FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co się stało?
0
Nie tracę wiary broń Boże, ale robi się niedobra sytuacja, która wymyka się nam spod kontroli :/
0
Mnie kur**ca trafia :(
0
My mamy Gran Derbi i Anoeta przed sobą więc też średnio :/
0
Radzę wam przestać oglądać Real, bo takie fartowne bramki jak ta są bardzo często, więc po co podnosić swoje ciśnienie?
2
Maszyna nie czuje uczuć wiec wiesz, SIIIIII :D
0
I tak Prevc rozwali system jak ostatnio ;)
6
Coś się popsuło bo La Rambla zmienila nazwę na La Wałęsa xD
0
Poproszę ;)
1
Wstyd za typa ktory jest moim imiennikiem :/
Głupich nie sieją :)
16
Źródło?
Kukiza najbardziej szanuje w polskiej polityce.
5
To są te automatyzmy.
0
Sztos! ;)
2
Hardline? Toż to gniot jakich mało :)
W dodatku mało ludzi już gra.
P.S Jak kolega wyżej napisał, kup BF1
18
Może mi się wydaje, ale jak widzę twój nick to wiem, że w komentarzu będzie suchar suchszy od pustynii :D
6
Za Martino w Barcelonie wygrywalismy z Realem dwa razy, przeszlismy Man City w LM więc mielismy patent na dobre drużyny (poza Atletico). Problem w tym, że jego taktyka czesto psula się z ogorkami w lidze ( do dziś pamiętam porażkę z Valiadolid 0-1 u siebie(?). To była Barcelona najgorsza w ostatnich latach, najgorszy rok Messiego, kontuzje i ,, transfer" Puyola czyli braki w obronie. To był nasz najgorszy sezon od 2008 roku. Lecz zgadzam się Martino nie jest złym trenerem po prostu go to przerosło.
0
Chciałbym aby Argentyna wygrała, ale jeśli przegra to zwolnia Bauze. Taka sama sytuacja jak pod koniec sezonu 2013-14 gdzie nikt się nie cieszył jak wygrywalismy(do czasu) mecz z Atleti o mistrzostwo, bo kazdy chciał zwolnienia Martino. I to są wlasnie te detale ;)
0
Wolalbym Huawei, ale na ich koncepcji chyba powinien być taki znaczek(nie wiem jak go nazwać, takie piórka ktore są na koszulkach Atleti z zeszlego sezonu)
0
Bayern Monachium.
0
Dzięki :)
0
Tak dla pewnosci spytam czy ten nowy sponsor bedzie widniał na koszulkach zamiast Qatar Airways juz w tym sezonie czy nastepnym?
0
Dzięki za pomoc ;)
0
Tak jak napisałem wyżej, tylko strategie a nie fify, gta itp.
Strategiczne mają dość małe wymagania, a od grania w wyzej wymienione mam konsole ;)
0
Dzięki za radę
0
Poczytam o tym. Dzięki wielkie!
0
Nie mały, od 15 do 17 może być. Na kompie nie będę grał w fify, ale jakieś strategie będą. Ważne by były dobre podzespoły bo zmieniam teraz po 7(!) latach i ma wytrzymać bez przycinek i awarii :)
0
Wszechstronny, srednio na nim będę grał, byle nie ciął i miał niezłe podzespoły bo zmieniam co kilka lat :)
0
Polecicie Ramblowicze jakiś laptop do 3000-3500 złotych? Bo jestem średnio z tematem a za tydzień będę wymieniał, więc proszę o rady :D
0
Kapusta kiszona zawsze na propsie, przynajmniej Anglicy spróbują Polskich przysmaków bo mają Kapustkę ;)
1
Do krojenia kapusty xD