0

@Azazel_Pazuzu miał dwa lata na reakcję

8

Nie wiem czy to moje spaczenie ale Laskowski brzmi jakby albo był chory albo wypił za dużo dzień wcześniej

0

@Chada to ogromnej różnicy nie ma ale jednak troszkę dłużej niż my. Fajnie było spróbować ale skład niezgrany i po jednym sezonie to padło

0

@Kgorecki2500 jest szansa ale teraz to się z Ciebie zrobi skwarek

1

@Spider_Man mam identycznie, życzę im wszystkiego najgorszego

0

@Kgorecki2500 nie lepiej iść później a nie w taką lampę?

0

@Chada po ile minut gracie? Ja pamiętam że jak próbowałem się kiedyś w szóstkach lubelskich to było 2x15 minut więc krótko

1

@LAMC_10 co ty z tym Maradonem dzisiaj

1

@BillyButcher nie ma problemu

1

@BillyButcher okej, jest to jakaś odpowiedź chociaż nadal nie mam przekonania co do niego, bo to że Mussolini czy Horthy je miał to bez problemu można odszukać

0

@BillyButcher no tak, ale chodzi mi głównie o to że sprawdziłem i nie znalazłem nic o tym żeby Ribbentrop dostał jakiekolwiek polski order

2

@BillyButcher no i w zasadzie powinno się im też odebrać. Nie jest to nawet w jednym gramie kontrowersyjne.
P.S jakie odznaczenie dostał Ribbentrop? Rozumiem że rozmawiamy o polskich odznaczeniach bo szczerze nie mam pojęcia jakie mógłby mieć.

1

@MICHU2 dla mnie to jest strasznie błahe, może się do tego przyzwyczaję ale na razie absurd zdecydowanie

1

Rozumiem że tak stanowią przepisy ale kartka Almirona dla mnie to czysta groteska. Wiem że nie wolno zasłaniać ust jak się coś mówi ale jakoś nie mogę tego przepisu przyjąć normalnie

0

@Zoker najczęściej 3 lata, ostatnio było 5 choć mogło być dłużej. Teraz mam używany telefon, mam go rok i myślę że jak wytrzyma jeszcze 2-3 to wymienię

3

@kubix05 uwielbiam filmy Koterskiego choć są dość dziwne miejscami ale no, bardzo sobie je cenię.

4

Jestem szczęśliwy że mogłem oglądać Leo przez praktycznie całą karierę. Once in a lifetime player.

0

@Encore przecież on tak robi od dawna

1

@Nazio_87 Lublin to bardzo ładne miasto. Wiem bo spędziłem tam prawie 4 lata jako student

5

@Kozinho. Brzydzę się tymi ludźmi. Wstyd że takie tłuki nami rządzą.

6

@Kozinho. A niby czyim jak nie Ukraińców? UPA się niby z kogo innego składała jak nie z Ukraińców?

0

@RosjaninBut tą niżej to znam, tej wyżej nie ale ogólnie głos ma ładny tyle że to żadne nowości

0

@macio_944 ale to będzie dziadostwo. Obejrzałem wszystko z serii i im nowsze tym gorsze

2

@Kgorecki2500 Griezmann co w sumie pasuje, paskudna koszulka akurat do paskudnego skojarzenia

1

@Dari0G lata lecą a pewne rzeczy się nie zmieniają.
;)

2

@Nazio_87 dużo więcej energii włożyłbym w rozwijanie swoich talentów, a tak to nie dość że nieśmiały strasznie to jeszcze leniwy. Tego żałuję

1

@Pawel13sz Osimhen/Kane, z nierealnych Haaland

0

@MessiForeverTheBest nic nie wygrali w tym sezonie, nawet do LKE się nie dostali więc szczekać z takiego poziomu to gratuluje

12

@michaleu hejt na siłę po prostu, Arsenal się frajerzył latami i ludzi boli to że w końcu zaczęli cokolwiek poważnego wygrywać.
P.S część osób zraża się do stylu ale też widziałem dużo gorzej grające drużyny od nich a takiego hejtu one nie zbierały

1

@LOPEZ16 @Antimadridista_WR akurat o Maladze
Jak coś ciekawego widziałeś to możesz napisać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?