FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Może Mario Gaspar?
3
Iniesta tez na ZP zasłużyl. Ale niestety masz rację :)
3
Bardzo szkoda mi Cholo. Zasłużył by wygrać LM :(
3
Chyba Puchar Króla z nami w 2011 roku ( główka w 100 ktorejs minucie)
0
To nie było porównanie, po prostu przypomniał mi się kawał.
4
A śmiali się z Martino np taki kawał: ,, Co słychać panie trenerze?
- Bez zmian.
;)
5
Nie, miał szansę przyjść do nas to ją spieprzył ;)
Poza tym Real go do nas nie sprzeda
0
Z tym niepokojem to ja mam tak samo ;)
Tylko ta tajemnica go u mnie wywołuje
1
Akurat słowa jego ojca nie są zbyt wiarygodne bo wszędzie przekręty i korupcja, a on sam święty nie jest
2
Mam tak ze wyobrażam sobie co te osoby z przeleczy musiały czuć i przeżywać na żywo :)
Zastanawiam się co się tam stało...
0
Dzięki ;-)
1
Słusznie, sam bym zagrał ;)
0
Ten Kholat to nie jest przypadkiem gra związana z przełęczą Diatłowa?
0
Wie ktoś czy koszulki Barcy z tego nowego sezonu są w polskich sklepach np stacjonarnych ( nie allegro itp)?
0
Bez problemu oceny dobre i bardzo dobre ;)
0
Ok jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za udzielenie odpowiedzi :)
Pozdrawiam
0
Dzięki, a czy duża jest różnica w cenie? I w polskich sklepach(np Intersport) jaki jest poziom?
0
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jakie są ,, poziomy''(jakość) koszulki Barcy i czym się różnią miedzy sobą i jakie są ich poszczególne ceny? Z góry bardzo dziękuję ;)
0
Spokojnie Panie, nic złego nie powiedział ;)
1
Ciężko o dobrą grę na kompa o tematyce ręcznej, wiekszosc przypomina Minecrafta, same kwadraty ;)
1
Mascherano musi zostać, Alves też, ale jak odejdzie to oby przyszedł Bellerin :)
W końcu to są bardzo zasłużeni ludzie dla klubu :)
0
Taki podałem przykład, pierwszy przyszedł mi do głowy :D
1
Po prostu pewne rzeczy mnie denerwują :D
7
Bo oczywiście to ze jest jednym z najlepszych bramkarzy młodego pokolenia jest nic nie warte. Trzeba go sprzedać i kupić Kahna bo trzeba odmladzac kadrę!!!
2 błędy w sezonie, mnóstwo świetnych interwencji i tak po nim jeżdżą :(
2
Ręczna jest ok, ja nie wiem jak można oglądac pilke wodną, baseball lub rugby ;)
4
Z PSV bronil podobnie :/
1
Przecież było 0-4 na Bernabeu, ale zgadzam się ze wszystkim ;)
5
To było po prostu przykre. Takiej autostrady do finału LM to ja jeszcze nie widziałem. Szkoda mi Simeone, bo zasłużyl na LM jak nikt inny. Boli to że nikt nie wspomni o golu ze spalonego Ramosa, oraz o tym ze Ronaldo gówno grał ale karnego w serii 11 strzelił i juz będzie wielki bohater chociaż grał fatalnie :/
PS. Do Hala Dzieci: Tak, mam ból dupy i nienawidzę tego klubu i w **uju to mam co napiszecie ;)
0
Puchar premiera ;)
2
Kogo on obchodzi? On cały czas ma ból dupy, szkoda słów na niego ;)