FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Plota na 100 procent
0
Spoko :)
0
To nie ma znaczenia, Dortmund dał mu szansę na rozwój i tak im się odpłaca
0
Jeżeli te wszystkie plotki Się sprawdzą to Hummels nie ma już życia w Dortmundzie.
Zachował się jak świnia wobec BVB :/
0
Ja jednak (L) !
0
Oby nie, trzeba grać fair
1
Filipe Luis najlepszym piłkarzem na świecie?!
0
Jak najbardziej tak, odmłodzilibyśmy kadrę ale tylko wtedy kiedy cena nie będzie za wysoka :)
0
No to niech naprawia, ja tylko mówię że Suarez jednak coś zrobił z MSN :)
4
Gol to gol :)
14
Strzelił 2 bramki?
2
Ale jakby Real wygrał... o nie to jednak wolę City - Atletico ;)
0
Oj tam, dawno nie słuchałem tak mi sie skojarzyło xD
0
Im blue da ba dee daba dee... ;)
Piosenka z 1999 roku ale idealnie oddaje to za kim dzisiaj będziemy :)
1
Zapamiętałem ;)
1
Jeszcze ze spalonego xD
0
Dzięki :)
0
To w końcu jest bramka czy nie?
1
No to pozdrawiam i życzę farta :)
0
Ja to kiedyś zbierałem ale teraz żałuję że je kupowałem, po prostu pieniądze wydane na darmo ;)
0
Komentarz usunięty
2
Nie ma mowy, on tu nie pasuje
2
Wg mnie Suarez
1
Może w przyszłości ale na razie niezbyt poza tym zmarnowalby się na ławce
1
Gimenez, Gaya, Gameiro
0
01 :)
0
Chyba ty xD
1
Po avku się zorientowałem ;)
0
Cześć osób przeszla na ,,białą"" stronę mocy :)
2
To idź. Było miło, wrocisz jak zdobędziemy trofea ;p