0

Ciary przy bramkach, jeden z lepszych naszych meczy pod wodzą Lucho.

1

To zła informacja. Może być sytuacja z nim jak z Vidalem, bo to NIE jest boczny obrońca.

2

Zapomniałeś o KęKę.

4

Mordeczki życzę wam wszystkiego najlepszego w nowym roku, trypletu Barcy i końca farta Realu a przede wszystkim ZDROWIA!
Trzymajcie się :D

2

Czy tylko mi Griezmann kojarzy się z wiecznym przegranym? W LM brylował, a w finale zmarnował karnego, który mógł zmienić wynik. Na Euro tak samo, sam praktycznie pokonał Niemców w półfinale, a w meczu finałowym zepsuł wszystko co miał, po prostu zagrał beznadziejnie.

P.S Nie chodzi mi o to,że on jest przegrańcem w życiu, bo wkońcu jest dobrym piłkarzem, chodzi o ten aspekt z finałami, w których grał słabiutko.

0

Zgadzam się z tym ze BF > CoD. Battlefield 4 tez jest ok ale nie mialem okazji grać :D

0

Przede wszystkim chodziło mi o Łotra ale tamte może kiedyś obejrzę ;)

1

Powrót Jedi zamienić z Imperium Kontratakuje i Zemsta Sithów na 3 miejscu i jest git. Dwóch pierwszych części Star Warsów nie oglądałem. Zacząłem od Zemsty Sithów i do końca obejrzałem poza Łotrem. Ale to nadrobie :D

1

Juz ponad 2 lata temu. Podobno są jeszcze jakieś pirackie ale nie patrzyłem. 2 część twojego komentarza to czysta prawda :)

0

Ten Battlefield 1 jest dobry, ale nic nie przebije BF 2. Jak ja duzo w to grywałem. Szukało się Polaków na serwerach i jezdzilo sie pojazdami pancernymi w konwoju z nimi :)
Szkoda że zamknęli serwery jakiś czas temu, mimo to chyba najlepsza część z serii.

0

Dziękuję ;)

0

Mógłby ktoś powiedzieć czy utwór Calvina Harrisa i Dizzee Rascala, ,,Hype " jest w Fifie 17? Bo część pisze ze tak a inni ze nie.

0

On tez był ironicznie dobry.

0

Jaki był wg was najwiekszy niewypał transferowy w Barcelonie? Dla mnie najgorszy był Chygrynski zdecydowanie.

26

Na TVP 1 leci serial ,, Rozdarte serca". Ulubiony serial El Jarka, poziomem podobny do niego i jego artykułów. :)

0

Napisałem, ze to była wisienka na torcie. Nie śmiałbym tego porównywac.
P.S Jeszcze Smoleń, Wajda i jak kogoś nie wymieniłem to sorki, zdarza mi się zapomnieć

1

Do końca tego roku przeklętego jeszcze 4 dni. Oby już nikt nie odchodził. Cruyff,ona,George Michael, Leonard Cohen, Prince.
P.S W świecie futbolu dobijające zwycięstwa Realu w LM i Portugalii w ME.

1

*Ramblowiczom
Możesz to wstawiać ale w jednym lub w dwóch postach max bo inaczej robi się syf jak dziś rano że poza twoimi newsami na 1 stronie nie było nic innego.

0

Oby nie przyszedł bo się nie nadaje. Wg mnie tylko dwoch do nas pasuje: Florenzi i Bellerin.

2

Może salatka jakaś? Gyros jest kox, ale to musisz popytac co oni lubią żeby nie było że przyniesiesz a nikt nie ruszy ;)

2

Weź Finlandie, poleca Sławomir Peszko ;))))

A tak na serio to poza chipsami i ciastkami może jakieś napoje np. tymbark, pepsi itp.
P.S Jak to na sylwka jest to fajerwerki możesz przynieść :D

1

Dzięki koleżko :)

0

Słuchajcie warto kupić Fifa 17 na ps4 jak mam 16? Czy lepiej poczekać na 18?

1

Rozwala mnie jak oglądam film i słyszę takie soczyste ,, motherfucker" a ktoś przetlumaczy ,,do diabła" xD

0

Moja reakcja na tą ofertę to zdjęcie Turana obok nagłówka.

31

Jak od madridisty dzisiaj usłyszałem, że Ronaldo nie zasłużył na nagrodę najlepszego piłkarza europy to chyba wszystko jest możliwe ;D
Cuda cuda ogłaszają...

0

Życzę Wam drodzy Ramblowicze wszystkiego najlepszego, zdrowia szczęścia i sukcesów naszej drużyny :)

0

Na kompach znam się srednio ale wejdz na stronę can you run it i sprawdź, tam Ci oceni.

0

Więcej danych poproszę :P

0

Mniej więcej wiemy jakie będą stroje Barcy w przyszłym sezonie, ale jakie będą bramkarskie? Jak wiadomo to podrzuci ktoś linka do nich?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?