FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Kapustka-Vardy-Mahrez, niezły atak ;)
0
Dzięki, czyli dobrze myślałem ;)
1
Mi się wydaje ze był twarzą do 16, w 17 na okładce będzie Reus ;)
0
Ten pan po lewej to nie jest Rivaldo?
3
Fajnie, ze Barca ma umowę z PES moze zmobilizuje sie do zagrania ale zobaczymy jak gra bedzie wyglądać ;)
0
Akurat Gomez mógłby być, Van Persie jednak nie ;)
0
Juz nawet się nie napalam tymi nowinkami po wczorajszym ,, Vietto fichado" i ,, Gameiro fichado" ;)
0
Niee, Martial ;)
1
I za cały szpital xD
0
Nieee, Martial raczej nie jak juz to może Lacazette ;)
0
Chyba troche za pozno, jego temat był żywy 2-3 lata temu, ale na szczęście mamy Luisito ,, el karabinero" Suareza :D
14
Dla mnie bomba, ale Vietto jest zaklepany chyba :)
1
@ksobi @MiCHaX
No tak ale jaki byłby prestiż, interes pomiędzy polskim klubem i najlepszą drużyną w historii ;) ale tak macie rację, nie pomyślałem o pensji
Pozdrawiam
1
W sumie, dla takiej Legii taka kwota jest realna do wydania. Szkoda ze żaden Polski klub nie chcialby go kupić :)
A ogolnie życzę mu powodzenia i niech dalej siadają mu strzały z dystansu ;)
0
94 mln euro, 13 mln wiecej niż kwota za Suareza, taka sama jak za C.Ronaldo, a obaj i nie tylko oni są lepsi od Higuaina. Doprawdy nie wiem jak można było tyle za niego dać :0
12
Ta sprawa śmierdzi na kilometr, wychodzi na to ze są równi i równiejsi :/
0
Jak dla mnie troche za dużo te 22 mln. Max 15 mln, przecież on był rezerwowym nie ma co z cena przesadzac :D
0
A Sport o tym nie pisał? Ani Marca?
xD
1
Przede wszystkim smaczna. Z czym były te tosty?
0
Gomez ok ale Van Persie jakos mi nie podchodzi.
0
Czemu nie? Skuteczny, szybki i na każdą pozycję w ataku, w dodatku 29 lat i nie miałby problemu z siedzeniem na ławie ;)
0
Wszyscy mówią o Vietto i Gameiro jako kandydatach na zmiennika Suareza, ale mi chodzą po głowie dwa nazwiska na ta pozycje:Aritz Aduriz i Jamie Vardy.
Co wy na takie propozycje?
P.S Lacazette tez spoko opcja ;)
0
Po prostu u nas narazie nie ma tragedii, tyle ;)
Pozdrawiam
0
Polski to nie dosięgnie, bo rząd nie wpuszcza uchodźców i spoleczenstwo jest dosc ksenofobiczne :)
7
Wow, pierwszy raz dzis wchodzę na stronę i patrze: Gomes pilkarzem Barcy!
Zaskoczyli mnie :D
23
Prawdę mówiąc, rzygam tą sagą transferowa , która ma już chyba 8000 tysięcy odcinków :/
0
Bez rewelacji, 17/24
3
Jakbym był fanem BVB nie byłbym zadowolony. To tak jakby Figo/figo wrócił z Realu do nas ;D
1
W zeszłym sezonie tez tak było(3 strój)
3
Czemu? Są całkiem spoko, lepsze niż nasze wyjazdowki :D