2

Plota na 100 procent

0

Spoko :)

0

To nie ma znaczenia, Dortmund dał mu szansę na rozwój i tak im się odpłaca

0

Jeżeli te wszystkie plotki Się sprawdzą to Hummels nie ma już życia w Dortmundzie.
Zachował się jak świnia wobec BVB :/

0

Ja jednak (L) !

0

Oby nie, trzeba grać fair

1

Filipe Luis najlepszym piłkarzem na świecie?!

0

Jak najbardziej tak, odmłodzilibyśmy kadrę ale tylko wtedy kiedy cena nie będzie za wysoka :)

0

No to niech naprawia, ja tylko mówię że Suarez jednak coś zrobił z MSN :)

4

Gol to gol :)

14

Strzelił 2 bramki?

2

Ale jakby Real wygrał... o nie to jednak wolę City - Atletico ;)

0

Oj tam, dawno nie słuchałem tak mi sie skojarzyło xD

0

Im blue da ba dee daba dee... ;)
Piosenka z 1999 roku ale idealnie oddaje to za kim dzisiaj będziemy :)

1

Zapamiętałem ;)

1

Jeszcze ze spalonego xD

0

Dzięki :)

0

To w końcu jest bramka czy nie?

1

No to pozdrawiam i życzę farta :)

0

Ja to kiedyś zbierałem ale teraz żałuję że je kupowałem, po prostu pieniądze wydane na darmo ;)

0

Komentarz usunięty

2

Nie ma mowy, on tu nie pasuje

2

Wg mnie Suarez

1

Może w przyszłości ale na razie niezbyt poza tym zmarnowalby się na ławce

1

Gimenez, Gaya, Gameiro

0

01 :)

0

Chyba ty xD

1

Po avku się zorientowałem ;)

0

Cześć osób przeszla na ,,białą"" stronę mocy :)

2

To idź. Było miło, wrocisz jak zdobędziemy trofea ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?