FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to spoczko, ja Legie nawet lubię ;)
0
Nie cieszysz się? Wreszcie jest szansa na LM
0
Dzięki
0
Ktoś wie czy mecz Legii będzie gdzieś transmitowany tzn. na jakim kanale?
7
No wiesz taki Gang Albanii czy Tps to żenująco slaby sort rapu, ale nie wszyscy tak grają. Polskiego rapu słucham w srednich ilosciach(głównie Kękę) i Eminema.
Ogolnie slucham prawie wszystkiego oprocz disco polo bo nie lubie i tyle :)
0
Wczoraj jakis typek pisal o erekcji i penisie xD
0
Mądrego Papieża wybraliśmy ;)
0
Mi go ani trochę nie jest żal. Miał duży talent, niezle statystyki i klub i tak potrafił to zje*ać. Zastanawiam się jak można się tak stoczyć :0
71
Patrzę w program telewizyjny i na TV4 od 20:00 trwa film ,, Zabójcze trio". I tak się zastanawiam kiedy oni zdążyli nagrać film z MSN :D
0
Dzieki za odpowiedz i sorry za oskarżenie, ale tutaj zdarzają się smieszki jakieś więc wolałem sie upewnic ;)
Jesli się powiesił to szkoda, ale może być dumny z tego co Barca osiągnęła ;)
Niech spoczywa w pokoju i wielkie dzięki za utworzenie najlepszego klubu na świecie i w historii :D
0
Serio mówisz?
1
Jakie masz kursy na mecze? Bo nie wiem czy się opłaca ;)
3-0
3-2
2-0
0-1
0
Dobra dzięki ;)
2
Dosc mlodo umarł. Był na coś chory?
1
huehuehuehue xD
Edit: Spoko i wybaczam
0
Ile dałeś? Bo buty ładne ;)
0
To tak jakby zmienić nazwę greckiego Panteonu na Turkish Airlines Panteon :/
Oby tego nie zrobili
9
Oby nie zmienili nazwy nigdy! :)
0
ASia :D ciężko takie imię wymyślić
0
Ja bym to tak widział
Alexis-Lewandowski/Aguero-Messi, lecz bardziej wolałbym Lewego :)
0
No pewnie tak :/
0
Może byc Perez, Mario Gomez a najlepiej Lacazette ;)
1
To nie jest na poważnie, tak czysto hipotetycznie, wiec bez spiny ;)
0
Drodzy użytkownicy mam do was pytanie. Jakby do nas nie przyszedł Neymar i Suarez(np byliby w Realu) to kogo byscie za nich kupili do pierwszego składu? Jakieś nowe twarze czy Alexis by został? Podajcie jakies pomysly.
P.S Gdyby Neymar wybrał Real to bylby tam Bale(w sensie ze by go nie kupili)?
8
Oby Lyon miał 4 ;)
If you know what i mean
0
Pewnie o Higuainie :)
0
Oby juz nikt, reszta podstawy niech zostanie ;)
0
Niee, już Vardy miał tam pójść. Wg mnie Mahrez zostanie, taką mam nadzieje :D
0
No tak ale może nabierze krzepy ;)
0
No chyba że ma kaszel xD