10

Kapustka-Vardy-Mahrez, niezły atak ;)

0

Dzięki, czyli dobrze myślałem ;)

1

Mi się wydaje ze był twarzą do 16, w 17 na okładce będzie Reus ;)

0

Ten pan po lewej to nie jest Rivaldo?

3

Fajnie, ze Barca ma umowę z PES moze zmobilizuje sie do zagrania ale zobaczymy jak gra bedzie wyglądać ;)

0

Akurat Gomez mógłby być, Van Persie jednak nie ;)

0

Juz nawet się nie napalam tymi nowinkami po wczorajszym ,, Vietto fichado" i ,, Gameiro fichado" ;)

0

Niee, Martial ;)

1

I za cały szpital xD

0

Nieee, Martial raczej nie jak juz to może Lacazette ;)

0

Chyba troche za pozno, jego temat był żywy 2-3 lata temu, ale na szczęście mamy Luisito ,, el karabinero" Suareza :D

14

Dla mnie bomba, ale Vietto jest zaklepany chyba :)

1

@ksobi @MiCHaX
No tak ale jaki byłby prestiż, interes pomiędzy polskim klubem i najlepszą drużyną w historii ;) ale tak macie rację, nie pomyślałem o pensji
Pozdrawiam

1

W sumie, dla takiej Legii taka kwota jest realna do wydania. Szkoda ze żaden Polski klub nie chcialby go kupić :)
A ogolnie życzę mu powodzenia i niech dalej siadają mu strzały z dystansu ;)

0

94 mln euro, 13 mln wiecej niż kwota za Suareza, taka sama jak za C.Ronaldo, a obaj i nie tylko oni są lepsi od Higuaina. Doprawdy nie wiem jak można było tyle za niego dać :0

12

Ta sprawa śmierdzi na kilometr, wychodzi na to ze są równi i równiejsi :/

0

Jak dla mnie troche za dużo te 22 mln. Max 15 mln, przecież on był rezerwowym nie ma co z cena przesadzac :D

0

A Sport o tym nie pisał? Ani Marca?
xD

1

Przede wszystkim smaczna. Z czym były te tosty?

0

Gomez ok ale Van Persie jakos mi nie podchodzi.

0

Czemu nie? Skuteczny, szybki i na każdą pozycję w ataku, w dodatku 29 lat i nie miałby problemu z siedzeniem na ławie ;)

0

Wszyscy mówią o Vietto i Gameiro jako kandydatach na zmiennika Suareza, ale mi chodzą po głowie dwa nazwiska na ta pozycje:Aritz Aduriz i Jamie Vardy.

Co wy na takie propozycje?
P.S Lacazette tez spoko opcja ;)

0

Po prostu u nas narazie nie ma tragedii, tyle ;)
Pozdrawiam

0

Polski to nie dosięgnie, bo rząd nie wpuszcza uchodźców i spoleczenstwo jest dosc ksenofobiczne :)

7

Wow, pierwszy raz dzis wchodzę na stronę i patrze: Gomes pilkarzem Barcy!
Zaskoczyli mnie :D

23

Prawdę mówiąc, rzygam tą sagą transferowa , która ma już chyba 8000 tysięcy odcinków :/

0

Bez rewelacji, 17/24

3

Jakbym był fanem BVB nie byłbym zadowolony. To tak jakby Figo/figo wrócił z Realu do nas ;D

1

W zeszłym sezonie tez tak było(3 strój)

3

Czemu? Są całkiem spoko, lepsze niż nasze wyjazdowki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?