0

Mahrez to dobry grajek swoją drogą. Nie wiem jak teraz mu idzie, ale w zeszłym sezonie obok Vardy'ego i Kante najlepszy zawodnik w Leicester.

0

Zgadzam się ale przy pizzy nie jestem wybredny, kazda mi smakuje.

0

Pizza lub kebab ;)

4

Battlefield 1

4

Gra Argentyny to jest dramat. Pewnie zrzuca winę na Messiego a nie na tego pseudo trenera. Żal na to patrzeć, zwłaszcza jak się ma z tyłu głowy finały MŚ i CA. Zawsze Argentynie brakowało niewiele, ale przegrywali. Smutno mi to pisać, ale z taką ,,taktyką" te finały to były ich ostatnie sukcesy :/

0

Pikej wraca na szczęście ;)

2

Ja nie śledzę, ale to co mówisz to nic nowego, tak było niestety zawsze.

29

Tragedia, wygląda jak proteza :(

1

Nagroda Fair Play dla Tebasa :0
To za te prztyczki do nas ktore były bardzo fair? :)

4

Jedno i drugie do dupy, tyle.

0

Kolejny, któremu rzuciło się na łeb.

0

Ok sorry.

0

Mi natomiast 14/15 i słabą jesień za to genialną wiosnę

0

Już widzę jak w zimę Klopp pusci Coutinho :/

3

Wiem, że ciężki mecz nas czeka, ale kurczę! Jesteśmy Barceloną! Oni mają się nas bać a nie my ich. To my mamy MSN i zgarnelismy krajowy dublet w zeszłym sezonie. Wierzę w zwycięstwo, Visca El Barca!

2

Ok serio odpowiedz to nie, nie jadę ;)

18

Tak, pały już naszykowane
:D

0

Jeszcze nie wiadomo, Leo musi utrzymać wysoki poziom a ją zgarnie :)

0

Ekstraklasa jest bardzo losowa, więc nie będe zdziwiony jak Legia przegra bo w tej lidze wszystko jest możliwe :)

3

Ale ratowały go statystyki z LM i trofea, a teraz w każdym meczu prawdziwa padaka w jego wykonaniu.

11

Wydaje mi się, że to początek końca Ronaldo :)

7

I to pokazuje, że Ronaldo nie jest najlepszy nawet w swoim klubie. Bale jest ich liderem i daje im więcej niz Ronaldo. Zauważy to kazdy kto obejrzy zwykły mecz Realu poza fanbojami CR7

19

Oblak to naprawdę najwyższy top bramkarzy, ale nie znam innego bramkarza, który tak źle broni karne. On sie w większości nawet nie rzuca xD

12

Mam nadzieję ze Live zgarnie mistrza w tym sezonie ;)

0

Wiesz nie napisałem że jest pyskaty itp. Wierze w niego bo gra dla nas i liczę że wyrosnie na klasowego portero. Trzymam za niego kciuki, ale pamietam genialne interwencje w Monachium w sezonie trypletu. I tym mi zaimponowal. Tymczasem wygląda mi na to ze przystopowal swój rozwój i nie pamiętam czy potrafił nam pozniej w tak wydatny sposób uratować nam mecz. Nie chce by stał się sredniakiem tylko naszą bramkarska legendą :)

0

No tak, cenowo na duży plus, więc strata bylaby praktycznie żadna.

0

Tez mam wątpliwości co do Alcacera, ale on musi się po prostu odblokować.

0

No tak, ale pomaga to nam wyjsc spod presji na obronę i bramkarza.

0

No właśnie Arda mi udowodnił, że warto było go kupić. Potrzebna była aklimatyzacja. Jak Neymara nie było to godnie go zastępował. Jak tak dalej pojdzie to nie bedzie z niego zadna wtopa :)
P.S Bardziej boje się o Denisa jesli chodzi o wtopę ale jeszcze poczekam na wyrok.

0

Po prostu obawiam się że przystopowal w rozwoju piłkarskim, ale może przesadzam. Obym się mylił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?