciki o i rożny dalej 1-2

0

no juz możemy szykować się na drugie miejsce w lidze ;D

0

będzie będzie

0

ja wam powiem ze barca juz nic w tym meczu nie zdziała !!! ;D

0

hahahahha i to jest barca ;?

0

hahah barca z ajaksem 1-2 wstyd!!!

0

messi już pierwszy w lidze nie będzie

0

Na jakim kanale mecz barcy będzie?

0

we wtorek będzię meccz barcy na canal + sport o 20-45

0

walić real;D

0

Kto nie wierzy W Barce do końca nie jest jej prawdziwym kibicem

0

gdzię są hejterzy Pedro ;D?

0

walona Borussia

0

nie lubie Borussi Wole zeby malaga awansowała dalej ;D

0

Ludzie wy też tak macie ze Cyfra + Płacicie koło stówki albo nawet i więcej???

0

Barca żeby tylko wygrała z PSG 1-0 lub remis 1-1 ;D

0

karolek123 zgadzam sie z tobą

0

Real cioty real cioty real cioty

0

Do cholery za kim wy w końcu jestescie za Barcą czy realem ??? ciul z realem trafili na słabeuszy -UEFA Podgrzewała tak piłeczki zeby trafili na najsłabszych

0

Sami Realisci tutaj ;D tak się intersujecie ty Realem ;D

0

spalony jak cholera

0

Przestancie Juz panikować tym że barca zremisowała , jak coś wam nie pasuje to na real się przenieście !

0

I koniec mamy dalej 13 PKt przewagi teraz tylko nie Atletico nie wygra i real spadnie na trzecie miejsce ;D hala Barca;D

0

i 1-1 ;D

0

W taki Głupi spsób Pkt tracić ,,to o tytule mistrza możemy zapomnieć;D

0

Iniesta niech wchodzi po przerwie za Thiago i villa za Alexisa ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?