0

Ludzie którzy ten klub wtedy utrzymali i nie pozwolili mu upasc zasługują na szacunek i podziekowania. :)
Chwała wam za to ;)

0

No no Korona widze daje popis :D

2

Siema mordo xD

0

Dzięki za radę :)

1

Spoko takie 7/10 jak dla mnie.
Pierwszy strój na 9/10
Strój wyjazdowy na 5/10
Taka opinia o wszystkich naszych trykotach

0

Miałem tylko nike revolution 2, bardzo dobre buty bo ale po paru latach czas zmienić. Myślałem o fluxach a NB nawet nie myślałem , teraz czas rozeznać się w tej marce jeszcze raz dzięki i pozdrawiam ;)

0

Dzięki kolego :)

0

Drodzy użytkownicy, mam do was prośbę czy moglibyście polecic mi jakis model butów do chodzenia na codzień? Bede sobie zmieniał wiec potrzebuje waszej rady i propozycji. Za wszystkie odpowiedzi poważne serdecznie dziękuje :)

13

Jakbyś nie napisał to pomyslalbym ze to kobieta jakaś xD

0

Życzę mu powodzenia i dobrej gry. Niech zapisze się pozytywnie w historii naszego klubu!
Alba będzie się musiał starać o miejsce w pierwszej jedenastce ;)

0

Właśnie masz rację ;)

1

On jest wart max 50 mln euro nie więcej ;)

0

Oczywiście niestety :/

0

Ehh szkoda strzepic ryja, ale utrzemy im nosa w przyszłym sezonie wygrywając trofea ;)

24

Nie uwzględniles słabej gry Portugalii, faktu ze wyszła z 3 miejsca z grupy do łatwiejszej drabinki i tego, że w regulaminowym czasie gry wygrali JEDEN mecz. Reszta to remisy, zwycięstwo po karnych i dogrywce.
Czy taka drużyna zasługuje na finał? Wedlig mnie zdecydowanie NIE!

0

Ale lepszy piłkarz = większe ambicje a taki ktoś mógłby popsuc atmosferę w drużynie :)

0

Nizszy pilkarz jest bardziej zwrotniejszy, jak miałbym wybierać pomiędzy wzrostem Insigne a wzrostem jakiegoś giganta bez techniki i zwrotnosci to wybralbym tego pierwszego :)

0

Ja tez o nim pisalem jakis czas temu to typek odpisał tak jak w 1 punkcie. Mi to akurat nie przeszkadza, Xavi tez był niski a jak grał doskonale wiemy ;)

0

Fajny grajek, ale:
1. Powiedzą Ci ze za wysoki ;)
2. Chyba za dobry i za młody na ławkę szkoda go marnować
3. Jest skrzydlowym a my potrzebujemy zmiennika za Suareza

7

Swietny joker xD

2

Jak zobaczyłem karnego Zazy to mi mowę odebrało, jak można tak spieprzyc strzał i ten rozbieg, ehhh...

3

Ja napisałem tylko opinie o fryzurze, Nainggolana średnio lubię a i tak zostałem zjechany przez typa ehh :(

0

Ale Nainggolan miał fajną fryzurę, mi się podobala ;)

1

Nie produkuj się, szkoda czasu i gęby ;)
Edit: do kolegi wyżej

7

Lepiej Bale niż Ronaldo ;)

1

Pan z twojego awatara ;)

0

Ale jest szansa ze wygrają i będą się pysznic a zwłaszcza Ronaldo :/

0

Jak Portugalia wygra to Euro to się chyba zabije bo ile Ronaldo może mieć farta?!

0

Niektórzy go chcą do Barcelony , ale to chyba jakiś słaby żart :)

0

Mi też żal tego meczu apropos meczu Belgia Walia to przejście tych drugich do półfinału zapewni Portugalii problemy ze względu na Bale'a i Ramseya. Chciałbym także zobaczyć minę Ronaldo jakby odpadl z Bale'em ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?