0

Masz linka do wyglądu konsoli ?

0

Takie 6/10 mocno przeciętna :/

1

Popytaj tych którzy cię znają, bo fryz jest spoko ale nie do każdej twarzy będzie pasować jak zwykle ;)

1

I to jest mistrz Europy, ja pier**le :D

1

Ło to szacun, ja najwyżej psa mogę mieć i mi wystarczy. Ja mam leki przed wezami i pająkami ;)

3

Nie boisz się zyc z 8 wezami ?

2

Oczywiście ze jest. Wiele wizji, dokumentów objawień na to wskazują, przynajmniej ja wierzę

0

A, ok ;)

0

A wiesz moze co z tą karierą w Pesie? Bo ostatnio nie patrzyłem :)

1

Dobrze mowisz sam pójść do nowej szkoły i byc nieśmiały to koszmar :/
W każdym bądź razie pozdrawiam i dzieki za radę ;)

0

Ja mialem bardzo latwo bo do klasy w gimnazjum przyszlo 10 osób z poprzedniej klasy w tym 2 przyjaciół z zerowki z ktorymi mam dobre kontakty, nigdy nikomu nie dokuczalem i nikt mi nie dokuczal obie klasy mnie szanowały i bylo mi dobrze :)

0

Serio bylo tak źle? Bo ja w tym roku koncze gimnazjum (3 klasa) i mam swoją grupkę przyjaciół i ogolnie dobrze mi było w podstawówce i gimnazjum a też jestem nieśmiały i trochę się boje co będzie dalej, ale jak sie zgadam z kolegami to pójdziemy razem do liceum czy cus zawsze razniej :)

0

Tak samo xD

0

Tak jak kiedyś pisałem i gameplay oczywiście w takiej grze bylby z Pesa ;)

0

Nie zawsze mam czas by tu być :) Mam tez inne obowiązki, a na dworzu bylem wczoraj cały czas po 15 ;)

0

Miałem bardzo glupi sen, śniło mi sie, że na La Rambli ktoś napisal komentarz i dostał za niego 93 tysiące poleceń xD

6

,,Noe jest kapitanem" xD

0

Wiem, to była serio okazja i dobrze że do nas trafił ;)

0

Jak sie patrzy na te ceny tym bardziej mi żal, że Alexisa opchnelismy ,,tylko" za 42 mln ojro :/

1

Tylko to bedzie glosnie SIIIII tak że wszyscy w bloku wiedzieli by kto wygrał ZP xD

1

I w takiej grze animacja ( w Pesie jest) że Suarez odbiera Złotą Piłkę i wszyscy uśmiechnięci a Ronaldo wściekły :p to bylby realizm ;)

2

Zapewne tak będzie, ale ja nie jestem zbyt biegly w wgrywaniu modów, ale jak bedzie trzeba to sie obejrzy poradniki i jakoś to będzie ;)

Byłoby super jakby złaczyc Fife i Pesa, połączyć grywalnosc, fizykę i animacje od Konami z bajerami, licencjami i rozbudowanymi opcjami ( kariera Huntera)z fify i by bylo to po polsku ehh...

0

Ja jestem zwolennikiem fify niż Pesa, ale postanowiłem sprawdzic demo od Konami. I powiem wam, że PES wygląda naprawdę ślicznie fajne animacje i fizyka gry, przyjemnie bylo mi zagrać kilka meczy. Szkoda że Fifa ma wszystkie prawie licencje, bo PES nie ma licencji ani na ligę angielską ani hiszpanska wiec srednio byloby kim zagrać :/

Dodam ze grałem na PS4

1

A najlepiej w 92:48 ;)

10

Ty za to zaczynasz sezon od rymów xD

0

Oba kluby ze stolicy może sztama będzie xD

0

Przecież obie drużyny są w kolorze prześcieradła ;)

0

Jak to tak się zaczyna z losowaniami to w 1/8 Real trafi na kogoś z grupy G i potem na kolejnych slabiakow jak rok temu i obroni LM no chyba że my ich powstrzymamy bo jak nie my to kto ;)
W każdym razie oni obronia LM jako pierwsi i raczej nic z tym nie zrobimy :(

0

Chciałbym, ale to niemożliwe kolego :/

0

Gladbach nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?