3

Może Mario Gaspar?

3

Iniesta tez na ZP zasłużyl. Ale niestety masz rację :)

3

Bardzo szkoda mi Cholo. Zasłużył by wygrać LM :(

3

Chyba Puchar Króla z nami w 2011 roku ( główka w 100 ktorejs minucie)

0

To nie było porównanie, po prostu przypomniał mi się kawał.

4

A śmiali się z Martino np taki kawał: ,, Co słychać panie trenerze?
- Bez zmian.
;)

5

Nie, miał szansę przyjść do nas to ją spieprzył ;)
Poza tym Real go do nas nie sprzeda

0

Z tym niepokojem to ja mam tak samo ;)
Tylko ta tajemnica go u mnie wywołuje

1

Akurat słowa jego ojca nie są zbyt wiarygodne bo wszędzie przekręty i korupcja, a on sam święty nie jest

2

Mam tak ze wyobrażam sobie co te osoby z przeleczy musiały czuć i przeżywać na żywo :)
Zastanawiam się co się tam stało...

0

Dzięki ;-)

1

Słusznie, sam bym zagrał ;)

0

Ten Kholat to nie jest przypadkiem gra związana z przełęczą Diatłowa?

0

Wie ktoś czy koszulki Barcy z tego nowego sezonu są w polskich sklepach np stacjonarnych ( nie allegro itp)?

0

Bez problemu oceny dobre i bardzo dobre ;)

0

Ok jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za udzielenie odpowiedzi :)
Pozdrawiam

0

Dzięki, a czy duża jest różnica w cenie? I w polskich sklepach(np Intersport) jaki jest poziom?

0

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jakie są ,, poziomy''(jakość) koszulki Barcy i czym się różnią miedzy sobą i jakie są ich poszczególne ceny? Z góry bardzo dziękuję ;)

0

Spokojnie Panie, nic złego nie powiedział ;)

1

Ciężko o dobrą grę na kompa o tematyce ręcznej, wiekszosc przypomina Minecrafta, same kwadraty ;)

1

Mascherano musi zostać, Alves też, ale jak odejdzie to oby przyszedł Bellerin :)
W końcu to są bardzo zasłużeni ludzie dla klubu :)

0

Taki podałem przykład, pierwszy przyszedł mi do głowy :D

1

Po prostu pewne rzeczy mnie denerwują :D

7

Bo oczywiście to ze jest jednym z najlepszych bramkarzy młodego pokolenia jest nic nie warte. Trzeba go sprzedać i kupić Kahna bo trzeba odmladzac kadrę!!!
2 błędy w sezonie, mnóstwo świetnych interwencji i tak po nim jeżdżą :(

2

Ręczna jest ok, ja nie wiem jak można oglądac pilke wodną, baseball lub rugby ;)

4

Z PSV bronil podobnie :/

1

Przecież było 0-4 na Bernabeu, ale zgadzam się ze wszystkim ;)

5

To było po prostu przykre. Takiej autostrady do finału LM to ja jeszcze nie widziałem. Szkoda mi Simeone, bo zasłużyl na LM jak nikt inny. Boli to że nikt nie wspomni o golu ze spalonego Ramosa, oraz o tym ze Ronaldo gówno grał ale karnego w serii 11 strzelił i juz będzie wielki bohater chociaż grał fatalnie :/
PS. Do Hala Dzieci: Tak, mam ból dupy i nienawidzę tego klubu i w **uju to mam co napiszecie ;)

0

Puchar premiera ;)

2

Kogo on obchodzi? On cały czas ma ból dupy, szkoda słów na niego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?