FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludzie którzy ten klub wtedy utrzymali i nie pozwolili mu upasc zasługują na szacunek i podziekowania. :)
Chwała wam za to ;)
0
No no Korona widze daje popis :D
2
Siema mordo xD
0
Dzięki za radę :)
1
Spoko takie 7/10 jak dla mnie.
Pierwszy strój na 9/10
Strój wyjazdowy na 5/10
Taka opinia o wszystkich naszych trykotach
0
Miałem tylko nike revolution 2, bardzo dobre buty bo ale po paru latach czas zmienić. Myślałem o fluxach a NB nawet nie myślałem , teraz czas rozeznać się w tej marce jeszcze raz dzięki i pozdrawiam ;)
0
Dzięki kolego :)
0
Drodzy użytkownicy, mam do was prośbę czy moglibyście polecic mi jakis model butów do chodzenia na codzień? Bede sobie zmieniał wiec potrzebuje waszej rady i propozycji. Za wszystkie odpowiedzi poważne serdecznie dziękuje :)
13
Jakbyś nie napisał to pomyslalbym ze to kobieta jakaś xD
0
Życzę mu powodzenia i dobrej gry. Niech zapisze się pozytywnie w historii naszego klubu!
Alba będzie się musiał starać o miejsce w pierwszej jedenastce ;)
0
Właśnie masz rację ;)
1
On jest wart max 50 mln euro nie więcej ;)
0
Oczywiście niestety :/
0
Ehh szkoda strzepic ryja, ale utrzemy im nosa w przyszłym sezonie wygrywając trofea ;)
24
Nie uwzględniles słabej gry Portugalii, faktu ze wyszła z 3 miejsca z grupy do łatwiejszej drabinki i tego, że w regulaminowym czasie gry wygrali JEDEN mecz. Reszta to remisy, zwycięstwo po karnych i dogrywce.
Czy taka drużyna zasługuje na finał? Wedlig mnie zdecydowanie NIE!
0
Ale lepszy piłkarz = większe ambicje a taki ktoś mógłby popsuc atmosferę w drużynie :)
0
Nizszy pilkarz jest bardziej zwrotniejszy, jak miałbym wybierać pomiędzy wzrostem Insigne a wzrostem jakiegoś giganta bez techniki i zwrotnosci to wybralbym tego pierwszego :)
0
Ja tez o nim pisalem jakis czas temu to typek odpisał tak jak w 1 punkcie. Mi to akurat nie przeszkadza, Xavi tez był niski a jak grał doskonale wiemy ;)
0
Fajny grajek, ale:
1. Powiedzą Ci ze za wysoki ;)
2. Chyba za dobry i za młody na ławkę szkoda go marnować
3. Jest skrzydlowym a my potrzebujemy zmiennika za Suareza
7
Swietny joker xD
2
Jak zobaczyłem karnego Zazy to mi mowę odebrało, jak można tak spieprzyc strzał i ten rozbieg, ehhh...
3
Ja napisałem tylko opinie o fryzurze, Nainggolana średnio lubię a i tak zostałem zjechany przez typa ehh :(
0
Ale Nainggolan miał fajną fryzurę, mi się podobala ;)
1
Nie produkuj się, szkoda czasu i gęby ;)
Edit: do kolegi wyżej
7
Lepiej Bale niż Ronaldo ;)
1
Pan z twojego awatara ;)
0
Ale jest szansa ze wygrają i będą się pysznic a zwłaszcza Ronaldo :/
0
Jak Portugalia wygra to Euro to się chyba zabije bo ile Ronaldo może mieć farta?!
0
Niektórzy go chcą do Barcelony , ale to chyba jakiś słaby żart :)
0
Mi też żal tego meczu apropos meczu Belgia Walia to przejście tych drugich do półfinału zapewni Portugalii problemy ze względu na Bale'a i Ramseya. Chciałbym także zobaczyć minę Ronaldo jakby odpadl z Bale'em ;)