FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, skąd po prostu chce by było fair.
0
Nie lubię niesprawiedliwosci bo potem kontrowersje i Uefalona.
0
Z szacunkiem typie do legendy Barcy!
27
Jak znowu dziś przegramy to jedyna opcją by przełamać klątwę Anoeta to przyjechać za rok z dzwigiem i zburzyć stadion :D
0
Wyczuwam gównoburze :)
0
Munir (dla porównania) i Sandro dostawali szanse i grali jak ofermy, tego pierwszego chcieli wywieźć na taczkach bo zje**ł sytuacje w GD na 5-0. Mają dobre staty bo grają regularnie, jakby byli u nas to ich forma poszła by w dół.
6
Ludzie trzymajcie mnie...
0
Żeby nie było, szanuje twoją opinie, ale błagam DAJ MU CZAS. Jak nie wypali to się przyznam do błędu, będziesz miał wtedy rację.
1
Komentarz usunięty
0
Walker bardzo spoko grajek, ale u mnie nr.1 do nas to Florenzi, z kolei Bellerin to drugi Alba szybki ale zostawia dużo miejsca w obronie.
1
Dokładnie, znawca kurde a piłkarz przeciętny.
10
Śmiesznie by było jakby puscic grę Hajto i jego błędy a on sam by to komentował i mówił teksty do niego typu podaj tu, szybciej biegaj, itp :)
0
Pomyłka, w 99 %.
0
Tymczasem Korona gromi Pogoń 4-0.
7
Wyobrażacie sobie jakby połączyć MSN i Xaviego, Inieste, Busquetsa oraz obronę z Pique i Puyolem na czele? Masakra by była :)
1
Ogłoszenie! Skoki narciarskie na tvp1 za chwilę :)
3
Dostał szansę i grał jak drewno.
20
Cudownie jest wstać ze świadomością że nie idziesz do pracy/szkoły :)
1
Jak ktoś będzie chciał obejrzeć skrót meczu z wyłącznie bramkami z wczoraj to będą one trwać ok 25 min xD
1
Ok rozumiem, ale Suarez obu zniszczył zlotym butem, statystykami na poziomie Messiego i CR7 i trofeami z Barcą, Lewy podobnie tylko w Bayernie i miał ciut gorsze staty od El Pistolero. Auba i Alexis to petardy, ale to jeszcze nie ten najwyższy poziom naszej dziewiatki klubowej i reprezentacyjnej ;)
0
Allen w tym zestawieniu pomocników na stronie UEFY to jakiś żart. Nikt wybitny, nie mówię że zły ale przeciętny pilkarz.
To już Ramsey lepszy.
0
Allen
Aha.
2
Co jest większe, Ocean Spokojny czy ego Ronaldo? Naprawde, że on się nie wstydzi tak pysznic.
1
No to kupujemy nałogowo płatki i jemy z mleczkiem.
6
Ludzie kłócą sie o haxballa, swiat się kończy naprawdę.
1
Dzięki wielkie bo jutro miałem iśc kupować i się zastanawiałem. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam :)
0
Dan Brown - ,,Anioły i Demony" oraz ,,Kod Da Vinci''. Nie czytałem Inferno a poza tym polecam autobiografie i biografie czy książki o Barcelonie rzecz jasna :)
0
Ramblowicze(dokładniej gamerzy) mam do was pytanie. Chce sobie kupić jakąs gre, ale przed zakupem sprawdzam wymagania. Na stronie Can you run it wyszło, że jest ok poza taktowaniem procesora bo jest o 0,3 Ghz za małe od wymagań tytułu. Czy jak wszystko poza tym się zgadza to gra wogóle zadziała? Bo reszta wyszła dobrze oprócz taktowania procka.
1
,,Better caul Saul" ;)
2
Zwłaszcza że mamy do niego pierwokup :)